FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Seth
16 Lipiec 2008, 17:18
Fanliga I - 2007/08
Autor Wiadomość
MT 
Moderator

Wysłany: 24 Styczeń 2008, 15:53   

Alferek, czy ty w wieku 36 lat przechodzisz jakąś wcześniejszą andropauzę? Najwidoczniej masz jakieś problemy emocjonalne, zachowujesz się jakbyś miał trzy dekady mniej. Już nie mówię o drażliwości i obrażalskości, po prostu traktujesz to forum i nas tu jak swój prywatny folwark.

Kolesiowi, który jest forumowiczem o wiele dłużej od ciebie, i nigdy się nie wdawał w sprzeczki z nikim, nagle edytujesz posty. Powód: dwa nie pasujące ci słowa, które nie były obraźliwe dla nikogo. Doskonale wiesz (chyba że masz problemy z pamięcią) że Frasy od dawna pisuje takie krótkie texty, wiesz dobrze, że często są one żartobliwe, lekko złośliwe (z umiarem) lub sarkastyczne (z takim samym umiarem). Nikt nigdy się o to nie o nie oburzał. Oprócz Wielebnego Pana Admina.

Administratorowi działu fanliga edytujesz posty, w których podaje wyniki rywalizacji. Wbij sobie w końcu do głowy, że Facho nie przeszedł do następnej rundy za pomocą wolnego losu, tylko grał z tobą i wygrał, zgodnie z zasadami gry. A ty po prostu przegrałeś, również zgodnie z zasadami gry, na które zgłaszając się do rozgrywek przystałeś. Wolny los byłby wtedy, gdyby Facho nie musiał grać z tobą. Ale grał, zremisował, był wyżej w tabeli i awansował. Trzeba było nie dawać 5 walkowerów w sezonie (on nie dał żadnego) to byłbyś wyżej niż on w tabeli. Sam olewałeś grę, a teraz płaczesz jak baba

Kiedy grałem z Frasierem w finale FL, zagraliśmy 6 meczów, stan był 3:1:2. I skończyły się mecze PLH. I co teraz? Frasy miał się obrażać jak ty, i mówić, że zdobyłem mistrza za pomocą wolnego losu, bo nie dograliśmy do 4 zwycięstw? Nie rób jaj...

P.S. Co do szarej myszki, nie ośmieszaj się. Ty za to jesteś lwem, zarówno klawiatury (zza panelu administratora) jak i w realu (ale tylko w niektórych miejscach). Szczególnie miedzy nastolatkami z podoświęcimskich wsi i miasteczek, którzy mają zawsze tak samo dużo do powiedzenia jak ty, i tak samo jak ty są "nieomylni". Przynajmniej w swoim mniemaniu.

P.P.S. Chyba, że twoje zachowanie jest spowodowane "tyską mafią", to by się wtedy jakoś dało wytłumaczyć...

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 24 Styczeń 2008, 17:00   

Zabolało to trzeba było się odgryźć, co?
Jakoś humor Frasego do mnie nie przemawia, wybacz. Dla mnie to pogranicze g...... pomieszane z żenuą. A uczepienie się mojej osoby w kontekstach rzucanych butelek, przekrętów i mafii tolerowałem aż do tej pory.
Zresztą on sam jako szara myszka w realu był tematem niejednej biesiady na zlotach, tak więc moja opinia nie jest odosobniona.

Poza tym dziękuję za darmową reklamę wątku na forum Jury. Spróbuj zrobić coś podobnego to pogadamy na równym poziomie.

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 24 Styczeń 2008, 20:42   

To że obgadujesz ludzi za plecami jakoś mnie niespecjalnie dziwi, ale nie za bardzo wiem z kim ? Ja z tego forum tak naprawdę znam tylko Maxa1, Lorda, MT (troche mniej- sorry Marcin), no i oczywiscie Facho. Oni raczej nie byli na zlocie...
Zresztą, gdybyś "miał choć troche oleju w głowie" (to cytat), to byś się mógł domyśleć, ze prezes F. z "Głosu Paprocańskiego" ma wszystkie cechy, ktorych ja nie mam, a ja posiadam wszystkie cechy, których nie ma prezes F.

Na deser dwa cytaty z Wielebnego Admina. Pierwszy z dzisiaj, drugi mozna znalezc kilka stron wstecz. Niby nic, a pokazuje jaki jesteś zakłamany...

Dzisiaj :
Alferek napisał/a:
Jakoś humor Frasego do mnie nie przemawia, wybacz. Dla mnie to pogranicze g...... pomieszane z żenuą

Całkiem niedawno temu...
Alferek napisał/a:
Frasy uśmiałem się do łez :D

MT 
Moderator

Wysłany: 24 Styczeń 2008, 21:40   

Szymon, nie ma sorry ;) Musisz w końcu zacząć chodzić na piwko przed meczem, to poznasz mnie lepiej ;)

Frasier napisał/a:
Oni raczej nie byli na zlocie...

