FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Krzysztof Oliwa Forum
Autor Wiadomość
iceman
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2006, 19:33   

Ratujcie swoj klub dlatego ze za duzo wypracowaliscie.Baze,mlodziez to nie moze upasc,bylby to cios dla hokeja,jakich otrzymuje bardzo duzo w ostatnich latach.pozdr i do walki o swoje.
POLACY WIDZIELI,WIEDZA I ZHANBIENIA NIEWYBACZA!!!(skandal w Tallinie)

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2006, 20:38   

FC ARSENAL napisał/a:
Panie Krzysztofie moze udalo bysie panu zadzialac w sprawie Unii klub z tak wielkimi tradycjami hokejowymi nie moze upasc. Mysle ze moglby pan sie zainteresowac ta sprawa bo pana kontakty jak wiadomo sa duze chodzi m.im. o pozyskanie sponsora zeby klub porostu gral w lidze.

nie żebym się czepiał - ale czy klub Unia Oświęcim nie ma działaczy którzy tym się powinni zająć?
są takie kluby które nie skomlą o pomoc w ciężkiej sytuacji tylko zbierają się w sobie i jakoś sobie radzą...
przepraszam jak kogś uraziłem ale na maxa wkurza mnie taka roszczeniowa postawa...

iceman
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2006, 20:51   

w Krakowie tez gdy nie mial sponsora ciezko sie oddychalo.Unia nie ma sponsora,prezes podobno chce sie ewakuowac,to ciezka sytuacja dla kibicow ktorzy kochaj swoj klub,wiec szukaja pomocy.Tonacy brzytwy sie chwyci.Wiec nie miej pretensji do kibicow Unii ze chcieliby widzeic swoj klub w extralidze i to w takiej kondycji jak przez kilka ostatnich lat.pozdr

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 2 Maj 2006, 20:57   

Dzieki icemen za cieple slowa widac ze nie jest ci obojetny los hokeja w Oswiecimiu.Jestes wporzadku.

Ale jak slysze wypowiedzi kilku gosci tutaj na forum to sobie mysle niech sie to rozsypie.

iceman
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2006, 21:57   

caly polski hokej nie jest mi obojetny,a unia to tez polsi hokej:)pozdr

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2006, 22:54   

iceman napisał/a:
w Krakowie tez gdy nie mial sponsora ciezko sie oddychalo.Unia nie ma sponsora,prezes podobno chce sie ewakuowac,to ciezka sytuacja dla kibicow ktorzy kochaj swoj klub,wiec szukaja pomocy.Tonacy brzytwy sie chwyci.Wiec nie miej pretensji do kibicow Unii ze chcieliby widzeic swoj klub w extralidze i to w takiej kondycji jak przez kilka ostatnich lat.pozdr

tak tylko my (jako kibice) nie skamleliśmy o pomoc a staraliśmy się coś z tym zrobić (z dobrym skutkiem BTW) i o to mi chodzi

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 3 Maj 2006, 01:53   

teraz sie przekonalem ze ty jednak nie wiesz co to jest wiara we wlasny klub.

a czemu nie wiesz sprawa prosta bo ja w przeciwienstwie do ciebie urodzilem w Oswiecimiu i wychowalem sie na hokeju jedynej atrakcji w tej miescince.

ale moze ty wierzysz tak jak plemiona hutu ******************* zamiast w pasy.

*ocenzurowano - Admin
Ostatnio zmieniony przez 3 Maj 2006, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2006, 11:25   

FC ARSENAL napisał/a:
skamle to pies karvin.

to już Ty powiedziałeś

FC ARSENAL napisał/a:

teraz sie przekonalem ze ty jednak nie wiesz co to jest wiara we wlasny klub.

Ten tekst mnie rozwalił - nawet nie wiem jak to mam skomentować - ktoś mi zarzucił że nie wiem co to znaczy wiara w mój klub... Sporo różnych rzeczy mi juz zarzucano - tego jeszcze nie

FC ARSENAL napisał/a:

a czemu nie wiesz sprawa prosta bo ja w przeciwienstwie do ciebie urodzilem w Oswiecimiu i wychowalem sie na hokeju jedynej atrakcji w tej miescince.

Dużo już było tu ciekawych przypadków na forum - właśnie awansowałeś w moim prywatnym rankingu na pierwsze miejsce... Nie mam pojęcia co chciałeś mi tym zdaniem udowodnić - ja, podobnie jak mój Tata wychowaliśmy się na hokeju w Krakowie - nie jedynej atrakcji w tym mieście - w związku z czym my jesteśmy na hokeju z wyboru - Ty niestety dla tej dyscypliny z musu... (widać to zresztą)

FC ARSENAL napisał/a:

ale moze ty wierzysz tak jak plemiona hutu we wlasne przyrodzenie zamiast w pasy.

Jak za to kolo nie dostanie ostrzeżenia to uważam że to jest już przesada...

To był mój ostatni post w tym dziale bo nie chcę go zaśmiecać - Alferku jak możesz to przerzuć tan kawalek "dyskusji" do tematu Unia - albo gdziekolwiek...

Zaba 
Moderator

Wysłany: 3 Maj 2006, 11:37   

Nie rozumiem Karvin (i inni) jak ten post do K.O. może Was denerwować lub irytować ;) Mnie on zrzucił z krzesła, tak się ubawiłem...

Ps. Mysle, że jak przestaniecie go zaczepiać , to on sobie da spokój i zmieni piaskownice...

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2006, 12:00   

Zaba napisał/a:
Nie rozumiem Karvin (i inni) jak ten post do K.O. może Was denerwować lub irytować ;) Mnie on zrzucił z krzesła, tak się ubawiłem...

Ps. Mysle, że jak przestaniecie go zaczepiać , to on sobie da spokój i zmieni piaskownice...

Wiesz Żaba jak przeżyłeś kompletny upadek swojego klubu próbowałeś coś z tym robić i przez półtora roku nikt nie wyciągał pomocnej dłoni, a wręcz rzucano Ci kłody pod nogi (tak było)
to wtedy irytuje Cię taki tekst ;)

hammer 
VIP

Wysłany: 3 Maj 2006, 13:01   

FC ARSENAL napisał/a:
Panie Krzysztofie moze udalo bysie panu zadzialac w sprawie Unii klub z tak wielkimi tradycjami hokejowymi nie moze upasc. Mysle ze moglby pan sie zainteresowac ta sprawa bo pana kontakty jak wiadomo sa duze chodzi m.im. o pozyskanie sponsora zeby klub porostu gral w lidze.[/code]

Ja, Mariusz, PZHL, Firma Marketingowa Punkt, przedstawiciel z ambasady amrykanskiej i inni mamy zabranie za 3-4 tyg takze przypuszczam ze wiele tematow bedzie poruszonych. Jak cos bede wiedzial i bede mogl to dam znac.

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 3 Maj 2006, 13:10   

OK dzieki Krzysiek. Kto pyta nie bladzi.

[ Dodano: Sro Maj 03, 2006 2:15 pm ]
Karvin a ty poskarz sie Panu Bogu i mamusi zebym dostal ostrzezenie.

Z toba niechce sie juz wdawac w polemike bo nie ma to dla mnie sensu poza tym pozniej znowu sie poskarzysz ze cie obrazam.

Powiem tylko tak nie moge sie doczekac az znowu dostaniecie dwucyfruwke od Unii.

Pozdro dla ziomow ze Starowislnej.

iceman
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2006, 23:18   

Do Karwina
Jezeli wam sie udalo to bardzo dobrze.Dla kibicow Unii to ciezka sytuacja poniewaz jeszcze do konca jej nie znaja.przez ponad dwie dekady ich klub byl stabilny i gral w czubie ligi.Wizja przyszlosci moze zalamac niejednego kibica.Jako kibic ktory przeszedl juz takie zalamanie klubu a jednoczesnie kolega z forum powinienes poradzic cos od siebie,jak ratowac upadajacy klub.Macie w tym doswiadczenie,zakladaliscie przeciez rozne "fundacje"(jezeli mozna to tak nazwac) np.grupe 100,grupe 50.Z lepszym lub gorszym skutkiem napewno pomagalo to zespolowi.Mysle ze zamiast sie wysmiewac z innych ze maja problemy i prosza o pomoc,pomoz dobra rada lub jakims projektem ratowania takiego zespolu.Upadek kazdego z klubow obnizy poziom ligi,a wszytkim nam zalezy aby nasza reprezentacja grala jak najlepiej i by nie zawodzila na MŚ.Uwazam ze warto bys przemyslal to.Cracovia tez moze kiedys potrzebowac dobrego "slowa".pozdrowienia

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 4 Maj 2006, 00:40   

Iceman - ależ mi jest bardzo przykro że Unia pada - resztay nie chce mi się tłumaczyć bo napisałem już chyba wyraźnie wyżej - dodam więc tylko - umiesz liczyć? licz na siebie...

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 4 Maj 2006, 10:28   

Ice men widac ze znasz sie na rzeczy!

Dzieki ci za wsparcie. Dla mnie jestes prawdziwym kibicem hokeja.

Karvin a ty wznies sie chociaz raz ponad swoj wlasny nos.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi