FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 14:53
Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski??

Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski??
1 GKS Tychy
56%
 56%  [ 21 ]
2 Cracovia Kraków
43%
 43%  [ 16 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
Zaba 
Moderator

Wysłany: 28 Luty 2007, 07:41   

Mam takie pytanie... dlaczego w półfinałach są różne rozkłady meczy? Chodzi mi o gospodarzy spotkań...
W mechach Tychy-Stocznia grają na przemian, w drugim półfinale grają systemem z NHL...
Skąd takie rozbieżności?

MT 
Moderator

Wysłany: 28 Luty 2007, 08:16   

...bo GKS Stoczniowiec umówił się tak z GKS Tychy, widocznie dojazd co kilka dni wychodzi taniej niż zakwaterowanie drużyny na drugim końcu Polski na trzy dni...

maciek 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 28 Luty 2007, 09:53   

[quote="Zaba"]Mam takie pytanie... dlaczego w półfinałach są różne rozkłady meczy? Chodzi mi o gospodarzy spotkań...
W mechach Tychy-Stocznia grają na przemian, w drugim półfinale grają systemem z NHL...
Skąd takie rozbieżności?[/quote]

1-2-2-1-1 nie jest systemem z NHL, o ile dobrze kojarzę nigdy tam tak nie grano (zwykle grają 2-2-1-1-1 lub przy dużych odległościach 2-3-2),
w Olivii, poza hokeistami grają też koszykarze Prokomu (rozgrywki Euroligi), terminarze rozgrywek kolidują ze sobą, na prośbę Stoczniowca Tychy zgodziły się grać całą serię na przemian (brawo za postawę fair)

Przemas 
Super User !
sympatyk-entuzjasta

Wysłany: 28 Luty 2007, 10:31   

Dokladnie, w poniedzialek wieczorem trzeba juz bylo rozkladac parkiet, zeby byl gotowy na wtorkowe treningi.

klonnik 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 28 Luty 2007, 11:28   

Dlaczego w ankiecie nie ma Podhala? no i Stoczni?;)

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2007, 11:32   

Klon ten kotlet jest odgrzany :D :D :D

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 28 Luty 2007, 11:37   

i to mocno...
:wink:

Max1
Użytkownik na 60%

Wysłany: 28 Luty 2007, 12:41   

...ale ciagle wydaje sie aktualny...
A jak mamy kogos sprac na kwasne jablko w finale, to marze, zeby trafilo na Pasy !
:) :)

Przemas 
Super User !
sympatyk-entuzjasta

Wysłany: 28 Luty 2007, 12:42   

Za kilka dni znowu bedzie swiezy :wink:

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 28 Luty 2007, 16:18   

Mysle ze Podhale z Tychami finał. Gra bramkarzy bedzie miała duze znaczenie wiec jesli Rajski utrzyma forme Podhale powinno sobie poradzić. Ciekwi mnie rywalizacja Rózanski-Parzyszek bedzie ciekawy finał już sie doczekac nie moge mimo ze bez mojej Unii :cry: .
Co do Cracovii byłem pewien że przgra z tym trenerem ten zespół bardzo rowojowy sie cofa do tyłu co rok. Stocznia natomiast dla mnie jest najmilszym zaskoczeniem w tym sezonie moze jeszce cos urwą Tychą życze im tego.

Jednakze Podhale mistrzem polski w tym sezonie.

MT 
Moderator

Wysłany: 28 Luty 2007, 20:30   

Jak dla mnie na chwilę obecną:

Comarch - Cracovia 33% szans
GKS Tychy 33% szans
Wojas - Podhale 33% szans
Stoczniowiec - 1% szans, gdyby stał się cud...

Tak na poważnie - każdy z trzech liczących się jeszcze zespołów ma wg mnie równe szanse. Każdy ma mocne i silne strony.