Ja byłem. Udało mi się poznać kilka bardzo sympatycznych osób. Obgadywania nie zauważyłem, chyba ze za moimi placami ;)

Czubel
Użytkownik na 40%

Wysłany: 24 Styczeń 2008, 22:20   

Frasier napisał/a:
Ja z tego forum tak naprawdę znam tylko Maxa1, Lorda, MT (troche mniej- sorry Marcin), no i oczywiscie Facho. Oni raczej nie byli na zlocie...

Mnie też poznałeś podczas mojego pobytu w Tychach, spotkanie ograniczyło się do podania dłoni ale zawsze coś :)

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 24 Styczeń 2008, 22:22   

MT napisał/a:
Szymon, nie ma sorry ;) Musisz w końcu zacząć chodzić na piwko przed meczem, to poznasz mnie lepiej ;)

Ale ja wchodze na hale przewaznie jak juz jest 2:0 ;)

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 24 Styczeń 2008, 22:31   

Czubel napisał/a:
Frasier napisał/a:
Ja z tego forum tak naprawdę znam tylko Maxa1, Lorda, MT (troche mniej- sorry Marcin), no i oczywiscie Facho. Oni raczej nie byli na zlocie...

Mnie też poznałeś podczas mojego pobytu w Tychach, spotkanie ograniczyło się do podania dłoni ale zawsze coś :)

Oczywiscie. Zdziwilem sie,ze mi podales rękę po tym, co napisalem o klubie z Torunia ;)
Ale ja napisalem kogo znam dobrze. Pozostale osoby (Kamyk,Kaja,Smiglo,Pablo itd. zeby nie pominąć kogoś) poznalem wlasnie mniej wiecej tak jak Ciebie :)

Pozostalych forumowiczow z Tychów pominąłem celowo (sorry :) ), bo tez ich nie znam dobrze, choc z wieloma wielokrotnie gralem w pilke,a Resetowi to strzelilem chyba ze sto bramek ;)

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 25 Styczeń 2008, 00:18   

A ze mną to nawet piwo w "Iglo" piłeś :P

Facho 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 25 Styczeń 2008, 12:10   

Alferek napisał/a:

Normalnie, gdybym w tych dniach był w domu to bym położył na to lagę. Ale akurat byłem na Słowacji, gdzie do hot-spota miałem 1,5 km w jedną stronę "piechty" z laptopem pod pachą. Chodziłem trzykrotnie by sprawdzić wyniki i ewentualnie wystawić skład na piątek. W piątek szedłem w deszczu by dowiedzieć się, że odkurzono regulamin...

Jak tak sobie czytam te wszystkie ostatnie "przepychanki" to przypomina mi sie jeden wspaniały polski film.......poniżej troszku zmodyfikowany cytat z tegoż klasyka ;)
"Dobra! To .... ci w dupę, stary! Ja tu na deszczu, wilki jakieś! Przyrzekaliśmy sobie ten finał od lat, ale jak nie, to nie!"

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 25 Styczeń 2008, 14:17   

pass

Seth 
Moderator

Wysłany: 26 Styczeń 2008, 13:08   

Stan Play-Off z dnia 26.01.2008

Miejsca 1-4

Pomorzanin Toruń - Sex Pistols 2:2
Fachowcy Tychy - FHK Paprocany 2:2

Miejsca 5-8

Veteran Sanok - Harnasie Tychy 2:2

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 26 Styczeń 2008, 17:34   

Głos Paprocański:

"Dwie pieczenie, czyli jak przechytrzyć sąsiada"

"Słowa Prezesa F. stały się prorocze. Po dwóch zwyciestwch FHK, dwa razy wygrali Fachowcy i o awansie do finału zadecyduje piąty mecz między tymi dwoma drużynami z południowej dzielnicy Tychów. Już jutro na stadionie Fachowców ostatnia odsłona serialu "jak cudnie gra Południe" !
W obozie FHK panuje nadzwyczajny jak na wagę spotkania spokój. Prezes F. chce w niedzielne popołudnie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, ponieważ jego zespół gra także mecz Pucharu Fanligi ! Pytanie, czy spotkanie pucharowe zawodnicy FHK odpuszczą, staje się jak najbardziej zasadne...
-Audentes fortuna iuvat- prezes F. jak zwykle na konferencji prasowej przed meczem bryluje znajomością łaciny,choć wszyscy dziennikarze juz doskonale wiedzą, że zwroty te podsuwa mu jego doradca do spraw medialnych, a sam prezes nie potrafi nawet przetłumaczyć swoich porzekadeł- Quod differtur, non aufertur- nie daje za wygraną prezes, choć przy drugim podejściu dyskretnie zerka na kartkę z zapisana sentencją- Nie będzie żadnego odpuszczania- wreszcie wypala po polsku i wszyscy oddychają z ulgą- Chcemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Dwa finały to nasz cel ! "

Facho 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 27 Styczeń 2008, 12:24   

Głos Paprocański "Uczeń przerósł mistrza?, czyli jak przechytrzyć sąsiada cz.2"

