FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MT
9 Maj 2009, 11:25
VI zlot, gdzie?

VI zlot, gdzie?
Jura
50%
 50%  [ 10 ]
Międzybrodzie (Złoty Stok)
50%
 50%  [ 10 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
kamyk 
Super User !

Wysłany: 7 Maj 2009, 13:32   

a wlasnie dlatego, ze jest kryzys ;) moze nie byc miejsca... Ludzie zamiast wyjazdu np do Egiptu, pojada do Miedzybrodzia ;) :P A poza tym myslisz, ze ktos od reki bedzie mial miejsce dla 20-30 osob?, watpie... A jak bedzie tylko miejsce dla 10 osob? to co reszta bedzie spac na dole?? Ja juz kiedys przerabialem szukanie kwatery bez rezerwacji dla 5 osob w Kolobrzegu i wiecej juz tak nie zrobie...

A co do podejscia, to od głownej ulicy, do bramy ośrodka jest dokładnie kilometr (zmierzyłem jadąc autem) ostro pod górkę...

A o moje kilogramy to sie nie martw, ja akurat dam rade :) ze wzgledu na to gdzie aktualnie mieszkam, to wiecej laze po gorach niz kiedys... :D ale fakt, wychodzic po betonie by mi sie nie chcialo :D

dobra, juz nic nie pisze, zeby nie bylo ze zniechecam ludzi do Miedzybrodzia...

zreszta wynik ankiety jest znany i tyle...

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 8 Maj 2009, 07:04   

MT napisał/a:
...... tam, "no nie Devil"...

Ostatnie duże drzewo w lesie zostało ścięte wcześnie, no nie, Susel ;) ?

nie wiem , nie pamiętam ;)

Zona 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 8 Maj 2009, 10:57   

Moim zdaniem - sprawa jest jasna. Większośćwybrała Jurę, jedziemy na Jurę. Wszyscy przyjęli głosowanie jako ważną metodę wyboru, więc nie ma co teraz rozważać zmiany stanowiska, bo to gwarancja tego, by ktoś nie był zadowolony.

Miejmy nadzieję, że wszyscy stawią się w komplecie i zacisną zęby na dwa noclegi bez prysznica...

A poza tym - czy ktoś ma tam na tyle blisko, że wyskoczy w weekend w to miejsce bliżej terminu? Albo będzie przejeżdżał w okolicy? Bo może infrastruktura zmieniła sie tam już na plus i dla bardziej wymagających są jakieś wygody, z których można skorzystać... ?

No i upewni się że "pole namiotowe" wciąż istnieje... ;) I las do wyrąbania się znajdzie ;)

squillo 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 8 Maj 2009, 12:14   

Ponoć jest tam jeziorko i wnioskuję, że można się w nim okąpać zamiast prysznica?

kamyk 
Super User !

Wysłany: 8 Maj 2009, 12:47   

Zona napisał/a:

Miejmy nadzieję, że wszyscy stawią się w komplecie i zacisną zęby na dwa noclegi bez prysznica...

Kasiu, przez kilka lat ludzie dawali rade, to i teraz dadza rade :) A dla wybrednych (tych co nie lubia jeziora, zawsze moze sie wybrac do zrodelka :D

Zona napisał/a:
A poza tym - czy ktoś ma tam na tyle blisko, że wyskoczy w weekend w to miejsce bliżej terminu? Albo będzie przejeżdżał w okolicy? Bo może infrastruktura zmieniła sie tam już na plus i dla bardziej wymagających są jakieś wygody, z których można skorzystać... ?

No i upewni się że "pole namiotowe" wciąż istnieje... ;) I las do wyrąbania się znajdzie ;)

W tym temacie wiecej info bedzie w przyszlym weekendzie... Komisarz P. jako staru Jurajczyk ;) :P zajął sie juz tym tematem... O jednej zmianie juz wiemy... Zostalo wyciete troche lasu, tego za "barem" :) i widac z drogi skalki, na ktore zawsze wedrowalismy, a byly przedtem schowane za lasem :) reszta lasu stoi :D

Ps. Squillo, dobrze kombinujesz :D

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 8 Maj 2009, 13:36   

znaczy chciałeś powiedzieć Głazaldo że jeszcze stoi , taaak ? ;) :P

stasiu 
Moderator

Wysłany: 8 Maj 2009, 15:28   

Zona napisał/a:

no w kaplecie raczej nie :P bo mnie nie będzie :( ale życzę wam udanego 6 zlotu i dobrej zabawy i mam nadzieję że bedziecie mieli słonecznie :twisted:

jacek 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 8 Maj 2009, 17:55   

kamyk napisał/a:
.

Czyli mamy:
Miedzybrodzie: 8
Jura: 10

jak 10 : 8 skoro w głosowaniu widzę 10 : 10 a w poście gdzie są wymienieni uczestnicy z imion widzę 9:9 coś się pomyliło panu panie Kamyczku i jest remis

kamyk 
Super User !