GKS w chwili obecnej ma, jak wydaje mi się, najrówniejszy skład i pewnie przystąpi do finału najbardziej wypoczęty... Poza tym, tyszanie mają chyba najmocniejszą obronę z potencjalnych finalistów. No, i parę asów w rękawie, myślę że niejeden zepół chciałby takich napastników 3 i 4 formacji jak Woźnica, Jakubik, Ślusarczyk...

Comarch będzie zmotywowany finansowo, do tego dochodzi kilka wielkich indywidualności - tylko co, nie daj Bóg, jak Radzik złapie karę albo bedzie miał kaca, a np. L. Laszkiewicz i Słaboń będą mieli kontuzje?

To samo tyczy się Podhala. Tylko tutaj mamy silny atak, i słabą obronę. Jeśli ktoś zneutralizuje ofensywne siły Wojasów, to ma spore szanse na wygranie meczu, bo oni obrońcy, ani bramkarz NT nie są bynajmniej nie do ogrania...

Bodzio 206 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 28 Luty 2007, 21:39   

Jeżeli uda się nam przebrnąć Cracovie oraz sędziów, to z Tychami będzie emocjonująca walka. Jeżeli nie, no cóż, życze Tyszanom MP, ale będzie trudno wygrać nie tyle z Comarchem co z Poslkimi sędziami. Bo to co wyprawiają, woła o pomste do nieba. W Wtorek sędzia odgwizdał kare dla Podhala za nadmierną ilość zawodników na lodzie, ale wcześniej sygnalizował karę dla Cracovi, więc Rajski zjechał do boksu. Liniowy nie pofatygował się popatrzeć, czy bramkarz Podhala jest na lodzie. Normalnie były jaja jak berety.

POLSCY SĘDZIOWIE, TO KUR>>> SPRZEDAWCZYKOWIE :!:

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 28 Luty 2007, 23:07   

Wydaje mi sie, ze w Krakowie mielibysmy mimo wszystko wieksze szanse na wygranie niz w Nowym Targu. Z drugiej strony grając z Podhalem mamy wiecej meczow u siebie...
Tak czy siak bedzie ciekawie.
Szanse...?
GKS 35%
Podhale 35%
Cracovia 29,99%
Stoczniowiec 0,01%

gacman 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 1 Marzec 2007, 00:11   

No właśnie Bodzio z całym systemem nie wygramy.Ale to co powiedziałem moim kumplom wczoraj-tylko gdy wygramy 2,3 bramkami zamkniemy wszystkim mordę.Wszystko wskazywało że nie wolno nam tego meczu wygrać.Damy radę Stary!!!Czytam bardzo długo konkurencyjne forum i Twoje posty a to forum sam kiedyś zakladalem,nie chwaląc się:).
Gacman is back! Frasier,Śmigło,Jaca,Suseł i cala Reszta POZDRO!!!

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 12:15 am ]
A Karvina pozdrowię po play-off... ;) hehe!

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 12:16 am ]
No i specjalne GRATY dla Elektryka.Grzesiu Przyjacielu gratuluję utrzymania!!!No i zapraszam do Krakowa.Damy jak ostatnio.

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 12:20 am ]
Będę w piątek na meczu.Chyba wbiję sobie kolczatkę w udo jak Sylas,żeby nie krzyknąć jak Podhale strzeli bramkę Cracovii...Wbiję sobie nawet dwie byleby wygrali.
HEJ! HEJ! ......!!!

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 12:22 am ]
Będę w piątek na meczu.Chyba wbiję sobie kolczatkę w udo jak Sylas,żeby nie krzyknąć jak Podhale strzeli bramkę Cracovii...Wbiję sobie nawet dwie byleby wygrali.
HEJ! HEJ! ......!!!

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 1 Marzec 2007, 00:22   

Gacman , gdzieś ty sie chował że cie tu nie było ??
Chciałem cie poinformować że między 29.III a 1.IV jestem w NT na MPA :)
Jest szansa żebyś sie pojawił ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi