FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 13:53
Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski??

Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski??
1 GKS Tychy
56%
 56%  [ 21 ]
2 Cracovia Kraków
43%
 43%  [ 16 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
gacman 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 1 Marzec 2007, 00:29   

Żaba Kompanie z Auschwitza ze starych dobrych czasów zapomniałem o Tobie...Przepra!

SuselQ różnie bywało.Chętnie opowiem przy piwQ w NT końcem marca.Teraz mam swój net i wracam jak napisałem.Co ŚmiglaQ porabia?
SERDECZNE POZDRO DLA WSZYSTKICH BRADAS ZE STARYCH DOBRYCH CZASÓW!!!

P.S.Chętnie przybędę na zlot tylko dajcie dobry termin:)

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 1 Marzec 2007, 00:31   

Zlot ma być 6,7,8 lipca ponoć ;)
A Smiglaka sam spytaj , ja sie wole nie wypowiadać ;)

gacman 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 1 Marzec 2007, 00:35   

No to teraz piszę na temat.Jak nas Szmaciarze Warszawsko-Krakowscy nie dopuszczą do finału to po raz pierwszy w życiu będę całym sercem za Tychami...Ale tak nie będzie...

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 12:38 am ]
Karvin jesteś mądrym i inteligentnym facetem i wiesz o czym piszę i że mam rację.Pozdrawiam!

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 1 Marzec 2007, 00:38   

Gacmanq , nie pisz na tym forum na temat - nikt tak nie robi ;)

gacman 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 1 Marzec 2007, 00:43   

Dobrze...:) Sorry ale dawno mnie nie bylo...

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 12:45 am ]
Suseł masz jeszcze moj telefon?Jak będziecie jechali do NT to dzwońcie.Ja wtedy zjadę nach hause.

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 12:59 am ]
Suseł masz jeszcze moj telefon?Jak będziecie jechali do NT to dzwońcie.Ja wtedy zjadę nach hause.

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 1 Marzec 2007, 01:12   

Jak Karvin ma to ja też bede miał .... i tyle w tym temacie ;)

Zaba 
Moderator

Wysłany: 1 Marzec 2007, 07:11   

Gacman... Stary gdzieś Ty był ;) ... Jak tam dalej grasz w tej fajnej knapce? Co to się stało :) do Krakowa w końcu podciągnęli internet :) ?
Ps. tel. (numer) masz ciągle ten sam?

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 1 Marzec 2007, 17:14   

Napiszę jedno i znikam - przestaję nawet czytać chyba to forum
p..... i płacze o sędziach po prostu mnie śmieszą - sędziowie sędziują słabo ale nie stronniczo
do jasnej cholery w meczu numer 2 Piekarski dostał karę za faul którego nie było na 45 sekund przed końcem meczu przy stanie 3:2 dla Cracovii i Wy macie czelność narzekać na sędziów?
Kar jest po tyle samo dla obydwu drużyn - ostatnio nawet Cracovia więcej grała w osłabieniu
Przestańcie więc wreszcie p..... o sędziach - taki jest sport raz się wygrywa raz przegrywa - i nikt nie ciemięży Podhala wbrew Waszym płaczom wiecznym

EOT

Jasiu
Moderator

Wysłany: 1 Marzec 2007, 18:48   

Carvin Ty jak zwykle patrzysz przez bialo-czerwone pasy na oczach, ja jakos nie zauwazylem tu terorii spiskowych i placzow, na innych forach owszem ale nie na tym, oprocz jednej wypowiedzi Bodzia o slabosciach sedziow nie zauwazylem nic wiecej ... natomiast czytalem Twoja opinie na stronie pasy.org po 1 meczu, bardzo wnikliwa analiza, wyszlo mi na to ze Cracxa przegrala z patalachami.

piter1977 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 1 Marzec 2007, 21:12   

Jasiu trafniej oceny Karvina napisac niemogles.ja takze czytalem ta jego analize i mi tez wyszlo ze nasi to straszne dziady a obcokrajowcy to juz woogole niudaczniki jakies.no ale coz Karvin ma swoj Pasiasty swiat i nic ale to nic nawet niechce zauwazyc poza nim.a i jego uwagi sa typowo pasiaste.jest dobrze to jestem a jak zle to szukac mni prozno

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 1 Marzec 2007, 22:57   

A to rozumiem kolejna frakcja pisma internetowego ? :wink:
Tym razem bez uwzględniania wilekich liter :rotfl:

gacman 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 2 Marzec 2007, 00:33   

W sumie jak tak czytam to obustronne biadolenie z każdej strony to się chce rzygać!!!Panowie jak ktoś ma wygrać to wygra.Damy radę!!!Powtarzam Wam :damy radę!!!!Po latach nasza Paka ma w koncu charakter i sakramencki głód sukcesu,to czego brakowało.Damy radę!!!I te QrW w czarnych kaskach też przejdziemy.Sprawiedliwość jest!

kamyk 
Super User !

Wysłany: 2 Marzec 2007, 09:06   

No wlasnie, nie ma co plakac ;) :P tylko miec w dupie panow w paski (oczywiscie bialo czarne he he) i grac na calego! Po raz pierwszy od iluuuus tam lat, nie ma Unii w pierwszej czworce, wiec kibicuje calym sercem Podhalu i chcialbym aby to Podhale zdobylo mistrza!

Ja wiem, ze Tychy sie rozpedzaja jak cholera, Podhale wcale nie musi wygrac z Cracovia tej rywalizacji, ale i tak mam nadzieje ze to wlasnie Podhale bedzie na tronie! i tyle w tym temacie!! :)

Ps. Gac witaj znowu :) Gdzie Ty piles, tfu byles :) jak Cie nie bylo? :D

Tymon 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 2 Marzec 2007, 13:08   

Moim zdaniem GKS TYCHY zdobedzie w tym sezonie Mistrza Polski :) i to by bylo na tyle ;)

Pozdrawiam :)

Max1
Użytkownik na 60%

Wysłany: 2 Marzec 2007, 14:12   

Tychy beda mistrzem.

Co do drugiej pary polfinalowej... Dzisiejszy mecz powinien sporo wyjasnic. Ale jesli Cracovia przegra, Podhale juz tego nie pusci. W kazdym razie - niech zagraja min. 6 meczykow (przydaloby sie ze dwie dogrywki;)). Kto zwyciezy, nie ma znaczenia...

Jak napisal Savio, Tychy to najlepsze m-ce dla hokejowego majstra ;)
I niech tak bedzie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi