FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 15:33
Magazyn hokejowy TVP Katowice "Po bandzie"
Autor Wiadomość
kofa 
Moderator

Wysłany: 5 Październik 2008, 08:39   Magazyn hokejowy TVP Katowice "Po bandzie"

no to poszli po bandzie w dosłownym tego słowa znaczeniu!! prowadzącym jest MICHAŁ CADER tak ten sam paplaty podciep co w tefoniadzie losował piłeczki znaczy teraz to juz w zasadzie łysy paplaty podciep.
merytorka nawet dosc wysoko, ale wyuczone na pamięć i klepane beznamiętnie kwestie prowadzącego popsuły wizerunek programu. Po drugie skróty były tak pokazane ze w sporcie po wiadomościach sa dłuższe, a cały skrót z meczu służył jako tło do komentarza "za kadru" jak sie koleś wygadał to nie szkodzi ze nie starczyło czasu na pokazanie bramek a o powtórce jakies fajnej bramki to juz nawet nie wspomne.

Nie mam niestety TVP Sport i nie mogę porównać tego do "trzeciej tercji".

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 5 Październik 2008, 09:49   

Widziałem to, lepszy rydz niż nic, może się poprawią.

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 5 Październik 2008, 09:57   

Kofa mogli wziąść pana Franka z telefoniady:). Magazynu nie widziałem ale syn pana Cadera nie zna sie chyba zbyt na hokeju. Szkoda że nie prowadzą progamu Pełka albo Solecki. Ale najważniejsze że TV Katowice zawsze tego hokeja było więcej niż na TV Kraków gdzie gdyby Krzoska miał prowadzić taki program to dziękuje.

kofa 
Moderator

Wysłany: 5 Październik 2008, 11:13   

znaczy wiesz merytorycznie cader byl przygotowany nie wiem czy to wyuczone na potrzeby programu czy faktycznie hokej go kręci, generalnie to pozytywnie oceniam ten program. mam nadzieje ze kolejne odcinki beda coraz lepsze i te skróty beda takie zeby cos zobaczyc z drugiej jednak strony mam swiadomosc ze na meczach nie transmitowanych live jest jedna kamera wiec ciezko cos fajnego pokazac.

Jess
Użytkownik na 0%

Wysłany: 6 Październik 2008, 10:43   

FC ARSENAL napisał/a:
Szkoda że nie prowadzą progamu Pełka albo Solecki.

Przecież Pełka pracuje w Polsacie a Solecki chyba współpracuje z Polsatem więc jak mieliby prowadzić program w TVP:)

Lider 
Użytkownik na 50%

Wysłany: 6 Październik 2008, 14:41   

Solecki pracuje w Radio Kraków a współpracuje z tym, kto mu zapłaci :)

Muti81 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 6 Październik 2008, 18:25   

Witam

myślałem że poziom od trzeciej tercji programu o hokeju nie może by inny ale jak piszą experci pow. jednak jest to możliwe więc ogląda nie będe tego czegoś "po bandzie" ale jedno trzeba przyznac TVP iż mocniej zaangażował się w promoche hokeja kolejny krog to relacje w paśmie otwartym oby tak dalej

Pozdro

unias 
Użytkownik na 50%

Wysłany: 6 Październik 2008, 18:35   

A nikt nie wspomniał z tego programu "Po bandzie" że fajny reportaż był o Pani masażystce z Sosnowca co masuje zawodników Zagłębia :) ooojj też bym się poddał masażu tej uroczej kobiecie... :)

Muti81 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 6 Październik 2008, 18:43   

Unias znam lepszą masżystke z Oświęcimia ponastawia ci wszystkie kręgi aż będziesz prosił o litośc chcesz namiar ;)

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 6 Październik 2008, 19:54   

...a jesteś pewien, ze mojemu imiennikowi chodziło właśnie o kręgi ? :wink: :lol:

Muti81 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 6 Październik 2008, 19:57   

no mam nadzieje bo to forum dla ułożonych ludzi a nie zbereźników :lol:

Smiglo 
Moderator

Wysłany: 8 Październik 2008, 00:21   

Kazdy magazyn w TVP, ktory pokazuje skroty a nie cale nudne mecze PLH jest potrzebny polskiemu hokejowi. Jak najwieksze skroty sa najmilej widziane.

:)

(sorry, ale po tym jak obejrzalem ostatnio na zywo Ottawe z Pittsburgiem to sadze, ze w Polsce kibicujemy dyscyplinie, ktora tylko przypomina hokej....niestety:( )

Zaba 
Moderator

Wysłany: 8 Październik 2008, 07:45   

Smigło ;) Idąc tym tokiem rozumowania to w Polsce oglądamy tylko siatkówkę i może trochę ręcznej, bo reszta to tylko imitacja prawdziwych dyscyplin ;)

Bzik77 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 8 Październik 2008, 11:53   

Smiglo napisał/a:
Kazdy magazyn w TVP, ktory pokazuje skroty a nie cale nudne mecze PLH jest potrzebny polskiemu hokejowi. Jak najwieksze skroty sa najmilej widziane.

:)

(sorry, ale po tym jak obejrzalem ostatnio na zywo Ottawe z Pittsburgiem to sadze, ze w Polsce kibicujemy dyscyplinie, ktora tylko przypomina hokej....niestety:( )

potwierdzam. widziałem na żywo rangersów z tampą (jakby inny sport)

Odpowiedz do tematu