FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 14:54
Ankietka

Komu kibicujesz w walce o wejście do 4 ??
TKH Toruń
58%
 58%  [ 25 ]
Podhale Nowy Targ
41%
 41%  [ 18 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 16 Luty 2006, 07:45   

Hehe a ten dalej swoje. W przeciwieństwie do Ciebie jak i lepiej poinformowanych byłem na tym meczu.

Zresztą teraz do Cracovii dołączyła Unia z rozgrywaniem kart. I teraz kwestia kto komu leży lub kogo komu podłożyć.

savio_25
[Usunięty]

Wysłany: 16 Luty 2006, 08:46   

No to sie teraz zrobiło tak ciekawie ze możnaby zmienic ankiete hehe bo nie jest powiedziane ze to Podhale i Tkh bedzie walczyło o PO całkiem możliwe ze Tychy nie wejdą do 4.
Najwazniejsze dla nas jest to ze 2 miejsce juz poewne

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 16 Luty 2006, 10:08   

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Wydaje mi sie że chocbyśmy nie wygrali żadnego meczu to i Podhale i Toruń jescze stracą punkty. Chocby nawet zdobyli wszytko co jest do zdobycia, to nam zostaje jescze spotkanie z Sanokiem.

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 16 Luty 2006, 14:16   

Z tym Sanokiem z ktorym juz tyle razy tracilismy punkty ... prawda jest taka ze puki nasi nie zaczna grac ... i skoncza gwiazdorzyc to bedzie ciezko ...
PS Karvin wiesz cos na temat rozmow na kadrze z Bagisiem odnosnie jego gry w Cracovi ?

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 16 Luty 2006, 14:33   

Nic nie wiem fan
ostatni raz wiedziałem ze rozmawiano z nim na temat jego gry w Cracovii to było przed sezonem - jak jechaliśmy na turniej do Nitry to wiadomo było że przyjedzie z Tychami, nie wiadomo było z kim wyjedzie :)

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 16 Luty 2006, 14:46   

EKh przed Sanokiem jest Stocznia z która raczej punktów nie tracilismy ;)

AbEjA
Użytkownik na 10%

Wysłany: 17 Luty 2006, 09:48   

Slavo napisał/a:
EKh przed Sanokiem jest Stocznia z która raczej punktów nie tracilismy ;)

ekhm.. nie traciliście w Olivii, na własnym lodzie się zdarzyło..
Ale sugeruje dalej lekceważyć przciwnika :) Wtedy jest ciekawiej :)

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 17 Luty 2006, 14:41   

z oficjalki Unii

Operacja play off

Na mecz do Nowego Targu pojechało 18 zawodników zespołu Dwory SA Unia. Trener Tomasz Rutkowski pozwolił odpocząć kadrowiczom: Grzegorzowi Piekarskiemu, Jarosławowi Kłysowi i Patrykowi Noworycie. Wolne dostali także: Mariusz Puzio, Waldemar Klisiak i Marek Ivan. Odpoczywa także Tomasz Połącarz po urazie obojczyka. To część operacji play off, czyli szafowania siłami przed najważniejszymi meczami w sezonie.

Do autokaru wsiedli: Jaworski i Witek - bramkarze, Bohacek - Stefanka, Gabryś - Gavalier i Kozak obrońcy oraz Stachura - Jakubik - Jaros, Sękowski - Kowalówka - Wołkowicz, Radwan - Bibrzycki - Kwiatek, Modrzejewski - Ryczko.

spółdzielnia? ;)

Bodzio 206 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 17 Luty 2006, 15:02   

Ale się denerwuje przed tą kolejką.
Spółdzielni nie ma(chyba) a choćby była to jeżeli nie wejdziemy do Play-off to tylko nasza wina.
No ale wierze i wiem, że wejdziemy:):):)

V@LDI 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 17 Luty 2006, 15:26   

wiedziałem, że Unia jest w spółdzielni :lol:

a tak na poważnie, obawiałem sie takiego stanu rzeczy... liczyłem, że Zagłębie wygra z Unia, ale cóż... szansa na awans jest :)

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 17 Luty 2006, 15:29   

Cytat:
Dodatkowego „smaczku” dzisiejszemu spotkaniu dodaje fakt, konfrontacji braci Laszkiewiczów, być może Daniel po raz kolejny udowodni bratu, że decyzja przejścia przed sezonem do Cracovii nie była najlepszym wyborem.

Valdi rozumiem emocje ale czy Ty na głowę upadłeś żeby wypisywać takie bzdety na OFICJALNEJ stronie TKH Toruń?

pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w dzisiejszym meczu ;)

V@LDI 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 17 Luty 2006, 16:02   

heh.. no może faktycznie trochę przesadziłem, ale cóż nikt z osób, które sprawdzały txt, nie miał uwag, więc zostawiłem... cóż słowo sie rzekło, następnym razem postaram się nieco uważniej dobierać słowa....

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 17 Luty 2006, 16:05   

spoko no probz - po prostu ten tekst został dziwnie odebrany przez kibiców Cracovii z tego co się zdołałem zorientować...
pozdrawiam :)

[ Dodano: Pią Lut 17, 2006 6:15 pm ]
z relacji live spotkania Podhale - Unia
Z uwagi na opady sniegu sedziowie nie moga dojechac na spotkanie. Mecz rozpocznie sie o godz. 18.30

nie mam pytań :mrgreen:

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 17 Luty 2006, 21:32   

No to już mamy sprawę jasną: o tym kto zagra w play off zadecyduje wyłącznie Cracovia.
Unia sprawiedliwie ;) oddała punkty obu potrzebującym: wcześniej Toruniowi a teraz Podhalu wystawiając dziś niekompletny skład.

camilloss 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 18 Luty 2006, 12:04   

Alferek napisał/a:
[...]
Unia sprawiedliwie ;) oddała punkty obu potrzebującym: wcześniej Toruniowi a teraz Podhalu wystawiając dziś niekompletny skład.

hmm po równo nie znaczy sprawiedliwie ;)
A my? byle do niedzieli.

pozdrawiam 8)

Odpowiedz do tematu