FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Seth
22 Lipiec 2008, 23:35
Potwierdzenie udzialu - FANLIGA 2007/2008
Autor Wiadomość
thibi 
Moderator

Wysłany: 17 Lipiec 2007, 14:18   

a ja tam wierzę w słowa Setha ze coś wymyśli ......(i nie mam was zamiaru przekonywać ,ale i tak ja i variat mamy rację)...
pozdro

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 17 Lipiec 2007, 18:38   

Thibault, nie pamietam tych wywodow juz, ale rozumie, ze chcesz dac bramkarzowi 5 strat jesli nie gral. Jesli tak jest, to nie masz absolutnie racji.

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 17 Lipiec 2007, 19:43   

Zostawcie regulaminFL w spokoju !! Sprawdził sie przez te wszystkie lata więc nie ma co zmieniać i już ;) A wy nie prowokujcie Los Kamykosa bo wam pokaże jak sie u nich gra w Mexico ;) :P

Variat 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 18 Lipiec 2007, 10:55   

SuperJ napisał/a:
Thibault, nie pamietam tych wywodow juz, ale rozumie, ze chcesz dac bramkarzowi 5 strat jesli nie gral. Jesli tak jest, to nie masz absolutnie racji.

Chodzi nam z Thibaultem o to, aby nie powtorzyly sie takie sytuacje jak z tego sezonu, gdzie jak Tychy graly z Sanokiem to wszyscy wystawiali Sobeckiegi i Elzbieciaka. W przypadku dogrywki Elzbieciak przejmowal punkty Sobeckiego a nie gral. To tak jakby ktos 2 rtazy wystawil Sobeckiego. Troche to zamieszane, ale chyba sens uchwycilem, pozdrawiam

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 18 Lipiec 2007, 12:29   

Ale teraz nie będzie Elżbieciaka tylko Witek więc nie widzę problemu :D:P

thibi 
Moderator

Wysłany: 18 Lipiec 2007, 14:30   

przykład
Tychy (galaktikos z Parzynio,Goneraldo i innymi ) grają mam nadzieję ze sie mylę ze słabą UNIĄ (drużyną bez Armat i Gollie) - a niech tam co Unia nie strzeliła bramki a GKS wygrał do zera
w drugim meczu TKH a co tam remisuje z Craxą 1 - 1

obstawiając w FL drugi skład z rezerowym Witek przejmuje 0 od Sobeckiego
DRUŻYNA A
1 skład
Sobecki ,Gonera,Sokół,Proszkiewicz,Bacul,Parzyszek
2 skład
Witek,Fraszko,Kłys,Laszkiewicz,Różański,Laszkiewicz
Drużyna B
1 skład
Sobecki ,Gonera,Sokół,Proszkiewicz,Bacul,Parzyszek
2 skład
Radziszewski,Fraszko,Kłys,Laszkiewicz,Różański,Laszkiewicz

nikt z wystawionych nie strzelił i nie asystował ...
a wygra drużyna która ma Witka (chociaż nie grał) a Radzik ,który dostał tylko -1 zawalił cały wynik .....
doprowadzi to do tego ze jak górna połówka tabeli będzie grałą z dolną nie będzie sie opłącało kombinować ze skłądem tylko lu wystawiamy a pozycji bramkarz drugi lub trzeci Garnitur
i tyle
teraz sie mozecie na mnie pastwić jutro i tak lecę na wakacje więc przez 2 tygi będe nieczuły na wasze zaczepki

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 18 Lipiec 2007, 16:11   

Variat napisał/a:
Chodzi nam z Thibaultem o to, aby nie powtorzyly sie takie sytuacje jak z tego sezonu, gdzie jak Tychy graly z Sanokiem to wszyscy wystawiali Sobeckiegi i Elzbieciaka. W przypadku dogrywki Elzbieciak przejmowal punkty Sobeckiego a nie gral. To tak jakby ktos 2 rtazy wystawil Sobeckiego. Troche to zamieszane, ale chyba sens uchwycilem, pozdrawiam

Mysle, ze jest troche problem ze zrozumieniem po co wystawiamy bramkarza. Otoz bramkarz wybrany jest tak, by przyjac straty bramkowe jakiegos zespolu. Nie mozna liczyc strat samego bramkarza, bo ten moze byc zmieniany z innym w czasie meczu. Mam nadzieje, ze to jest jasne i potrzeby liczenia strat zespolu nie musimy wertowac.

