FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Krzysztof Oliwa Forum
Autor Wiadomość
qba-snk
[Usunięty]

Wysłany: 2 Luty 2006, 10:05   

Panie Krzysztofie , ale jak wiemy skład reprezentacji od wielu lat sie za bardzo nie zmienia. Co sam podkreślił Mariusz zamiast spotykać w kadrze nowych graczy , spotyka starych znajomych. Od wielu lat przyglądam się poczynaniom reprezentacji i doszłem do wniosku , że dla kilku zawodników czas w reprezentacji się skończył. I nie podoba mnie się to , że trener reprezentacji jest powiązany z klub. Mówi , że to dobrze bo 80% zawodników reprezentacji to zawodnicy z ligii polskiej. Osobiście stwierdzam , że trener powiązany z klubem nie przyjrzy się dokładnie zawodnikom z dwóch drużyn tylko będzie patrzył na poczynania swoich graczy. Jak ty to oceniasz ?

hammer 
VIP

Wysłany: 2 Luty 2006, 19:03   

qba-snk napisał/a:
Panie Krzysztofie , ale jak wiemy skład reprezentacji od wielu lat sie za bardzo nie zmienia. Co sam podkreślił Mariusz zamiast spotykać w kadrze nowych graczy , spotyka starych znajomych. Od wielu lat przyglądam się poczynaniom reprezentacji i doszłem do wniosku , że dla kilku zawodników czas w reprezentacji się skończył. I nie podoba mnie się to , że trener reprezentacji jest powiązany z klub. Mówi , że to dobrze bo 80% zawodników reprezentacji to zawodnicy z ligii polskiej. Osobiście stwierdzam , że trener powiązany z klubem nie przyjrzy się dokładnie zawodnikom z dwóch drużyn tylko będzie patrzył na poczynania swoich graczy. Jak ty to oceniasz ?

Musze sie z toba i Mariuszem zgodzic sie ze reprezentacje na dzien dziesiejszy jest swietna okazja spotkac sie z kolegami itp ale biorac pod uwage ze my naprawde nie mamy z czego wybierac to na dzien dziesiejszy praktycznie mozna powiedziec ze to jest czolowka polskiego hokeja. Zawodnicy tazy jak Michal Garbocz, 32 dla przykladu z ktorym znam sie od 8 roku zycia, gralismy razem przez lata w jednej druzynie, jednej piatce, siedzielismy w jednej lawce w szkole podstawowej itd jest jednym z najlepszych zawodnikow z Polski i gra na co dzien w Francji. Jacek Plachta wspanialy kolea, jeden z jalepszych w lidzie niemieckiej i lista sie ciagnie. My musimy takich zawodnikow sobie wychowac a nie liczyc na PZHL i trenerow kadry ze oni ich nam znajda.

I to wlasnie o czym my tu mowimy. Jest czas aby zainwestowac w mlodych zawodnikow zeby miec z czego wybrac nie za rok ale za 4,5 czy 10. Odbudowa polskiego hokeja bedzie trwac lata a nie stanie sie podczas jednej nocy.

Jezeli chodzi o trenera to naprawde ciezko powiedziec. Osobiscie nie jestem zwolennikiem trenerow zagranicznych ze wzgledu na bariere jezykowa. Chociaz kazdy zajazy cos tam po rosyjsku czy czesku ale z mojego doswiadczenia np z trenerem Sidorenko widzialem za naprawde wielu zawodnikow czasami nie wiedzieli o co mu chodzi uwzgledniajac mnie.

Co do trenera ktory jest powiazany z klubem jako trener kadry to musze sie zgodzic ze tak, zawsze widzisz wiecej zawodnikow z jego druzyny powolanych na kadra i ostatecznie jego zawodnicy lapia sie na turnieje itp. Prosty przyklad nasze eliminacje do igrzysk olimpijskich w Turynie w zeszlym roku.

Z drugiej strony lepiej miec trenera z polskiej ligi hokeja ze wzdgledu na to ze on przynajmniej ma okazje widziec w wiekszosci zawodnikow podczas rozgrywek ligowych.

