FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 13:48
Rozgrywki młodzieży
Autor Wiadomość
AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 17 Listopad 2009, 13:50   

Słuchaj no... pytałem paru osób ZAINTERESOWANYCH!... i nie tylko ich i mam takie pytanie, byłeś tam? Bo słyszałem opinie, sugerujące okresowe badania. Co chyba się zgadza patrząc na Twoje zachowanie... wczoraj najpierw wypytując mnie co ja niby na to... namolnie jak...? Potem linki na naszej klasie, gadulcu, forach, portalach, w kuchni, łazience i przedpokoju :twisted:

Poza tym te karne to była zdaje się sprawa umowna i nie powinniście ich oficjalnie grać z tego co wiem, więc z jednej strony nie mają one praktycznie znaczenia, a z drugiej koniecznie chcesz narobić smrodu wszystkim klubom i to nie o wyimaginowaną przez siebie bramkę tylko o sam fakt trąbienia o rozgrywaniu tych karnych po całym świecie.

Organizator nie ma prawa zmieniać decyzji sędziego - wynik podał sędzia. Kropka!

Pomyśl czasami... to nie boli :evil:

E.O.T.

P.S. Jacuś do Tobie się nie spodziewałem podobnych "wrzutek"... a zresztą po co ja się...

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 17 Listopad 2009, 15:59   

Po zobaczeniu kto jest trenerem chłopców z Podhala nie mam żadnych pytań. Pare sezonów temu jak jego drużyna przegrywała potrafił zarządać od organizatora zmiany sędziego bo : " on źle sędziuje bo przegrywamy" . Widze że nic sie nie zmieniło ;)

szymek.23
Użytkownik na 30%
Janosik

Wysłany: 17 Listopad 2009, 17:52   

AndRzeJ napisał/a:
Słuchaj no... pytałem paru osób ZAINTERESOWANYCH!... i nie tylko ich i mam takie pytanie, byłeś tam? Bo słyszałem opinie, sugerujące okresowe badania. Co chyba się zgadza patrząc na Twoje zachowanie... wczoraj najpierw wypytując mnie co ja niby na to... namolnie jak...? Potem linki na naszej klasie, gadulcu, forach, portalach, w kuchni, łazience i przedpokoju :twisted:

Poza tym te karne to była zdaje się sprawa umowna i nie powinniście ich oficjalnie grać z tego co wiem, więc z jednej strony nie mają one praktycznie znaczenia, a z drugiej koniecznie chcesz narobić smrodu wszystkim klubom i to nie o wyimaginowaną przez siebie bramkę tylko o sam fakt trąbienia o rozgrywaniu tych karnych po całym świecie.

Organizator nie ma prawa zmieniać decyzji sędziego - wynik podał sędzia. Kropka!

Pomyśl czasami... to nie boli :evil:

E.O.T.

P.S. Jacuś do Tobie się nie spodziewałem podobnych "wrzutek"... a zresztą po co ja się...

PS. Ja jeszcze nie mam gorączki w przeciwieństwie do Ciebie. Widać że się nie znasz na rzeczy. Właśnie że karne ma każdy grać i nie jest to bez znaczenia bo za to można dostać punkty tak samo jak za mecz. Więc wam to dawało 1 miejsce ale trzeba było wygrać z NT.

Wiesz to są dzieci i nie może być tak że wyniki się ustala przy zielonym stoliku. Wynik nie podał sędzia bo sedzia miał 2:2.

A co do reklamowania to : GG - zawsze mam nie tylko to , n-k zawsze jest nie tylko to (przegladnij profil MMKS-u dokładnie). Ja nie chcę narobić smrodu , bo ja tylko opisałem relację , a reszta o ile była jakaś skarga do PZHL-u to już jest wewn. miedzy klubem a PZHL-em.

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 17 Listopad 2009, 18:18   

AndRzeJ napisał/a:

Jakich wrzutek? Opublikowaliscie, ze Janow zremisowal z Targiem, a nie, ze wygral po karnych. Czy zacytowanie ze strony Janowa to jest cos niesmacznego?

W kazdej sytuacji sa dwie strony medalu. Szymek opisal strone gorali. Jaka jest Wasza odpowiedz? Wypada chyba dojsc czy cos jest na rzeczy, czy moze to pomowienie...

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 17 Listopad 2009, 18:29   

Jacek przecież ja - podobnie jak Szymek nie brałem w tym udziału. Powtarzam opinię z klubu i pośrednio ze Związku, Szymek się trzyma jak mantry słów trenera. To może lepiej najpierw wyjaśnić sprawę a potem wypisywać po całym świecie o zielonym stoliku...? Jak się okazuje nie tylko w tym temacie.

Jacek dobrze wiesz co miałem na myśli... nie cytaty ze strony tylko podgrzewanie niepotrzebnie atmosfery zwrotem... jesteśmy z Wami itd.... a jak się okaże, że trener a co za tym idzie redaktor ma bujną wyobraźnię też będziesz z Góralami ?.... Gorolu z Cahoka ;) :P

...i Szymuś wszyscye wiemy, że jesteś nie lada fachowcem od przepisów we wszystkich ligach i grupach wiekowych ale jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie rób Pan ze mnie kretyna, i nie sugeruj że nie wiem, o punktacji rzutów karnych. Chodzi o to, że nie wolno było ich grać (nie pytaj dlaczego, powinieneś wiedzieć lepiej, podobno miały być dodatkowe sztafety i tyle a kluby umówiły się żeby dać dzieciakom postrzelać i tyle.

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 17 Listopad 2009, 18:41   

Ale kombinujesz... :) Cos chyba bylo na rzeczy, skoro nie ma jednoznacznej riposty.

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 17 Listopad 2009, 18:51   

SuperJ napisał/a:
Ale kombinujesz... :) Cos chyba bylo na rzeczy, skoro nie ma jednoznacznej riposty.

Bredzisz Jacuś :P Jak to nie ma? Przecież napisałem dokładnie co i jak. A zdaje się że to naszym trenerom zarzucają oszustwo... co mają udowodnić że nie jest wielbłądem? Niech se Szymuś pisze pozwy i inne skargi zamiast wypisywać niepotwierdzone info... coś mi to zresztą przypomina :D

A ja piszę żeby ludzi pobudzić ze snu zimowego, na razie to tylko jeden moder jest czujny - reszta już na zakupach czy c00ś ;) :D

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 17 Listopad 2009, 18:55   

i to ten moder co powinien był zapaść w sen zimowy ;) :twisted:

szymek.23
Użytkownik na 30%
Janosik

Wysłany: 19 Listopad 2009, 08:56   

http://podhale-hokej.pl/news.php?readmore=890

Turniej Młodzików w Oświęcimiu

unias