FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 14:54
Ankietka

Komu kibicujesz w walce o wejście do 4 ??
TKH Toruń
58%
 58%  [ 25 ]
Podhale Nowy Targ
41%
 41%  [ 18 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 11 Luty 2006, 11:05   

A ja bym chcial finał z Podhalem :P

Bo do Oswiecimia nam W. da z 12 biletów na final, a w Krakowie maja lodowisko na 800 osob ;)
Do Torunia za daleko, a w NT maja duza hale i moze nie beda sporawdzac dowodów...:)

AbEjA
Użytkownik na 10%

Wysłany: 11 Luty 2006, 14:08   

klonnik napisał/a:
A ja glosuje na dwa klony, leppera i ich troje... Co z tą Polską do k.... Nędzy się dzieje?!!!
PS. Sory za lacine...

Tylko Chuck Norris wie co z tą Polską Klonie.....

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 11 Luty 2006, 14:20   

Frasier napisał/a:
...Bo do Oswiecimia nam W. da z 12 biletów na final

nie narzekaj, rok temu wszedłeś jako gość specjalny wraz z Maxem i Lordem
(ktokolwiek widział Lorda, ktokolwiek wie...)

elber #20
[Usunięty]

Wysłany: 12 Luty 2006, 12:32   

Zapewniam was ,że Sanok zrobi wszystko by puknąć Toruń u siebie ! Dla nas zdecydowanie lepiej byłoby zagrac w pierwszej rundzie play off z Toruniem niż z Podhalem.
Z góralami na wyjeżdzie trzykrotnie przegrywaliśmy dwucyfrowo więc raczej nie ma się co łudzić ,że możliwe jest zwycięstwo w NT. Natomiast z Toruniem może być coiekawie:

TKH - KH Sanok 3-1 ,3-2 , 7-3
KH Sanok - TKH 3-2 , 0-3

Jeżeli Sanok zagra tak jak ze Stoczniowcem to może mecz z Toruniem wygrać !

J.Ruutu 
Użytkownik na 20%
hokejarz-amator

Wysłany: 12 Luty 2006, 13:00   

Jak to-czyżby Sanok nie był członkiem Wielkiej Ligowej Spółdzielni Przeciwko Podhalu??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

RESET 
Użytkownik na 70%
Kibic Mistrza Polski

Wysłany: 12 Luty 2006, 13:21   

Andy67 napisał/a:
Jak to-czyżby Sanok nie był członkiem Wielkiej Ligowej Spółdzielni Przeciwko Podhalu??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jest jest członkiem tylko jedynie w całym Sanoku elber nie jest :wink:

elber #20
[Usunięty]

Wysłany: 13 Luty 2006, 15:55   

A co niby Sanok będzie mieć z tej "spółdzielni" :( poza tym ,że trafi w play off na silniejszego przeciwnika ?? ?? Poza tym w Sanoku liczą na Górali ... :twisted:

camilloss 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 13 Luty 2006, 20:43   

Pisane żartem:
Zatem Sanok musi być członkiem Spółdzielni Przeciwko Toruniowi :) . Widzę, że System Eliminacji i Wydalania Pierników jest aktywny :lol: :lol: :lol: . Już niedługo ujawnią się kolejni "członkowie".
Pisane serio:
A jeszcze jedno pytanie:
Czy jeżeli wygramy z Cracovia to jest JAKAKOLWIEK możliwość, że całe Podhale nie rzuci się na nas że to spisek? Bo to już absurd... A może wpadnie jakaś gościnna ekipa z NT albo zaprzyjaźnionego Gdańska żeby obserwować mecz... ?

pozdrawiam 8)

golutki 
Użytkownik na 50%
www.gkstychy.com

Wysłany: 13 Luty 2006, 22:55   

trzeba bylo dac to miejsce Gdanskowi a nie sie sprzeczac i licytowac kto kogo chcial kupic :P

J.Ruutu 
Użytkownik na 20%
hokejarz-amator

Wysłany: 14 Luty 2006, 00:18   

Camillos-Podhale na pewno się na Was rzuci jeśli OŚMIELICIE SIĘ :mrgreen: wygrać...Dlatego liczę że Stocznia ogra Podhale i wtedy Górale rzucą się na swoich zawodników(jak to mają w zwyczaju :mrgreen: ) i będzie po sprawie :D .A poza tym lubię jeżdzić do NT,jak i do Piernikowa-to moje dwa ulubione wyjazdy-więc po prostu niech zwycięży lepszy :D Powodzenia!!! Ps-pomysł golutkiego rzeczywiście rozwiązałby problem :banan:

nin 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 14 Luty 2006, 13:00   

V@LDI napisał/a:
cóż faktycznie doszło do sytuacji, gdzie Cracovia rozdaje karty, ale jeżeli Podhale chce być w Play-Offach i jak szumnie zapoiwadaja kibice, zdobyć złoty medal, to recepta jest prosta. Wystarczy, że Podhale wygra wszystke mecze i udowodni, że zasługuje na "4" i nie będzie mowy, o żadnej "spółdzielni".... proste 8)

Ja tam trzymam kcuki za Podhale:
-dużo blizej z Krakowa bedzie na meczyki...
-jakoś trudno mi sobie wyobrazić playy off bez szarotek...
-no i czekałoby nas w przy takim biegu wypadków, pare ciekawych meczyków jeszcze przed finałami...

savio_25
[Usunięty]

Wysłany: 15 Luty 2006, 08:24   

Generalnie to powinno nam zależeć żeby to jednak Podhale awansowało do czwórki.
Biorąc pod uwagę , że my pokonamy Tyszan co oczywiście nie będzie łatwą sprawą . lepiej gdy Cracovia będzie grała z Podhalem . Nie ulega dla mnie żadnej watpliwości , że mecze Cracovia-Podhale zmęczą dużo bardziej obydwie drużyny niz Cracovię zmęczyłyby mecze z TKH.
Jednak jest jeden problem .
Może nie jest to spółdzielnia ale prosty układ logiczny między braciami L i w ogóle między tymi dwoma drużynami i nie twierdze tu wcale , że jest pewne iż Cracovia wygra z Podhalem i przegra z Toruniem ale taki scenariusz jest możliwy jak zresztą i każdy inny.
MarcinS to co napisałes do Alferka to czysta prawda na pewno po tym meczu to Oświęcim ma sobie więcej do zarzucenia coś wiem na ten temat.

MarcinS 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 15 Luty 2006, 20:15   

Po dzisieszym wyniku doszedłem do wniosku, że głównym udziałowcem spółdzielni przeciwko Podhalu jest...
PODHALE :!:
8)

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 15 Luty 2006, 20:25   

I tu się mogę zgodzić Marcinie. Co prawda i tak mecz ze 100cznią niewiele zmienił - straciliście 1 punkt a nie 3 punkty. Wszystko rozstrzygnie się teraz w piątek lub w niedzielę.

MarcinS 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 15 Luty 2006, 22:38   

Jestem pewien, że zgadzasz się ze mną również w tym temacie co pisałem wcześniej, tylko z wiadomych przyczyn nie możesz tego przyznać publicznie :P

Odpowiedz do tematu