Na dzien dzisiejszy mamy Rudolfa Ruhaczek i przypuszcam ze on tez wszystko zrobi aby przyczynic sie aby nasza kadra jaknajlepiej wypadla.

Osobiscie ja chcialbym byc uwzgledniony w decyzje oraz prowadzenia kadry narodowej ale z tego co ja widze ci sami ludzie ktorzy powiedzieli mi 1992 zebym wrocil do kopalni albo przyslam im $50 jak podpisze jakis kontrakt w w Canadzie czy USA nie widza dla mnie miejsca.

Ja przypuszczam ze w poparciu ze strony kibicow, zawodnikow, wlascicieli druzyn, dziennikarzy oraz z mlodych ludzi ktorzy maja ambicje oraz wizje na sport PZHL nie bedzie inneo wyboru anizeli albo sluchac co ja i Mariusz oraz inny maja to powiedzenia albo trzeba bedzie do tego inaczej podejsc????

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 2 Luty 2006, 21:18   

Fakt zmiany są potrzebne ... ale czy Krzysiek jak narazie sam da rade cos zwojowac ? nie ma ludzi nowych ktorzy chcieli by dzialac ... a sa potrzebni mlodzi z aspiracjami z miloscia do tego sportu ... zeby wiedzieli ze robia to dla sportu dla kraju dla kibicow i dla zawodnikow a nie dla kasy ...
Co my kibice mozemy zrobic ? nic wywiesic transparent ? ktory i tak nic nie zmieni ... a co Krzysiek moze zrobic krzyczeniem na necie ze sa potrzebne zmiany ? skonczy sie na tym ze nie PZHL mu na nic nie pozwoli bo sie beda bali o stolki ... i ze bedzie mial poparcie kibicow ... zeby to wszystko oczyscic potrzbena by byla cala nowa centrala centrala bez powiazan klubowych ...

Bodzio 206 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 2 Luty 2006, 23:00   

Każdy z nas jest lepszy od tych, którzy siedzą w PZHL'owi. Bo ja jakbym był prezesem teraz to moją kase dałbym na reprezentacje.

V@LDI 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 3 Luty 2006, 00:03   

za każdym razem pytacie co możemy, ano możemy przestać wypisywać na NETcie jak to jest źle w polskim hokeju i w końcu zacząć mówić o konkretach..

jeżeli klubom tak bardzo niepasuje PZHL z Zenkiem na czele, to czemu na niego zagłosowali. Prawda jest taka, że kluby same zmarnowały szansę na zmiany... łatwo jest narzekać, ale jak przyjdzie okazja na zmiany to nagle wszyscy stoją murem za Zenkiem. Przecież to jest śmieszne i żałosne jednocześnie. Wystarczy, że kluby jednocześnie napiszą pismo do odpowiedniego ministerstwa i wyrażą chęć wprowadzenia zmian i jest po sprawie, ale powstaje inne pytanie kto się tym zajmie? Oliwa? z całym szacunkiem, ale pewnie, jak Krzychu zobaczy realia polskiego hokeja to szybko mu przejdzie zapał do sterowania tym wózkiem ( chociaż może się mylę).

Kluby same sobie nawarzyły piwa i najwidoczniej wszystkim się to podoba, skoro nie ma jednoznacznej wypowiedzi o całym PZHL, tylko w mediach pojawiają sie wywiady jak to jest źle itp. że związek to i siamto, ale jest i drugie oblicze prawdy. Kluby nie są lepsze i chyba jeszcze nie są gotowe na zmiany. Musi nastąpić pewna zmiana pokoleniowa zarówno w związku, jak i w klubach, aby to wyglądało na nieco lepiej......

hammer 
VIP

Wysłany: 3 Luty 2006, 01:04   

V@LDI napisał/a:
za każdym razem pytacie co możemy, ano możemy przestać wypisywać na NETcie jak to jest źle w polskim hokeju i w końcu zacząć mówić o konkretach..