Przypadek #1.
1. Sobecki
2. Radziszewski

Wystawiajac taka bamke mowisz, ze chcesz przyjac straty Tychow jesli mecz dla nich rozpocznie Sobecki. Jesli mecz Tychow bedzie od poczatku bronil ktos inny, to zabezpieczasz sie podobnie Radziszewskim w meczu Craxy. Jesli ani Sebecki nie zaczal meczu Tychom, ani Radziszewski Craxie, to nie jest to wina wystawiajacego wiec 5 strat automatem nie jest na miejscu. Jednoczesnie jakies straty trzeba liczyc. Wiec regulamin mowi, ze beda liczone straty Tychow, a jesli ich mecz sie nie odbyl, to wtedy Craxy. Jesli ani Tychy, ani Cracovia nie graly, to wtedy masz 5 strat, ale jednoczesnie w mysl przepisow Fanligi, przy dwoch anulowanych spotkaniach w PLH, Sethu zanuluje tez kolejke Fanligi wiec szkody nie ma.

Przypadek #2.
1. Sobecki
2. Elzbieciak

Takie ustawienie jest taktycznym bledem. Dla mnie mialoby sens tylko wtedy, gdybysmy grali w oparciu o jeden mecz PLH. Gdyby np. mecz Tychow sie nie odbyl, to dostajesz automatem 5 strat, bo sie na ta ewentualnosc nie zabezpieczyles. Jesli juz koniecznie Ci zalezy na tym, zeby brac straty Tychow, niezaleznie kto broni, to lepsza alternatywa jest takie ustawienie:
1. Sobecki
2. Kasik (jesli szanse, ze zostanie wystawiony sa zerowe)

W tym przypadku przejmiesz straty Tychow jesli ich mecz sie odbedzie, a jesli nie, to przejmiesz straty Craxy.

[ Dodano: Sro Lip 18, 2007 10:21 am ]
thibault napisał/a:
obstawiając w FL drugi skład z rezerowym Witek przejmuje 0 od Sobeckiego

Nie, ze Witek przejmuje 0 od Sobeckiego, tylko, ze ustawione jest tak, zeby w rezerwie tez brac straty Tychow.

thibault napisał/a:
a wygra drużyna która ma Witka (chociaż nie grał) a Radzik ,który dostał tylko -1 zawalił cały wynik .....

Nie bardzo rozumie dlaczego ma wygrac druzyna, ktora ma Witka. Czy Ty mowisz o sposobie podliczania tie-break w czasie play offs?

thibi 
Moderator

Wysłany: 18 Lipiec 2007, 21:44   

...jestem jestem ....ostatnie luknięcie w net ...Variat ratuj i przybliż o co nam wtedy chodziło ...a ja zmykam na okęcie ..pozdro

Remi1991
Użytkownik na 0%

Wysłany: 19 Lipiec 2007, 11:03   

Siemka czy jest jeszcze szansa zglosic sie do Fanligi ? Bo nie zabardzo znam procedury ale w samej grze wiem o co chodzi :D

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 19 Lipiec 2007, 19:59   

podaj nazwę drużyny, swój e-mail, dostaniesz login i hasło do strony i wystartujesz w FL3

Remi1991
Użytkownik na 0%

Wysłany: 19 Lipiec 2007, 21:42   

Mam podac tutaj czy komus na privie ? :D

Muti81 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 19 Lipiec 2007, 21:49   

Witam

a własnie ja tez nie dostałem logina i hasla na meaila

pozdro

Remi1991
Użytkownik na 0%

Wysłany: 19 Lipiec 2007, 22:14   

Nazwa druzyny to Petarda Stara Kiszewa , remi@triax.pl

Seth 
Moderator

Wysłany: 19 Lipiec 2007, 22:50   

Muti napisał/a:
Witam

a własnie ja tez nie dostałem logina i hasla na meaila

pozdro

Witam

Spokojnie w odpowiednim czasie otrzymasz odpowiedniego mail'a a druzyna zostala zgloszona wiec nie ma obaw :)

Muti81 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 20 Lipiec 2007, 18:49   

Witam

dzieki za informacje

pozdro

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi