FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie macie tak zle....
Autor Wiadomość
SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 21 Luty 2020, 04:55   Nie macie tak zle....

Sluchajcie dziewczyny... nie pisalem nic, bo "wazne sprawy rodzinne" wymagaja powagi przez jakis czas... W kazdym razie... Musialem zjechac do Polski po 17 latach. Sanok full wypas. Jak mi syn dorosnie, to bym wrocil na stale. Hala super. Troche zal Torsanu. No, ale wspomnienia, wspomnieniami, a warunki na nowej hali, jak w Kanadzie. Bylem na meczu juniorki i gwiazd i powiem, ze... tylko wiecej takich miast w Polsce.

Tak sie akurat zlozylo, ze mialem sprawe w Anglii i wracalem przez Londyn. Sprawa byla nagla, wiec nie bylo czasu czekac na samolot z Rzeszowa (bilet trzeba kupic duzo wczesniej). Akurat z Sanoka jest autobus do Londynu, wiec tak zdecydowalem. Podroz przez, miedzy innymi, Katowice, gdzie ujrzalem Spodek po 30 latach. Nefilim widac jeszcze imprezuja z katowiczankami. Na dworcu autobusowym w Katowicach dogadasz sie tylko po ukrainsku. Niech mi ktory jeszcze raz wygarnie, ze Sanok to Ukraina, to reka, noga, mozg na scianie (tak sie kiedys mowilo w PRLu). Nie mowcie Jedrusiowi, ze bylem w Katowicach, bo bedzie zly, ze nie wysiadlem sie z nim przywitac. Tez mi bylo przykro.

No. ale zaraz byl Bytom. Akurat w Bytomiu nigdy wczesniej nie bylem. Przypomnialo mi sie, co kofa pisal o remoncie swojego mieszkania. Odwazny gosc ten kofa. No, ale milo wspominam, bo autobus tak zajezdzal na dworzec w Bytomiu, ze w pysk mi strzelilo logo Polonii Bytom. Musi jakies biuro tam maja. No, musze tam wrocic.

Ze jechalismy przez zaglebie miedziowe, to nie bede pisal, bo moze to Boski znak, ze bedzie hokej w Polkowicach. W kazdym razie, Polska jest zajebista i jedyna. I nadal mnie bardziej jara, co historyk pisze o latach 70tych, niz to cale NHL.

... sie nie zdziwcie, kiedy slowo stanie sie cialem, mimo tego, ze od dobrych kilku lat tylko pieprzy... :)

Odpowiedz do tematu