jeżeli klubom tak bardzo niepasuje PZHL z Zenkiem na czele, to czemu na niego zagłosowali. Prawda jest taka, że kluby same zmarnowały szansę na zmiany... łatwo jest narzekać, ale jak przyjdzie okazja na zmiany to nagle wszyscy stoją murem za Zenkiem. Przecież to jest śmieszne i żałosne jednocześnie. Wystarczy, że kluby jednocześnie napiszą pismo do odpowiedniego ministerstwa i wyrażą chęć wprowadzenia zmian i jest po sprawie, ale powstaje inne pytanie kto się tym zajmie? Oliwa? z całym szacunkiem, ale pewnie, jak Krzychu zobaczy realia polskiego hokeja to szybko mu przejdzie zapał do sterowania tym wózkiem ( chociaż może się mylę).

Kluby same sobie nawarzyły piwa i najwidoczniej wszystkim się to podoba, skoro nie ma jednoznacznej wypowiedzi o całym PZHL, tylko w mediach pojawiają sie wywiady jak to jest źle itp. że związek to i siamto, ale jest i drugie oblicze prawdy. Kluby nie są lepsze i chyba jeszcze nie są gotowe na zmiany. Musi nastąpić pewna zmiana pokoleniowa zarówno w związku, jak i w klubach, aby to wyglądało na nieco lepiej......

Ja widzialem z pierwszej reki jak PZHL dziala. Sam przeciez gralem w Polsce do 19 roku zycia. Ostatnim razem jak przyjechalem do Nowego Targu to chcieli mnie od razu zawiesic i ukarac Nowy Targ ze sie nie zglosilem na kadre na czas poniewaz wybralem wyjazd z Nowym Targiem na Wegry zeby zagrac 2 mecze sparingowe. Biorac pod uwage ze byl strajk w NHL dla mnie jako zawodnika zawodowej z najlpszej ligi na swiecie nikt za bardzo nie musi mi mowic co i jak potrzebuje zeby byc w kondycji meczowej. Moze jestem w bledzie ale jedna z przyczyn dlaczego tak dlugo tu przetrwalem jest fakt ze wyroznialem sie jako zawodnik ktory slawial sie na zgrupowaniu jako jedny z najlepiej przygodowych zawodnikow kondycyjnie. Ja nie chce mowic tutaj za bardzo o sobie ale panowie w PZHL oczywiscie od razu straszyli mnie zawieszeniem , bla, bla, bla w lidze polskiej gdzie od dobrych 13 lat nie gralem itd.

Takze jakie realia sa w PHL to troche wiem. I musze sie zgodzic ze Lejczyk, Hajduka i reszta moze sie boi o krzeselka ale to jest przeciec zycie. Na kazdego czas przychodzi i trzeba sie z tym jakos pogodzic. Wiadomo ze ja osobiscie nie bede wstanie byc na ich miejscu z dnia na dzien ale inni sie znajda. Zawsze jest wyjscie z sytuacji tylko trzeba to dobrze przemyslec i miec dobry plan . Na dzien dzisiejszy jedyny plan z tego co wiem i co slyszalem od zawodnikow z Polski to jest wejscie do grupy A. Chociaz napewno to jest realne ale w takich warunkach jak zawodnicy sa traktowani poza lodem to ja sam sie nie dziwie ze za bardzo nikt nie chce grac w kadrze.

Co do to tych ostatnich wyborow, zabardzo nie znam tych detali ale wiem ze Mariusz je zna. Takze nie moge nic na nie temat powiedziec.

qba-snk
[Usunięty]

Wysłany: 3 Luty 2006, 10:07   

A co powiesz o ostatnich aferach zwiąnaych z pucharem polski. Najpierw wojas nie chce zapłacić nagrody dla TKh następnie zawodnik , który dostał kare meczu za umyślny faul gra sobie bez karnie , a WGiD dalej swoje. Ja nie rozumie są zasady albo ich nie ma. W sanoku zawodnik maciej radwański dostał kare meczu , ale grał w nastepnym meczu i nagle odezwał się wgid , ż eon nie może grac i został zawieszony na 2 mecze i jeszcze mowili że gdybysmy wygrali jakiś mecz kiedy grał radwanski to byłyby walkowery dla przeciwnika. Prawo jest albo go nie ma chyba , że podhale jest za prawem. To tak jak teraz ty przyjechałbys do sanoka i wystapił w meczu ligowym nie zgłoszonym do rozgrywek.

Przemas 
Super User !
sympatyk-entuzjasta

Wysłany: 3 Luty 2006, 14:05   

Wedlug mnie nie ma szans uzdrowienia hokeja odgornie. Prosty przyklad... Dopoki taki Kostecki bedzie prezesem Stoczniowca, dopoty nie bedzie wystepowal przeciwko PZHLowi, bo ma tam przeciez posadke viceprezesa. I takie przyklady mozna mnozyc, kazdy z klubow ma swoich przedstawicieli w centrali, wiec proste, ze nikt nie bedzie szczekal.

Zmiany potrzebne sa na poziomie klubow. Jezeli w kazdym klubie bylby prezes z odrobina zapalu i checia uczynienia czegos konkretnego to PZHL szybciutko by polecial, bo by mozna bylo z miejsca zrobic bojkot rozgrywek ligowych, powolac autonomiczna lige i miec ich wszystkich w dupie... Oczywiscie teraz sprawe uproscilem.

Nie widze tez szans, ze po zmianie wladz zwiazkowych nagle rozpocznie sie wielki rozwoj hokeja. Idac za moim przykladem z prostego powodu - Kostecki dalej bedzie prezesem Stoczniowca i wtedy dopiero zacznie sie wojna. Klub swoje - PZHL swoje.

W Gdansku (Trojmiescie) sa wrecz wymarzone warunki do uprawiania hokeja i wcale do tego nie jest potrzebny PZHL. Przy normalnym prezesie mielibysmy tu druzyne mistrzowska, najlepsze szkolenie mlodziezy (i tak mamy :) - ale akurat z tego nie ma sie co cieszyc, bo to dopiero pokazuje dramaturgie w innych osrodkach). Taki luzny pomsyl. Moznaby zrobic na AWFie druzyne akademicka przez co 20 chlopakow z kazdego rocznika za panstwowe pieniadze mogloby kontynuowac kariery, taki dzieciak jezeli by gral w hokeja moglby skonczyc dzieku temu edukacje z wyzszym wyksztalceniem. Druga taka druzyna gdzies na poludniu i juz w kazdym roczniku jest 40 zawodnikow wiecej do wyboru. Rosnie konkurencja itp.

Nie chce zeby to sie wzorowalo na SMSie bo to jest jeden wielki burdel i pierwszym ruchem jaki bym zrobil, byloby rozwiazanie SMSow i przeniesienie srodkow (w skali roku sa to niebagatelne pieniadze na jednego zawodnika) na szkolenie do poszczegolnych osrodkow. i stworzenie wzorem Czechow, Slowakow ogolnopolskiej ligi juniorow i juniorow mlodszych. Wtedy jest normalny nabor do reprezentacji U-18 i U-20, a nie obligatoryjny. Kazdy kto gra w SMS, gra praktycznie w kadrze. A przy naborze do SMSu takie walki odchodza, ze polowa najlepszych zostaje w klubach. I mamy efekty - mlodzi ledwo utrzymuja sie w Dywizji I.

Zalozmy, ze zmianiaja sie wladze w PZHL i tak tez czynia, SMSy ida w ^%#%&. Nic to nie da, bo w Gdansku jest Kostecki, ktory powie, ze go nie stac na oplacanie wyjazdow mlodziezy na Slask, a na Slasku powiedza, ze nie widza sensu w jezdzeniu do Gdanska i zadnej ogolnopolskiej ligi nie bedzie. Zbiera sie zarzad skladajacy sie z przedstawicieli klubow i taki wniosek odrzuca oczywiscie. I tak sie wszyscy kisza we wlasnym sosie. Bo po co dbac o rozwoj hokeja mlodziezowego, skoro mozna wybudowac hotel za grube banki, ktory zreszta niby bedzie fukcjonowac jako internat (dofinansowanie z miasta najwazniejsze), a kosztowac 180 zl za dobe :)

I na koniec moja konkluzja. Problemem polskiego hokeja nie jest to, ze kadrowicze nie maja na kije, a Molewski stanowi wlasne prawo. To jest po prostu najbardziej widoczny efekt prowizorki, ktora uprawia sie w klubach. Skoro "na dole" wszyscy mysla dupami, to czemu "u gory" maja ruszac glowami? Moim zdaniem to nie PZHL ma budowac sile polskiego, ma po prostu w tej budowie nie przeszkadzac, a czasem co najwyzej klubom pomoc.

Sie kuzwa rozpisalem i jak wszystko jak krew w piach :wink:

V@LDI 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 3 Luty 2006, 15:13   

no i mnie uprzedzil :) :wink:

mam podobne zdanie, tak jak wczesniej pisalem zmiany sa potrzebne, ale trzeba zaczac od fundamentow(kluby), a nie o dachu (pzhl)... jestem zdecydowanym przeciwnikiem rewolucji, rozwiazywanie problemu na HURA nic nie da... musi powstac konkretny plan, wsparty odpowiednimi funduszami i akceptowany przez wszystkich, zeby hokej w koncu wyszedl z dolka.,..

Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 3 Luty 2006, 15:14   

...ta w piach... odrazu ;) (@Przemas)

hammer napisał/a:
Ostatnim razem jak przyjechalem do Nowego Targu to chcieli mnie od razu zawiesic i ukarac Nowy Targ ze sie nie zglosilem na kadre na czas poniewaz wybralem wyjazd z Nowym Targiem na Wegry zeby zagrac 2 mecze sparingowe. Biorac pod uwage ze byl strajk w NHL dla mnie jako zawodnika zawodowej z najlpszej ligi na swiecie nikt za bardzo nie musi mi mowic co i jak potrzebuje zeby byc w kondycji meczowej. Moze jestem w bledzie ale jedna z przyczyn dlaczego tak dlugo tu przetrwalem jest fakt ze wyroznialem sie jako zawodnik ktory slawial sie na zgrupowaniu jako jedny z najlepiej przygodowych zawodnikow kondycyjnie. Ja nie chce mowic tutaj za bardzo o sobie ale panowie w PZHL oczywiscie od razu straszyli mnie zawieszeniem , bla, bla, bla w lidze polskiej gdzie od dobrych 13 lat nie gralem itd.

z jednej strony Cie rozumiem, bo wiesz lepiej i znasz organizm swoj lepiej jak i Twoje przyzwyczajenia i metody, ktore sa inne niz w PLH...... ale nie przyszlo Ci na mysl, ze w ten sposob stwarzasz niebezpieczny precedens "swietej krowy"?? Ze za chwile inni zawodnicy by tak mogli postepowac?? (i nie liczylby sie fakt, ze Ty naprawde wiesz jak sie przygotowac, a oni nie). Liczyloby sie tylko to, ze skoro Oliwa moze to my tez i nic by nie bylo poza gadaniem po katach.
Spojrz na to z tej strony :)

a co do pomyslow na uzdrowienie to podpisuje sie pod Przemasem - trzeba zreorganizowac prace w klubach i wywalic "prezesikow", a wlasciciele (najczesciej biznesmeni) niech skupia sie na kontrolowaniu wydatkowania czy zarabiania kasy w klubie, a nie ze sie biora za rzadzenie, bo na przykladzie Wojasa widac, ze sie na tym poprostu nie znaja (wielu doradcow ktorzy chetnie wyczyszcza Wojasa z kasiory). trzeba zatrudniac managerow od prowadzenia polityki w klubie, a trenerow od trenowania i ew. transwerow itd, itd....
Powiem Wam, ze jesliby kluby dzialaly w pelni profesjonalnie to PZHL nie bylby potrzebny :D Tzn moglby tylko odpowiadac za sprawy kadry (wynagrodzenia, zgrupowania, trener, mecze, turnieje, sponsorzy kadry, promocja kadry w mediach). W kluby sie nie powinien wtracac. Wydzial dyscypliny i sedziowski to powinno byc osobne cialo, a PLH czyli kluby - osobne. I tylko w ten sposob zadzialaloby to poprawnie.
Z reszta czy nie taki byl zamysl ze stworzeniam spolki PLH?? ..no sam nie wiem :?
prosty przyklad :
wydzial dysypliny i sedziowie. Wszystkie kary ktore kluby by placily (np. za kare meczu) szly by na szkolenia i sympozia sedziow
zwiazek (brak dublowania stanowisk zwiazkowych z klubowymi) : dba tylko o kadre i tym sie interesuje. Zatrudnia trenera (nie klubowego). Zalatwia transmisje w TV z meczow reprezentacji. Organizuje zgrupowania kadry i szuka sponsorow. Oplaca uczciwie zawodnikow - kadrowiczow.
PLH - jako spolka - prezes (nie zrzeszony w zadnym klubie) dba o popularyzacje ligi w kraju (TV itd), funduje nagrody na koniec sezonu dla najlepszych itd.... na kase spolki sklada sie pieniadz od sponsorow PLH i "licencja" jaka kluby wykupuja na poczatku sezonu....

...no ku.rwa high life tylko trzeba chciec i zadzialac!! :D

Przemas 
Super User !
sympatyk-entuzjasta

Wysłany: 3 Luty 2006, 15:44   

otoz to, zalozmy ze znalazl sie jakis frajer, ktory chce zainwestowac spora kase w lige. Przeciez prezesiki i tak ta cala kase p....., a potem powiedza wzorem dyrektora Gotalskiego ze Stoczni, ze nie ma sie co dziwic, bo nie ma w Europie koniunktury na hokej :) Jak to przeczytalem to sie usmialem, ale potem zaczalem zastanawiac czy przypadkiem Europa mu sie nie walnela z Azja albo Ameryka Poludniowa.

Rozdzielenie ligi od zwiazku hokejowego to jest przeciez koniecznosc. W kazdym szanujacym sie kraju tak jest, ze liga sobie, a zwiazek sobie i obie te organizacje wspolpracuja na jakichs tam zdrowych zasadach w okreslonych okolicznosciach.

a ta cala PLH to jest jedna wielka porazka, od prezesa przez transmisje telewizyjne w TELE5 az po strone internetowa. Chociaz cos chlopaki dzialaja, bo widze ogloszenie u nich, ze szukaja jakichs specow :wink:

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 3 Luty 2006, 16:39   

Krzysztof a tak chwaliłes A. Skowronskiego i W. Wojasa a przeciez oni TEZ siedza w tym PZHLu i ponoc odpowadaja za Marketing i Promocje.

I teraz sa dwa wytlumaczenia tej sytuacji:

a) Jesli bija glowa w mur, bo chca cos zrobic, a ich pomysly torpeduja prezesi, to dlaczego na znak dezaprobaty nie ustapia?
b) a moze siedza tam, bo im tam dobrze, pilnujac tylko interesow wlasnych klubow?

anriuu.7
[Usunięty]

Wysłany: 3 Luty 2006, 21:22   

Witam wszystkich w szczegolnosci Krzysztofa Oliwe! ja jako kibic moge powiedziec ze w calej Polsce i nie tylko poludnie i troche polnocy dolaczajac Warszawke kochaja hokej i sa bardzo niezadowoleni ze tak malo dzieje sie w tv nie ma kasy na hokej i nie jest to tak popularna dyscyplina jak te juz tu wymienone wczesniej! prezentuje miasto Poznan i jest tu baardzo duzo sympatykow hokeja!! czas wstawic Hokej do ramowki szerokiej Telewizji!! (mysle tu o telewizji prywatnej typu Polsat , TVN) ale najpierw jest potrzebna kasa ,sponsorzy,szum medialny bo chetnych do ogladania hokeja w tv nie zabraknie jestem tego pewien > tu przyklad meczu Polska- gwiazdy NHL pamietam z danych ze TVP1 w tym czasie mialo najlepsza ogladalnosc w Polsce!!! Hokej musi wrocic dla szerokiej publicznosci w TV nie jakiejs tam podrzednej stacji (bez urazy) o 24.00 i to w takiej jakosci ze az sie chce zygac!!!! i tu rola Oliwy, Czerkawskiego.....macie panowie sile przebicia i wielkie checi!! szacunek za to!! To jedyna okazja na to zeby cos zmienic ! <<na lepsze>>Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!

