FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zasponsoruj forum
Autor Wiadomość
Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 5 Kwiecień 2006, 18:23   Zasponsoruj forum

Szanowne Forumowiczki, Szanowni Forumowicze.

Zbliża się kolejny termin płatności za forum, które chciałbym opłacić na kolejny rok z góry.
Jeśli możesz wrzucić choćby drobną wpłatę to proszę o kontakt na e-maila: admin@prohokej.host247.pl.

W zamian masz prawo do małego banerka do Twojej strony czy to prywatnej czy to służbowej.
Każda wpłata mile widziana - jeśli uzbiera się więcej niż potrzeba do transferu 10GB miesięcznie to będzie można dokupić większy transfer - forum wtedy będzie mogło spokojnie śmigać nawet w najbardziej obleganych miesiącach.
Ostatnio zmieniony przez Alferek - konto nieaktywn 15 Kwiecień 2006, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  

Jasiu
Moderator

Wysłany: 5 Kwiecień 2006, 19:15   

Alf byloby na rzecz gdybys podal kwote jaka jest potrzebna aby forum nadal funkcjonowalo, wtedy mozna okreslic kwote "datku" ...

[Usunięty]

Wysłany: 5 Kwiecień 2006, 19:29   

Jasiu wrzuć 5 (słownie: pięć) złotych i będzie dobrze. Parę innych osób niech zrobi to samo i kolejny rok będziemy mieli full wypas.

Jutro pogadam z hostem ile zł za każdy dodatkowy gigabajt transferu. Od września do marca trzeba będzie troszkę podnieść limit, teraz nie ma sensu płacić za niewykorzystany transfer.

Jasiu
Moderator

Wysłany: 5 Kwiecień 2006, 21:40   

To sie nazywa odpowiedz wymijajaca !

[Usunięty]

Wysłany: 6 Kwiecień 2006, 10:54   

Jasiu napisałem konkretnie, że chcę od Ciebie 5 złotych a Ty mi, że wymijająca :D
Muszę nazbierać marną stówę i tyle.
Mam dwóch "sponsorów głównych" a reszta po 5 złotych i będziemy mieli 15GB transfer.

J.Ruutu 
Użytkownik na 20%
hokejarz-amator

Wysłany: 6 Kwiecień 2006, 18:03   

Ok-to podaj Wielebny jakiś nr konta.Coś tam wyskrobię ze skarpety :)

[Usunięty]

Wysłany: 6 Kwiecień 2006, 19:08   

Z deklarowanych wpłat powinno już wystarczyć. Na pewno forum będzie miało wystarczający transfer.

Lider 
Użytkownik na 50%

Wysłany: 6 Kwiecień 2006, 21:15   

Alf, to nadwyżkę wrzuć na lokatę, w przyszłym roku będzie jak znalazł. Numer konta podaj. A tak btw to powinieneś zbiórki ogłaszać na początku sezonu :-)

[Usunięty]

Wysłany: 6 Kwiecień 2006, 21:20   

zbiórkę się ogłasza jak się otrzymuje maila następującej treści:

w dniu 16-04-2006 r upływa/nął Panu/i termin płatnosci.
W przypadku nieuregulowania jej w przciągu 7 dni od daty wymagalności, konto zostanie zablokowane, a po następnych 7 dniach usunięte.

a ewentualną nadwyżkę faktycznie dam na lokatę - będzie jak znalazł na następne opłaty.

[Usunięty]

Wysłany: 9 Kwiecień 2006, 11:07   

przyjęto wpłatę od:

Olo (już dawno temu)
Andy67
Hakaan
Żona
Lolek
Camilloss
Slavo
Bodzio
Max
Tryton

Razem da to około 250zł i proponuję na tym zakończyć zbiórkę
Wybrałem wariant hostingowy 15GB i 1000MB dysku.

[Usunięty]

Wysłany: 11 Kwiecień 2007, 08:07   

Z zeszłorocznej nadwyżki opłaciłem forum na kolejny rok :)
Tak więc działamy co najmniej do 11.04.2008 :)

Odpowiedz do tematu