FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 14:50
Hokej Kobiecy
Autor Wiadomość
AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 15 Listopad 2006, 23:01   

Damiano_Unia napisał/a:
Eh myslalem ze mozna z wami prowadzic dyskusje.. wychodzi na to ze słabiutko panowie, oj słabiutko :|

Co znaczy z Wami? Myślę, że zdarzają się jednak obiektywni. Mam rację ? :wink:
Choć przyznaję, że nie jestem znawcą tematu ale może nadrobię zaległości. :)
Jak pokazuje rzeczywistość świat nie kończy się na Tychach i Ich kibicach :idea:

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 15 Listopad 2006, 23:11   

No tez tak mysle :) Jakos z Tyskimi nigdy mi sie rozmowa nie układała, jak i na forum to tez na realu :wink: / W Sobote mecz u was w Janowie, zobaczymy kto tym razem bedzie górą :) Nasze dziewczyny ostatnio Krynice rozgromiły 16:1 ! wiec mysle że forma jest, mam nadzieje ze powalczą :) Bo narazie nie udało sie im pokonać Kojotek :) Tym razem bedzie inaczej :P :banan:

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 15 Listopad 2006, 23:19   

Damiano_Unia napisał/a:
No tez tak mysle :) Jakos z Tyskimi nigdy mi sie rozmowa nie układała, jak i na forum to tez na realu :wink: / W Sobote mecz u was w Janowie, zobaczymy kto tym razem bedzie górą :) Nasze dziewczyny ostatnio Krynice rozgromiły 16:1 ! wiec mysle że forma jest, mam nadzieje ze powalczą :) Bo narazie nie udało sie im pokonać Kojotek :) Tym razem bedzie inaczej :P :banan:

Daj znać co do godziny tego meczu u nas i czy na tego typu mecze są jakieś bilety (choć wątpię).
Może jak mecz nie będzie w nocy (czyt. w moim przypadku przed południem) to może zajrzę z czystej ciekawości :)

nieznany666 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 15 Listopad 2006, 23:27   bez komentarza

Tak też mi się wydawało, iż temat ten będzie bardzo kontrowersyjny. Uszanujmy czyjeś zdanie. Jedni są za, drudzy - przeciw. Tak będzie zawsze. Aczkolwiek przyznam, że niektóre wypowiedzi mogą zniechęcić. Tak nie można. Jeżeli któraś z Pań Hokeistek czyta wypowiedzi Panów, którzy twierdzą, że hokej kobiet jest niepotrzebny, to nie bierzcie sobie tego do serca. Róbcie to na co macie ochotę. Wy to kochacie. Cieszycie się z tego co macie i co osiągnęłyście. Stworzyłyście już tak wiele. Nie poddawajcie się jeżeli coś wam nie wychodzi. Pamiętajcie, że zawsze znajdzie się bratnia dusza, która będzie wspierać, pomagać i chronić przed tymi, którzy są temu wszystkiemu przeciwni i próbują was zniechęcić. Walczcie o swoje. Jeżeli Kobieta decyduje się na grę w hokeja czy inne "męskie" sporty, to oznacza, iż mamy do czynienia z kobietą z charakterem, która nie da wmówić sobie pierwszej lepszej głupoty. Jeżeli Panowie, którzy są przeciwnikami myślą, że ich wypowiedzi coś zmienią, to się grubo mylą. Ale szanujmy się troszkę i dajmy się każdemu wypowiedzieć. To jego opinia. Twoja może być inna. I też powinna być zaakceptowana.

Dziewczyny GRAĆ :)

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów oraz oczywiście Hokeistek

stasiu 
Moderator

Wysłany: 15 Listopad 2006, 23:38   

Andrzej były u nas teraz mecze w sobotę Kojotki Naprzód-Białe Jastrzębie 10:7, niedziela Kojotki Naprzód-Cracovia 12:2, poniedziałek wyjazd Białe Jastrzębie-Kojotki Naprzód 0:6,trzy spotkania trzy wygrane :D

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 15 Listopad 2006, 23:45   

stasiu napisał/a:
Andrzej były u nas teraz mecze w sobotę Kojotki Naprzód-Białe Jastrzębie 10:7, niedziela Kojotki Naprzód-Cracovia 12:2, poniedziałek wyjazd Białe Jastrzębie-Kojotki Naprzód 0:6,trzy spotkania trzy wygrane :D

Stasiu wierzę ale ja się o godzinę pytałem bo dla mnie przedpołudnie to środek nocy :wink:

P.S. qknij na wątek odnośnie autokaru - ten wyborca to ja. Musiałem posłużyć się lewym
kontem mojego syna bo obu nas zbanowała ta banda dzieci z piaskownicy, ale nie przejmuj się
"...my tam jeszcze wrócimy , ... z Olem :lol:

stasiu 
Moderator

Wysłany: 15 Listopad 2006, 23:52   

naprzód.janów napisał/a:
stasiu napisał/a:

Stasiu wierzę ale ja się o godzinę pytałem bo dla mnie przedpołudnie to środek nocy :wink:

P.S. qknij na wątek odnośnie autokaru - ten wyborca to ja. Musiałem posłużyć się lewym
kontem mojego syna bo obu nas zbanowała ta banda dzieci z piaskownicy, ale nie przejmuj się
"...my tam jeszcze wrócimy , ... z Olem :lol:

co do meczy to sobota był 14.30 aniedziela 10.30 a wyjazdowy 0 19.00 a co do wyborcy to pisał już mi twój syn :wink:

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 16 Listopad 2006, 00:00   

stasiu napisał/a:
co do meczy to sobota był 14.30 aniedziela 10.30 a wyjazdowy 0 19.00 a co do wyborcy to pisał już mi twój syn :wink:

Wiem ja się tylko podpiąłem ale myślę, że dopóki nie zmieni się obsada tego
portalu to nie ma o czym gadać. Dziś po prostu nie wytrzymałem widząc Twoje
poświęcenie i totalną"olewkę" ze strony tych g.......
Do jutra będzie kolejny ban bez podania przyczyny. Nie mam już siły się szarpać.
Idę spać :wink:

RESET 
Użytkownik na 70%
Kibic Mistrza Polski

Wysłany: 16 Listopad 2006, 00:52   

nieznany666 napisał/a:
Tak też mi się wydawało, iż temat ten będzie bardzo kontrowersyjny. Uszanujmy czyjeś zdanie. Jedni są za, drudzy - przeciw. Tak będzie zawsze. Aczkolwiek przyznam, że niektóre wypowiedzi mogą zniechęcić. Tak nie można. Jeżeli któraś z Pań Hokeistek czyta wypowiedzi Panów, którzy twierdzą, że hokej kobiet jest niepotrzebny, to nie bierzcie sobie tego do serca. Róbcie to na co macie ochotę. Wy to kochacie. Cieszycie się z tego co macie i co osiągnęłyście. Stworzyłyście już tak wiele. Nie poddawajcie się jeżeli coś wam nie wychodzi. Pamiętajcie, że zawsze znajdzie się bratnia dusza, która będzie wspierać, pomagać i chronić przed tymi, którzy są temu wszystkiemu przeciwni i próbują was zniechęcić. Walczcie o swoje. Jeżeli Kobieta decyduje się na grę w hokeja czy inne "męskie" sporty, to oznacza, iż mamy do czynienia z kobietą z charakterem, która nie da wmówić sobie pierwszej lepszej głupoty. Jeżeli Panowie, którzy są przeciwnikami myślą, że ich wypowiedzi coś zmienią, to się grubo mylą. Ale szanujmy się troszkę i dajmy się każdemu wypowiedzieć. To jego opinia. Twoja może być inna. I też powinna być zaakceptowana.

popieram porzednika. bez urazy dziewczyny. kazdy to wypowiada swoje prywatne zdanie.

Damiano_Unia napisał/a:

Ah no i fajnie ze znasz dziewczyny z Tychow i Krakowa! Na mecz sie przejdz... ;D ja tez nam kilka dziewczyn z widzenia ;P :P

zapomniałem dodac ze znam tez jedna dziewczyne z Gdańska która gra w hokeja.

ale

w tym sęk ze Ty znasz z widzenia :lol: :lol: tzn potrafisz wskazac palcem które graja bo obejrzałes jeden czy dwa mecze :lol:
wyzej srasz niz dupe masz i tyle wtym temacie.
cos tam łyknołes wiedzy o damskim hokeju i juz wielki guru

buhahaa
Damiano_Unia napisał/a:

Reset gdzie masz te przysłowiowe baby co kijem napier? :>

dostał bys szczała od jednej najmłodszej z tyskich atomowek i bys spłynoł :D

naprzód.janów napisał/a:

Jak pokazuje rzeczywistość świat nie kończy się na Tychach i Ich kibicach :idea:

a nooo :P

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 16 Listopad 2006, 08:36   

Cytat:
zapomniałem dodac ze znam tez jedna dziewczyne z Gdańska która gra w hokeja.

ale

w tym sęk ze Ty znasz z widzenia :lol: :lol: tzn potrafisz wskazac palcem które graja bo obejrzałes jeden czy dwa mecze :lol:
wyzej srasz niz dupe masz i tyle wtym temacie.
cos tam łyknołes wiedzy o damskim hokeju i juz wielki guru

buhahaa

No dobra Reset skoro nie zrozumiałeś ironi to teraz bedziesz miał na to okazje ;) Napisze Ci jasno... Byłem na wszystkich meczach sparingowych dziewczyn z Unii :) jak i na turniejach, gdzie miałem okazje ogladac inne dzierwczyny w bezposrednim starciu. Ogladalem tez dziesiatki treningow.

Cytat:
dostał bys szczała od jednej najmłodszej z tyskich atomowek i bys spłynoł :D

Możliwe tak, strasznie możliwe :banan:
Wiesz moja mnie nie bije to nie wiem, ale nie jest tez atomówką :wink: Wiec moze dlatego jeszcze nie "spłynołem"

[/quote]

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 16 Listopad 2006, 12:08   

Zaznaczam ... bylem na kilku meczach naszych Atomowek ... gralem przeciwko nim ... i jak taki poziom prezentują MP to powiem szczerze ... hokej kobiecy sie nigdy nie rozwinie w naszym kraju ...

Asia hokejŁódź 
Użytkownik na 0%
bije sie jak Oliwa

Wysłany: 16 Listopad 2006, 14:44   

Dobrze że męski sie rozwija hahahaha z tego co widać po męskim hokeju to raczej jaj wam brakuje / oczywiście nie wszystkim bez urazy/

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 16 Listopad 2006, 17:06   

Ja widzialem niecaly jeden mecz i wygladalo to mnie wiecej tak...jedzie hokeistka z krazkiem na bramke rywalek,traci krazek...Ta co odebrala jedzie w druga strone,az straci...Jak stracila, to nastepna znowu jedzie i tak w kółko. W jednej tercji moze z cztery podania,z czego trzy przypadkowo, bo sie za mlodu nie trenowalo jazdy na lyzwach na jeziorze Paprocanskim ani na Dąbrowicy :P

Jak to sie komus podoba to dlaczego ma nie grac, tylko prosze tego nie nazywac hokejem na lodzie, a rekreacyjną zabawę z krążkiem :) W koncu w dzisiejszych czasach dwugodzinnych wuefów tygodniowo w szkole kazda chwila spedzona na aktywnym wypoczynku jest bezcenna. :)

stasiu 
Moderator

Wysłany: 16 Listopad 2006, 17:12   

Frasier napisał/a:
Ja widzialem niecaly jeden mecz i wygladalo to mnie wiecej tak...jedzie hokeistka z krazkiem na bramke rywalek,traci krazek...Ta co odebrala jedzie w druga strone,az straci...Jak stracila, to nastepna znowu jedzie i tak w kółko. W jednej tercji moze z cztery podania,z czego trzy przypadkowo, bo sie za mlodu nie trenowalo jazdy na lyzwach na jeziorze Paprocanskim ani na Dąbrowicy :P

Jak to sie komus podoba to dlaczego ma nie grac, tylko prosze tego nie nazywac hokejem na lodzie, a rekreacyjną zabawę z krążkiem :) W koncu w dzisiejszych czasach dwugodzinnych wuefów tygodniowo w szkole kazda chwila spedzona na aktywnym wypoczynku jest bezcenna. :)

no to musisz sie wybrać na mecze naszych Kojotek z Janowa zobaczysz wszystko to czego nie widziałeś u swoich dziewczyn :wink:

edi77 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 16 Listopad 2006, 17:20   

"Kobieta ma być kobietą" Reset na twoje szczęście nie wszystkie kobiety grają w hokeja. I nie będę pisać jacy jesteście - poczytaj swoje posty.
Jeśli faceci w rajtuzach jeżdżą na łyżwach figurowych ty my sobie jeździmy na hokejówkach z kijem w ręku.
"dostał bys szczała od jednej najmłodszej z tyskich atomowek i bys spłynoł"
Kij hokejowy służy do gry a nie do bicia mężczyzn. Ale skoro masz takie obawy to może Twoja Cię bije choć nie gra w hokej.
"Mam nadzieje, ze to tylko marzenie, a nie zyczenie. Nie chce po prostu, zebys sie zawiodla. Kanadyjki graja w hokeja juz od najmlodszych lat. 5 - 6 latek i juz smigaja. Rosjanki zaczynaja w wieku 15 lat, zamieniajac figurowki na hokejowki i nie maja zadnych szans z Kanadyjkami i Amerykankami. I dlugo nie beda miec."
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę że nie będziemy miały żadnych osiągnięć poza rozgrywkami w Polsce, które juz się odbywają na razie na zasadzie turniejów. My zapoczątkowałyśmy ten sport i mamy nadzieje że się to rozwinie tak jak już dawno rozwinął się hokej mężczyzn. Że powsatnie liga i za jakieś 10-15 lat kobiecy hokej będzie stał na wysokim poziomie i kiedyś dorównamy Kanadyjkom czy Amerykanom. Tak jak nasza Ekstra klasa dorównuje kanadyjczykom :wink:

Mecz w Janowie gramy o 10:30 niestety :?

Odpowiedz do tematu