a tak na marginesie nie wiem czy ktos tu o to pytal ale kiedy Krzysztof Oliwa przyjezdza do Polski ?? ?

hammer 
VIP

Wysłany: 4 Luty 2006, 04:32   

qba-snk napisał/a:
A co powiesz o ostatnich aferach zwiąnaych z pucharem polski. Najpierw wojas nie chce zapłacić nagrody dla TKh następnie zawodnik , który dostał kare meczu za umyślny faul gra sobie bez karnie , a WGiD dalej swoje. Ja nie rozumie są zasady albo ich nie ma. W sanoku zawodnik maciej radwański dostał kare meczu , ale grał w nastepnym meczu i nagle odezwał się wgid , ż eon nie może grac i został zawieszony na 2 mecze i jeszcze mowili że gdybysmy wygrali jakiś mecz kiedy grał radwanski to byłyby walkowery dla przeciwnika. Prawo jest albo go nie ma chyba , że podhale jest za prawem. To tak jak teraz ty przyjechałbys do sanoka i wystapił w meczu ligowym nie zgłoszonym do rozgrywek.

Naprewde nie wiem o czym mowisz. Nie zdam przepisow w PHL al wiem ze one napewno sie musza zmienic. Chcac z naszej ligi zrobic widowisko trzeba zmienic przepisy ale ponownie na dzien dzisiejszy to szkoda nawet o tym rozmawiac poniewaz paru ludzi ktorzy tym zadza naprawde nie wiec nic na temat jak marketingowo to hokeja podejsc tylko wiedza jak zawodnokow i druzyny karac.

[ Dodano: Sob Lut 04, 2006 4:39 am ]
anriuu.7 napisał/a:
Witam wszystkich w szczegolnosci Krzysztofa Oliwe! ja jako kibic moge powiedziec ze w calej Polsce i nie tylko poludnie i troche polnocy dolaczajac Warszawke kochaja hokej i sa bardzo niezadowoleni ze tak malo dzieje sie w tv nie ma kasy na hokej i nie jest to tak popularna dyscyplina jak te juz tu wymienone wczesniej! prezentuje miasto Poznan i jest tu baardzo duzo sympatykow hokeja!! czas wstawic Hokej do ramowki szerokiej Telewizji!! (mysle tu o telewizji prywatnej typu Polsat , TVN) ale najpierw jest potrzebna kasa ,sponsorzy,szum medialny bo chetnych do ogladania hokeja w tv nie zabraknie jestem tego pewien > tu przyklad meczu Polska- gwiazdy NHL pamietam z danych ze TVP1 w tym czasie mialo najlepsza ogladalnosc w Polsce!!! Hokej musi wrocic dla szerokiej publicznosci w TV nie jakiejs tam podrzednej stacji (bez urazy) o 24.00 i to w takiej jakosci ze az sie chce zygac!!!! i tu rola Oliwy, Czerkawskiego.....macie panowie sile przebicia i wielkie checi!! szacunek za to!! To jedyna okazja na to zeby cos zmienic ! <<na lepsze>>Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!

a tak na marginesie nie wiem czy ktos tu o to pytal ale kiedy Krzysztof Oliwa przyjezdza do Polski ?? ?

Przylatuje 19 lutego do Zakopanego na narty z corka i i dziewczyna.
Nie na dlugo ale mam nadzieje bede wstanie wejsc lod z kadra przed mistrzostwami Gruby B na poczatek jako asystent trenera a co dalej to przyszlosc pokaze i mam nadzieje ze to bedzie wczesniej anizeli pozniej.

MarcinS 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 4 Luty 2006, 06:41   

qba-snk napisał/a:
Kuba, mowmy o konkretach, nie mieszajmy ligi z pucharami, chyba, ze trzymasz z kumplami z GW z Torunia ;)
Ostatnio zmieniony przez MarcinS 5 Luty 2006, 17:46, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi