FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 13:50
Hokej Kobiecy
Autor Wiadomość
Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 15 Listopad 2006, 09:01   

No to ja moge podyskutować :) było nie było na śląsku mieszkam :lol:
Devil uwierz mi dziewczyny sie nie slinia i maja wszystkie zeby.
eh Specjalisci... nigdy meczu nie widzieli a ostro sie w speca bawia! Tylko pozazdrosci talentu!
Myślisz ze założenie druzyny? skompletowanie składu, treningi itp. To taka prosta sprawa... ten sport kosztuje a mimo tego dziewczyny sobie dobrze radza. Za to wszystko je szanuje, i bronił na tym forum bede :wink:

klonnik 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 15 Listopad 2006, 09:36   

Mi sie bardzo kobiałki podobaja i przez to hokej w wydaniu babskim moze byc atrakcyjny ;) Wprowadzilbym jednak kilka zmian ale o tym moze pozniej... :D A wogle to moim marzeniem jest zostac takim trenerem i potem jak trener Niemczyk chodzic pod prysznic po meczu ze swoimi zawodniczkami ;-) achhh dobra rzecz pomarzyc hehee

stasiu 
Moderator

Wysłany: 15 Listopad 2006, 15:18   

oto nasze Kojotki z Janowa http://kojotki.info/naprzod/index.php a tu coś specijalnie do kolonnika http://kojotki.info/naprz...bnails&album=25 co prawda to nie prysznic , ale też w neglirzu :wink: :wink: :wink:

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 15 Listopad 2006, 15:36   

Stasiu Ty STARY ZBOKU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

edi77 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 15 Listopad 2006, 17:30   

Dziękuję wszystkim panom którzy pozytywnie podeszli do tego tematu.
Jestem zawodniczką UKHK Unia Oświęcim. I nasz hokej nie wygląda tak czarno jak o nim piszecie. Nie mam żadnych siniaków a zęby są na swoim miejscu gdyż nie możemy grać bez pełnej ochrony twarzy i nie możemy rzucać się po bandach (czasami żałuję że tak jest). Wszelkie kontuzje jakie odnosze zdażają mi się poza lodem.
A jeśli chodzi o kobiecość to ani mi ani żadnej hokeistce niczego nie brakuje o czym może poświadczyć Damiano. Wszysko wygląda jak u pozostałej cześci płci pięknej.
Przepraszam za tego hanysa w mojej poprzedniej wypowiedzi, tym bardziej że urodziłam się w Tychachi kilkanaście lat tam mieszkałam. Stąd wiem jacy jesteście i jakie macie podejście do życia. Nasi Panowie są przynajmniej bardziej otwarci dla nas co widać po wypowiedziach.
Sądzę że na debaty o kobiecym a nie babskim hokeju jest jeszcze za wcześnie.
Poprostu nie wszyscy są jeszcze na to gotowi.
A szkoda. Kanadyjki, Amerykanki a nawet nasze sąsiadki z za południowej granicy prezentują całkiem nie zły hokej. Być może za kilka lat gdy zrównają się nasze poziomy zmieni się pogląd o tym sporcie.

Pozdrawiam wszyskich sympatyków męskiego i żeńskiego hokeja.

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 15 Listopad 2006, 17:48   

Oświeć mnie kotku jacy jesteśmy i jakie mamy podejście do życia..

Żeby nie było całkiem off topic,to faktycznie Szwedki,Kanadyjki i zawodniczki Zjednoczonych Stanów Ameryki Północnej grają całkiem niezły technicznie hokej.

stasiu 
Moderator

Wysłany: 15 Listopad 2006, 17:56   

hakaan napisał/a:
Oświeć mnie kotku jacy jesteśmy i jakie mamy podejście do życia..

Żeby nie było całkiem off topic,to faktycznie Szwedki,Kanadyjki i zawodniczki Zjednoczonych Stanów Ameryki Północnej grają całkiem niezły technicznie hokej.

ja cie oświece co do gry pań ,miałem ostatnio szczęście zobaczyć dwa mecze ,Kojotki Naprzód - Białe Jastrzębie , Kojotki Naprzód-Cracovia ,jedyne co można powiedzieć to poziom młodzików w wykonaniu męskim niestety widać ze większość drużyn powstała dopiero 2 lata temu,przypuszczam że większość grup męskich ograła by panie bez większych problemów no może po za mikrusami :wink: :wink: :wink:

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 15 Listopad 2006, 18:09   

Jak zwracasz się do kogoś to przynajmniej rób to z szacunkiem dla tej osoby.Takie słowa jak ty,tobie,ciebie,was czy wam pisze się z dużej litery(nie musimy się lubić ale szanować się powinnismy).To po pierwsze.Następna sprawa to taka,że amatorsko(nawet z kilkoma osobami z tego forum)gram w hokej i wyobraź sobie rozegraliśmy kilka sparingów z naszymi tyskimi Atomówkami.Wydaje mi się,że jednak mnie nie oświecisz tymbardziej,że pytanie nie było skierowane do Ciebie.

RESET 
Użytkownik na 70%
Kibic Mistrza Polski

Wysłany: 15 Listopad 2006, 18:15   

Damiano_Unia napisał/a:

eh Specjalisci... nigdy meczu nie widzieli a ostro sie w speca bawia! Tylko pozazdrosci talentu!

znam prawie wszytskie dziewczyny grające w tyskiej druzynie i to bardzo dobrze. no i pare dziewczyn z Krakowa
i wiem duzo na temat kobiecego hokeja. a nawet bardzo duzo.

ps a na mecze musiałem chodzic bo by obiadku nie było i musiał bym sam zmywac :P:P:P lol2
Ostatnio zmieniony przez RESET 15 Listopad 2006, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 15 Listopad 2006, 18:24   

edi77 napisał/a:
Wszysko wygląda jak u pozostałej cześci płci pięknej.

Wez nie strasz. :)

edi77 napisał/a:
A szkoda. Kanadyjki, Amerykanki a nawet nasze sąsiadki z za południowej granicy prezentują całkiem nie zły hokej. Być może za kilka lat gdy zrównają się nasze poziomy zmieni się pogląd o tym sporcie.

Mam nadzieje, ze to tylko marzenie, a nie zyczenie. Nie chce po prostu, zebys sie zawiodla. Kanadyjki graja w hokeja juz od najmlodszych lat. 5 - 6 latek i juz smigaja. Rosjanki zaczynaja w wieku 15 lat, zamieniajac figurowki na hokejowki i nie maja zadnych szans z Kanadyjkami i Amerykankami. I dlugo nie beda miec.

Oczywiscie zycze powodzenia i cieszy mnie fakt, ze hokej amatorski sie rozwija w kraju.

RESET 
Użytkownik na 70%
Kibic Mistrza Polski

Wysłany: 15 Listopad 2006, 18:30   

SuperJ napisał/a:
edi77 napisał/a:
Wszysko wygląda jak u pozostałej cześci płci pięknej.

Wez nie strasz. :)

troche siniaków. stłuczen. kontuzji -dosc powaznych, porysowanych szyji, "wyj..anych" udach i łydkach czy dłoniach.

kobieta powinna byc kobieta, a nie kobieta twardzielem i miesniakiem na łzywach.

elloo

Zaba 
Moderator

Wysłany: 15 Listopad 2006, 18:46   

RESET napisał/a:
...znam prawie wszytskie dziewczyny grające w tyskiej druzynie i to bardzo dobrze...

... i niejedno z nimi nawyprawiałem...

...ale z kolegami to się nie podzielił... ;)

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 15 Listopad 2006, 18:46   

RESET napisał/a:
kobieta powinna byc kobieta, a nie kobieta twardzielem i miesniakiem na łzywach.

Czemu zaraz twardzielem i mięśniakiem? Bądźmy bardziej obiektywni. Kobiecy hokej
niekoniecznie musi przypominać męski w każdej sytuacji. Nie każda kobieta uprawiająca
tą dyscyplinę musi być Gwiżdżem.

Poza tym idąc za Twoim tokiem myślenia to co powiemy o damskim boksie, kickboxingu,
judo zapasach itd. Co do sumo nie mam potwierdzonych danych :wink:

Dajmy naszym Paniom szansę 8)

RESET 
Użytkownik na 70%
Kibic Mistrza Polski

Wysłany: 15 Listopad 2006, 18:53   

Zaba napisał/a:
RESET napisał/a:
...znam prawie wszytskie dziewczyny grające w tyskiej druzynie i to bardzo dobrze...

... i niejedno z nimi nawyprawiałem...

...ale z kolegami to się nie podzielił... ;)

ciiichhhooo :P

[ Dodano: Sro Lis 15, 2006 6:58 pm ]
naprzód.janów napisał/a:

Czemu zaraz twardzielem i mięśniakiem? Bądźmy bardziej obiektywni. Kobiecy hokej
niekoniecznie musi przypominać męski w każdej sytuacji. Nie każda kobieta uprawiająca
tą dyscyplinę musi być Gwiżdżem.

kobieta powinna byc zgrabniutka, fajne ciałko, szczuplutka, a nie przysłowiowa "baba" która kijem napier..dala, gdzie uscisk dłoni ma mocniejszy niz niektórzy kolesie.

ps: niechciał bym zeby moja zona (nie mylić z Kasia :wink: ) uprawiała którys z tych sportów które wymieniłes.

ello

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 15 Listopad 2006, 22:52   

Śmieszy mnie wasze podejscie do sprawy... ale spoko mozecie miec własne zdanie, choc strasznie odbiega od rzeczywistosci, to przeciez zyc w swiecie basni i mitow nikt wam nie zabroni ! :wink:
Eh myslalem ze mozna z wami prowadzic dyskusje.. wychodzi na to ze słabiutko panowie, oj słabiutko :|

[ Dodano: Sro Lis 15, 2006 10:53 pm ]
Reset gdzie masz te przysłowiowe baby co kijem napier? :>

[ Dodano: Sro Lis 15, 2006 10:56 pm ]
Ah no i fajnie ze znasz dziewczyny z Tychow i Krakowa! Na mecz sie przejdz... ;D ja tez nam kilka dziewczyn z widzenia ;P :P

Odpowiedz do tematu