FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Linki - ciekawostki - bramki - parady -kiksy...
Autor Wiadomość
Hornet 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 7 Kwiecień 2008, 01:23   

Taka malo ciekawostka byly zawodnik Podhala Nowy Targ, STS-u Sanok oraz TTH Torun, Juri Fajkov jest trenerem reprezentacji Zjednoczonych Emiratow Arabskich :) .

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Październik 2009, 10:59   gol bez gola

http://www.nhl.tv/team/console.jsp?id=49740

Takie pytanko mi się nasuwa po obejrzeniu 3 bramki dla Colorado:

Na podstawie jakiego przepisu sędzia uznał gola pomimo że krążek nie wpadł do bramki ?

Moim zdaniem sędzia powinien podyktować rzut karny bez bramkarza, który w momencie faulu był poza lodem. Oczywiście sytuacja wymarzona ale zawsze zawodnik strzelający karnego mógłby się przewrócić lub nie trafić do bramki.
Ostatnio zmieniony przez devil 28 Październik 2009, 13:00, w całości zmieniany 1 raz  

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 28 Październik 2009, 11:17   

devil napisał/a:
http://www.nhl.tv/team/console.jsp?id=49740

Takie pytanko mi się nasuwa po obejrzeniu 3 bramki dla Colorado:

Na podstawie jakiego przepisu sędzia uznał gola pomimo że krążek nie wpadł do bramki ?

Moim zdaniem sędzia powinien podyktować rzut karny bez bramkarza, który w momencie faulu był poza lodem. Oczywiście sytuacja wymarzona ale zawsze zawodnik strzelający karnego mógłby się przewrócić lub nie trafić do bramki.

Wiem ale nie powiem dopóki eMTi nie wstawi przepisu ;) :P

Zaba 
Moderator

Wysłany: 28 Październik 2009, 12:27   

Mogę wyręczyć MT ;)

Cytat:
Przepis nr 569 e
Gdy gracz na lodzie lub gracz/bramkarz z ławki lub też Oficjel drużyny, rzuca, wystrzeliwuje kij, jego część albo jakikolwiek inny przedmiot bądź też skieruje (dowolną częścią ciała) kij, jego część albo jakikolwiek inny przedmiot w kierunku krążka lub prowadzącego krążek, w dowolnej strefie i w momencie gdy bramkarz był odwołany z lodu, Sędzia przyzna drużynie niezawiniającej Gol

:)

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 28 Październik 2009, 12:36   

devil napisał/a:

http://www.nhl.com/ice/page.htm?id=26310

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Październik 2009, 12:52   

Zaba napisał/a:
Mogę wyręczyć MT ;)

A nie mówiłem Sus :lol:

Droga Żabo niestety do tej sytuacji stosuje się inny przepis. Chodzi o atak z tyłu na zawodnika prowadzącego krążek w kierunku pustej bramki (poza strefą obronną). Gdyby bramkarz był na lodzie przed napastnikiem wówczas sędzia powinien podyktować rzut karny.

Pozdrawiam

P.s Mamy dwa przypadki "gola bez gola" czy są jeszcze jakieś inne ??

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 28 Październik 2009, 17:05   

Cos bylo w kwestii celowego poruszenia bramki w ostatniej minucie meczu... Nie wiem czy dobrze pamietam.

MT 
Moderator

Wysłany: 29 Październik 2009, 12:20   

Qfa, co to znaczy "dopóki eMTi nie wstawi przepisu" :P ? Ja tu od tygodnia walczę, żeby się z forum połączyć, z jakimś proxy muszę kombinować, a tu takie jaja... :lol:

Suseł kiedyś się wysilił i wypisał wypadki, kiedy sędzia może uznać gola, pomimo iż krążek nie wpadł do siatki. Nie chce mi się tego teraz szukać, ale o ile pamiętam, to z 6 takich sytuacji mogło być...

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 29 Październik 2009, 14:31   

MT napisał/a:
Qfa, co to znaczy "dopóki eMTi nie wstawi przepisu" :P ? Ja tu od tygodnia walczę, żeby się z forum połączyć, z jakimś proxy muszę kombinować, a tu takie jaja... :lol:

Suseł kiedyś się wysilił i wypisał wypadki, kiedy sędzia może uznać gola, pomimo iż krążek nie wpadł do siatki. Nie chce mi się tego teraz szukać, ale o ile pamiętam, to z 6 takich sytuacji mogło być...

siedem ;)

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 21 Listopad 2009, 14:57   

Po porazce z Karolina, "najwiecej warty zespol w NHL", stal sie najgorszym zespolem w lidze.

focus 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 12 Styczeń 2011, 20:26   

http://sport.interia.pl/n...-klubie,1581940 miło czytać:)

Odpowiedz do tematu