Wysłany: 8 Maj 2009, 21:01   

Jacku nic mi sie nie pomylilo...

Do glosow na Jure dolicz sobie jeszcze głos Squillo... Napisal o swoim glosie...

Ale do głosów na Jure, nie zaliczylem głosu Twojego kolegi... Juz tlumaczylem dlaczego i nie zamierzam robic tego ponownie (poczytaj dokładnie ten post, o którym piszesz..)

Tak wiec głosowanie skonczylo sie 10:8 dla Jury... Zasady byly jasne... A jesli uwazasz inaczej, to trudno, wolno Ci... Ja jednak zdania nie zmienie...

stasiu napisał/a:
Zona napisał/a:

no w kaplecie raczej nie :P bo mnie nie będzie :( ale życzę wam udanego 6 zlotu i dobrej zabawy i mam nadzieję że bedziecie mieli słonecznie :twisted:

Stasiu, rozumie ze sprawy zdrowotne nie pozwola Ci spać w namiocie... A w samochodzie?? I wcale nie chce byc zlosliwy, poprostu pytam...

DObra, wracam ogladac mecz Kanada - Szwecja...

stasiu 
Moderator

Wysłany: 8 Maj 2009, 21:40   

Kamyczku ty mój tu nie chodzi juz tylko o same spanie w namiocie czy aucie tylko o brak pozostałych rzeczy nad tym dzikim Jurajskim jeziorkiem (lodówka!!!! kibelek!!! brak dachu w razie niepogody !! i jakichkolwiek innych rozrywek :wink: !) :P
A pro pos wyniku co onim napisał Jacek też mi sie wydaje że cos źle podsumowałeś :P :P :P

MT 
Moderator

Wysłany: 9 Maj 2009, 02:18   

Bądźcie facetami i weźcie wynik głosowania na klatę... Nosz kurde, aż trudno to czytać.

Stasiu, brakuje ci lodówki? Pożyczę ci moją, podłączaną do 12V z instalacji samochodowej.

Nie wiem, ale chyba nikt nie jest z cukru i nie rozpłynie się, kiedy będzie padać. Alfer zresztą zawsze mówił, że można się przkimać w jaskini - jakby komuś tropik nie wystarczał. Okoliczna jest sprawdzona, i to od tysięcy lat. ;)

Kibelek jest, jakby ktoś bał się lasu, to toi-toi'e stoją 50 metrów dalej.

Chyba, że rzeczywiście rozbija się o te "rozrywki". Byłem przekonany, że chodzi o spotkanie się z różnymi ekipami z różnych stron Polski i "integrację". Jak to dla kogoś nie jest główną (i w zasadzie jedyną) rozrywką podczas zlotu, to ja tak naprawdę nie wiem o czym w ogóle rozmawiamy.

stasiu 
Moderator

Wysłany: 9 Maj 2009, 05:29   

MT napisał/a:
Bądźcie facetami i weźcie wynik głosowania na klatę... Nosz kurde, aż trudno to czytać.

Stasiu, brakuje ci lodówki? Pożyczę ci moją, podłączaną do 12V z instalacji samochodowej.

Nie wiem, ale chyba nikt nie jest z cukru i nie rozpłynie się, kiedy będzie padać. Alfer zresztą zawsze mówił, że można się przkimać w jaskini - jakby komuś tropik nie wystarczał. Okoliczna jest sprawdzona, i to od tysięcy lat. ;)

Kibelek jest, jakby ktoś bał się lasu, to toi-toi'e stoją 50 metrów dalej.

Chyba, że rzeczywiście rozbija się o te "rozrywki". Byłem przekonany, że chodzi o spotkanie się z różnymi ekipami z różnych stron Polski i "integrację". Jak to dla kogoś nie jest główną (i w zasadzie jedyną) rozrywką podczas zlotu, to ja tak naprawdę nie wiem o czym w ogóle rozmawiamy.

to jestem ciekaw dlaczego ty przestraszyłeś się bacówki w zeszłym roku, a to samo miejsce wystarcza mi jak chodzę dziennie do parcy jak wypocząć i spotkać się w doborowym gronie jak co roku to znowu w jakimś nowym miejscu.Ale zrobicie jak chcecie.Pozdro

Wiec temat ankiety zamykam bo juz przegłoowano Jure i nie ma tu o czym dyskutować .Jest osobny temat zlotu nr VI

MT 
Moderator

Wysłany: 9 Maj 2009, 11:25   

Jakby ci to wyjaśnić... zlot wypadał zaraz po moim weselu i dlatego mnie nie było. Nie widzę w jakiejkolwiek bacówce powodów do strachu. I to chyba by było na tyle w temacie tłumaczenia się.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi