FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 14:53
Play Off

Kto zostanie mistrzem Polski
Cravovia Kraków
10%
 10%  [ 7 ]
GKS Tychy
20%
 20%  [ 13 ]
Stoczniowiec Gdańsk
26%
 26%  [ 17 ]
Podhale Nowy Targ
16%
 16%  [ 11 ]
Zagłebie Sosnowiec
3%
 3%  [ 2 ]
TKH Toruń
3%
 3%  [ 2 ]
Unia Oświęcim
10%
 10%  [ 7 ]
Naprzód Janów
9%
 9%  [ 6 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Facho 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 1 Luty 2007, 17:53   

Cracovia - Naprzód 3-1
Tychy - Unia 3-0
Stocznia - Torun 2-3
Podhale-Sosnowiec 3-2

Cracovia-Podhale 3-4
Tychy-TKH 4-2

Tychy-Podhale 4-3

woocash 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 2 Luty 2007, 10:43   

Moje typy:

GKS-Unia 2-3 ( a co pomarzyć nie można 8) )
Cracovia-Naprzód 3-0
Stoczniowiec-TKH 3-2
Podhale-Zagłębie 3-1

Półfinały
Cracovia - Podhale 4-2
Stoczniowiec-Unia 4-3

Mecz o 3 miejsce
Podhale-Unia 3-4

Finał
Cracovia-Stoczniowiec 4-1

W lidze zostaje KTH

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 4 Luty 2007, 21:53   

i wszystko idzie ja trzeba :) z wyjątkiem pierwszego meczu Stoczni ;P

bocz 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 4 Luty 2007, 22:05   

NIKT NIE POWSTRZYMA GKS TYCHY PRZED WYGRANIEM PLAY OFF
TERAZ W DRUGIM MECZU ROZWALIJIŚMY UNIE 5-3
------------------------------------------------------------
TYLKO TYSKI GKS

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 4 Luty 2007, 22:37   

Mala prosba z czystej ciekawosci ... Alferek mozesz na forum napisac jak zakonczy sie akcja z rzucanymi przedmiotami na tafle ... chodzi mi o wysokosc kary pienieżnej ... jesli nie jest to tajne oczywiscie ...

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 4 Luty 2007, 23:13   

z czystej ciekawosci, fan? powiesz mi ile was kosztowali sedziowie? chyba nie robicie z tego tajemnicy?

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 4 Luty 2007, 23:16   

Damiano pytalem Ciebie ? Zamilcz ...
Szkoda ze nie bylo Cie wtedy jak Unia byla najlepsza druzyna w PLH i sedziowali pod nią ...
Poczuj sie teraz i Ty jak to jest jak sedzia przeszkadza w meczu ...

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 4 Luty 2007, 23:23   

Cytat:
Damiano pytalem Ciebie ? Zamilcz ...

Nie chcesz odpowiedziec na pytanie? nie masz nic ciekawego do napisania to sam zamilcz...

Cytat:
Szkoda ze nie bylo Cie wtedy jak Unia byla najlepsza druzyna w PLH i sedziowali pod nią...

Wogole nie rozumiem?

ostatnia linijke pozostawie bez komentarza, a moze jednak...
nikomu nie zycze tego co spotkalo Unie w tym meczu.

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 4 Luty 2007, 23:28   

Chlopie widze ze Ty jestes jakis zaslepiony ... skad ja mam wiedziec ile dali za sedziow co ja im kur... placilem ? A Pytalem Alferka bo on siedzi w klubie i moze wiedziec ... a chcialem porownac tą kare z kara jaka otrzymal GKS za paczke slonecznika ...

A dwa jak nie widziales tego ze zawsze sedziowie byli z Wami za czasow Kazia to chyba z lekka musisz sie ogarnac ...

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 4 Luty 2007, 23:35   

A bo ja tylko z Bierunia jestem... co innego gdybym byl z Tychow! aaaaaa gdybym byl z Tychow to bym zawsze wszystko wiedzial najlepiej :) :banan:

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 5 Luty 2007, 07:51   

To kto bedzie grał w Unii w następnym meczu jak całej drużynie należy sie kara meczu za niesporotwe zachowanie za ten incydent:

"święcimscy hokeiści mieli wielkie pretensje do sędziów. Pod koniec meczu otoczyli na lodzie Huberta Godziątkowskiego i "wyklaskali" arbitra, uderzając kijami o lód."

Michal Belica za wyklasaknie sędziego dostał kare meczu i nie mógł grac w następnym spotkaniu....

Kibiców przyjezdnych nie chcecie wpuszczac a sami sobie zamykacie lodowisko...
Kilka lat temu GKS-owi grozili zamknięciem lodowiska za jedna paczke słonecznika skonczyła sie na dosc wysokiej karze, zobaczymy co teraz postanowia w Warszawce...

[ Dodano: Pon Lut 05, 2007 8:02 am ]
no i akcja z Bagińskim tez niezła nic tylko pogratulowac :/

Zaba 
Moderator

Wysłany: 5 Luty 2007, 08:14   

k........ Wam większą radość sprawia zamykanie oświecimskiego lodowiska, nakładanie na klub bardzo wysokich kar itp.... Wynik meczu schodzi całkowicie na drugi plan... Ile jeszcze lat będziecie leczyć Wasze chore kompleksy? Jesteście obecnie (od kilku lat) lepsi i sportowo i organizacyjnie, ale i tak Wam mało? Slavo od kilkunastu postów nie piszesz o niczym inny jak o naszym lodowisku i zakazie wpuszczania kibiców... Jakim trzeba byc cynikiem, aby w kółko pisać o tym samym jakby zapominając, że w Tychach też obowiązuje zakaz wpuszczania kibiców gości... Uczepiliście się tego jak rzep psiego ogona... Płaczecie tu o zmianę przepisów, tak aby klub obligatoryjnie miał obowiązek wpuszczania kibicow gości (więc grup zorganizowanych także) to gdzie Wy wówczas będziecie? Może najpierw należałoby porozglądać się we własym ogródku i tam uporządkować sprawy... Slavo ile razy byłeś w Oświęcimiu na meczu w niezorganizowanej grupie? Byłeś choć raz? Więc dlaczego tak się mażesz?
Nie rozumiem jak większą radośc może sprawiać karanie drugiego klubu i zamykanie lodowiska niż zwycięstwa na lodzie... Czy to jest symbol tyskiego kibica? Przepraszam kibica GKS Tychy, jak sami siebie nazywacie... Dlaczego te płacze są ciągle od tych samych osób... a inni, może bardziej zainteresowani wyjazdem do Oświecimia jakoś się się tak nie mażą? Może to kwestia honoru i bycia gościem? Widać dla niektórych to są zbyt obce pojęcia...

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 5 Luty 2007, 08:38   

tak sie składa ze byłe dwa razy raz na Cracovii i raz na naszym meczu i na zaden z tych meczy nie zostałem wpuszczony (Bagińskiego nie chcieli wpuscic a ja sie bede pchał lol), a Tychach bys wszedł spokojnie.
Moj klub nieraz był krytykowany za kibiców wiec ja tez mam prawo skrytykowac was(może to niezasłuzona krytyka ?? ), jak nam zamykali lodowisko to sie pisało u chuliganach i najgorszym bydle i wszytko było ok, jak nam dowalali kolejne kary to wszytko byo wtedy dobrze, byliście "gościami" i nie "mazaliscie sie" ........

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 5 Luty 2007, 08:48   

Wydaje mi się Żabson ,że trochę przesadzasz...Krytyka w pełni zasłużona.Jeśli karać to wszystkich tak samo.

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 5 Luty 2007, 08:57   

Tu nie chodzi o krytyke, wam chodzi o to zeby tylko nam bylo jak najgorzej.. niech mam zamkna lodowisko, kare meczu dla wsdzystkich, 100 tys zł grzywny...

To by wam pasowało, bylibyscie wtedy spełnionymi kibicami?

a co do sprawdzania dowodow to ogolnie jest to pic na wode... ale ktos tu zaraz powie ze na wisle zatrzymują samochody z rejestracjami ST :) (oczywiscie nawet policji nie bylo) :)

Kto chcial wejsc na mecz ten wszedł tak jak to wczesniej mowilem... no moze poza paroma Tyskimi kibicami ktorzy tym razem przecenili swoje umiejetnosci

Odpowiedz do tematu