Wczoraj na naszych łamach zamieściliśmy wywiad z prezesem drużyny FHK niejakim F. Dziś dzień szczególny, bowiem nasza gazeta ma swoje wydanie niedzielne, a wszystko to po, abyście Wy , drodzy czytelnicy poznali co czuje i jakie ma nastawienie prezes drugiej paprocańskiej drużyny, Fachowców, czyli prezes Facho. Jak nam wczoraj powiedział "pewnie Frasier pluje sobie teraz w brodę, że pewnego popołudnia podał mi rękę i wprowadził w ten tajemniczy i skomplikowany świat Fanligi. Dzień po dniu obserwowałem jego ciężką pracę, a wszystko po to, aby mógł unieść tę mistrzowską paterę w górę. Potem patrzyłem jak lśni ona na wystawie, którą zrobił dla mieszkańców uliczki. Aż powiedziałem dosyć tego!! Przecież ja tez potrafię! I stało się, tak powstali Fachowcy. Dziś po tych kilku latach jesteśmy już ustabilizowanym klubem, jednak czy stać nas na finał?"
Tym pytaniem prezes zakończył rozmowę z nami. Wiadomo jednak, że nie tyle marzy mu się finał, co wyeliminowanie z gry swojego sąsiada, któremu chciałby udowodnić, iż Fachowcom należy się szacunek. Uliczka żyje swoim życiem i wiadomo, że prezes F. patrzy na jej mieszkańców z góry, także na Facho i jego klub, który dziś ma swój dzień, by zostawić wyraźny ślad w pamięci Frasiera. Mają duże szanse, gdyż jest to drużyna z charakterem. Ci co jeszcze się do nich nie przekonali niech prześledzą ich ostatnie mecze mecze, przegrywali już 2:0 w serii, a jednak potrafili doprowadzić do stanu 2:2. Dziś mecz kolejny, jednak nie piszemy że ostatni, bowiem jak życie pokazało istnieją idealne remisy :) O 17 po raz kolejny w Paprocanach życie na chwilkę stanie, ulice wypustoszeją , światła w domach pogasną, bowiem wszyscy będą wtedy w jednym miejscu i być może dziś stanie się coś co będą sobie paproconioki opowiadać przez pokolenia, bowiem jak powiedział wielki francuski cesarz "Nie powinniśmy odejść z tej ziemi nie zostawiając śladów, które polecać będą naszą pamięć potomności."

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 28 Styczeń 2008, 21:56   

Głos Paprocański
"Z piekła do nieba, czyli koszmar z ulicy ******** "

"-To było jak atak szarańczy, jakby ktoś z niewiadomych przyczyn chciał cię wetrzeć w beton, a pył rozsiać po całej uliczce- ręce prezesa F. wciąż drżą, choć minął już dzień od czarnej niedzieli drużyny FHK.
-W ten koszmarny wieczór każdy z ich zawodników wyglądał jak seryjny morderca, mieli zakrwawione oczy i pianę na ustach- blady jak ściana prezes F. z trudem cedzi przez zęby kolejne słowa.
Trudno mu się dziwić. Nim jego drużyna zdołała się otrząsnąć z kanonady Fachowców, przegrywała już 0:4 ! Fachowcy do końca kontrolowali przebieg meczu i awansowali do finału Fanligi, mimo iż jeszcze niedawno przegrywali w meczach 0:2 i wydawało się, że nic nie jest w stanie uchronić ich od porażki. Pokazali jednak charakter godny paprocańskiej drużyny i z miejsca weszli do fanligowej historii.
Zwycięstwo nie jest wieczne, a porażka nie jest ostateczna. Niby tak, ale czy to już koniec ery wielkiej drużyny FHK Paprocany, która przez trzy lata z rzędu grała w finale Fanligi ? Wielu-nomen omen, fachowców, twierdzi, że teraz nastała era drużyny prezesa Facho, że narodził się nowy dream team.
-Umarł król, nie ma króla- niezmiennie od wczoraj powtarza co prawda prezes F., ale jego już teraz nikt nie chce słuchać. Królem mediów został prezes Facho- to z nim chcą rozmawiać wszyscy dziennikarze, to jego wywiadów chcą czytać kibice w Paprocanach.
A życie prezesa F. na uliczce, podobnie jak w Fanlidze, diametralnie się zmieniło. Teraz prezes F. będzie musiał ustąpić miejsca sąsiadowi, gdy ten będzie nadjeżdżał z naprzeciwka, nawet gdyby jechał pod prąd (co jest normą akurat na tej uliczce...). Najświeższe pieczywo w sklepie będzie odłożone dla prezesa Facho, a kolejka do fryzjera nie będzie go obowiązywała. Już wczoraj wieczorem zamalowywano na murach napisy "FHK Pany".
Kilka osób z grona zaufanych ludzi prezesa F. (a nie ma ich zbyt wielu!) twierdzi, że prezes F. po tej porażce może się juz psychicznie nie pozbierać i z pewnego siebie bufona przeobrazi się w szarą paprocańską myszkę. Jedna osoba, która zna prezesa F. najlepiej, twierdzi nawet, że to by był powrót do prawdziwej natury i charakteru prezesa, ale w tą opowiastkę akurat nikt nie wierzy..."

Seth 
Moderator

Wysłany: 28 Styczeń 2008, 23:16   

Oficjalne wyniki zostan podane w dniu jutrzejszym

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi