FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Seth
16 Lipiec 2008, 18:18
Fanliga I - 2007/08
Autor Wiadomość
Seth 
Moderator

Wysłany: 29 Styczeń 2008, 17:22   

Stan Play-Off z dnia 29.01.2008

Miejsca 1-4

Pomorzanin Toruń - Sex Pistols 2:3
Fachowcy Tychy - FHK Paprocany 3:2

Miejsca 5-8

Veteran Sanok - Harnasie Tychy 2:3

-----------------------------------------------------------------------------

Stan Play-Off z dnia xx.xx.2008

Miejsca 1-2

Fachowcy Tychy - Sex Pistols -:-

Miejsca 3-4

Pomorzanin Toruń - FHK Paprocany -:-

Miejsca 5-6

Susel Wodolejs - Harnasie Tychy -:-

7. Veteran Sanok
8. Telezolylant Oświęcim

Facho 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 1 Luty 2008, 16:02   

Głos Paprocański "Chytry dwa razy traci"
Któżby się spodziewał takiego finału?? Chyba tylko dwaj prezesi-Facho oraz Ted, gdyż to właśnie ich drużyny zagrają już dziś pierwszy mecz w finale tegorocznych rozgrywek. Półfinały były niezwykle zacięte, w obu parach potrzebne były piąte spotkania. Na polu bitwy pozostał tylko ślad po drużynach z Torunia oraz paprocańskiej ekipie FHK. Zostali oni pokonani chociaż prowadzili już w swoich meczach 2:0!! Tym większe słowa uznania należą się finalistom, iż podnieśli czoła i walczyli dalej. Niedzielne styczniowe popołudnie na zawsze zostanie w pamięci wszystkich paprocańskich kibiców. Wtedy to bowiem drużyna Fachowców pokonała FHK 6:3. Ktoś powie, że zwycięstwo jak każde inne, jednak wystarczy zajrzeć do Paprocan w sezonie, aby przekonać się, iż tutaj życie biegnie innym torem. Tutaj każdy mecz jest jak niedzielny spacer z rodziną,a pojedynki derbowe z FHK, są jak święta i nowy rok razem wzięte, czyli niekończące się szaleństwo. Tak też było niecały tydzień temu, gdy już po kilku minutach Fachowcy prowadzili 4:0!! Arena Paprocany oszalała, a to co wyprawili ich pupile można by tylko przyrównać do nalotu japońskich kamikaze na Pearl Harbor. Dopiero wczoraj udało się nam skontaktować z Facho, gdyż od niedzielnego wieczoru miał wyłączony telefon. "Jestem niezmierni szczęśliwy, iż zostawiliśmy FHK w tyle. Drużyna na pewno dostanie extra premię za ten mecz, który był dla mnie bardzo ważny. W loży obok mnie usiadł prezes Frasier, który przyszedł na mecz w czapeczce z napisem Veni, Vidi , Vici.Bardzo mnie to zdenerwowało, a szczególnie jego kąśliwe wypowiedzi pod moim adresem, zresztą nie od dziś wiadomo, iż jest on mistrzem w grze psychologicznej. Mogę jedynie powiedzieć, iż po końcowym gwizdku widok twarzy Frasiera to widok bezcenny :mrgreen: , to już będzie na pewno inny facet, ten mecz go zmienił i wierzę, że jego drużyna stanie na podium. Zresztą uścisnęliśmy sobie dłonie życząc sobie powodzenia". Była to iście czarna niedziela dla jednej strony uliczki, gdyż czary goryczy dopełniła także porażka FHK w meczu półfinałowym. I raz jeszcze spełniło się stare porzekadło o łapaniu dwóch srok za ogon oraz pieczeniu na jednym ogniu :lol:

Seth 
Moderator

Wysłany: 3 Luty 2008, 11:33   

Stan Play-Off z dnia 02.02.2008

Miejsca 1-2

Fachowcy Tychy - Sex Pistols 0:1

Miejsca 3-4

Pomorzanin Toruń - FHK Paprocany 0:1

Miejsca 5-6

Susel Wodolejs - Harnasie Tychy 0:1

7. Veteran Sanok
8. Telezolylant Oświęcim

Facho 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 3 Luty 2008, 12:06   

Głos Paprocański "Historyczna....porażka"

W pierwszym meczu finałowym Fachowcy ulegli drużynie z NT 5:6. Jest to niezwykły finał, bowiem już sam skład jest nietypowy. Okazuje sie bowiem, iż po raz pierwszy w historii drużyna tegorocznego beniaminka ma szansę na tytuł. Również dla Fachowców jest to pierwsza taka okazja do wywalczenia trofeum. "wiedziałem, że będzie ciężko"-mówi Facho-"w sezonie graliśmy z nimi dwa razy i ani razu nie dali nam poczuć smaku zwycięstwa. Podobnie było w piątek, od początku zagrali z nami niezwykle skupieni i zdeterminowani.Natomiast nasi zawodnicy wyszli spięci, stawka spotkania wyraźnie ich zdekoncentrowała. Ale nie poddajemy się, dziś kolejny pojedynek, który musimy wygrać, bowiem dwie porażki bardzo nam skomplikują życie." Widać, że Fachowcy lubią zaczynać od ....porażki, bowiem to już kolejny przeciwnik, który pokonuje paprocańska drużynę w pierwszym meczu. Czy jednak koniec będzie taki jak w ostatnich dwóch seriach??? Zobaczymy, wiadomo jednak że nigdzie indziej nie pragną tego tytułu bardziej niż tu, po tej jednej stronie uliczki....

"Sex Pistols w połowie drogi"

Już po raz drugi drużyna z Podhala okazała się lepsza od Fachowców. Po zwycięstwie 4:3, są już w połowie drogi do mistrzowskiego tytułu. Ich dodatkowym handicapem jest to , iż dwa kolejne mecze rozgrywane będą w hali, gdzie da się słyszeć szum Dunajca :) . Natomiast kibice z Paprocan zaczynają się powoli zastanawiać czy ich drużyna po raz kolejny podniesie się z kolan, bowiem już dwukrotnie w tej fazie odrabiali straty ze stanu 0:2, jednak czy uda się im po raz trzeci? Wierzy w to oczywiście prezes Facho, który powiedział po kolejnej porażce, że: "sztab szkoleniowy na pewno wyciągnie wnioski z tych dwóch porażek. I zapewniam, ze do Nowego Targu nie pojedziemy tylko na pyszne lody, ale także po zwycięstwa." Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż tę druga porażkę Fachowców obserwował z vipowskiej loży sam prezes Frasier, który przyjął zaproszenie swojego sąsiada. Nie był on jednak zbytnio uprzejmy, bowiem jak donosi nasz informator, wytykał błędy gospodarzy oraz głośno dawał do zrozumienia, że jego drużyna poradziłaby sobie z takim przeciwnikiem. Być może to, iż FHK jest o krok od zdobycia trzeciego miejsca miało wpływ na tak pewną siebie postawę paprocańskiego prezesa.

Seth 
Moderator

Wysłany: 13 Luty 2008, 22:49   

Stan Play-Off z dnia 13.02.2008

Miejsca 1-2

Fachowcy Tychy - Sex Pistols 0:2

Miejsca 3-4

Pomorzanin Toruń - FHK Paprocany 0:2

Miejsca 5-6

Susel Wodolejs - Harnasie Tychy 1:1

7. Veteran Sanok
8. Telezolylant Oświęcim
Ostatnio zmieniony przez Seth 16 Luty 2008, 09:57, w całości zmieniany 1 raz  

Facho 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 16 Luty 2008, 09:20   

Głos Paprocański "Czy to już koniec?"

Wczoraj w Nowym Targu zapanowała niesamowita euforia, będąca jednak tylko przedsmakiem tego co może wydarzyć się już dziś wieczorem....Sex Pistols po raz trzeci pokonali Fachowców, tym razem 2:0 i tylko jednego zwycięstwa brakuje im aby sięgnąć po tytuł. Czy dzisiejszy mecz zakończy tegoroczne zmagania?? Po wczorajszej postawie drużyny paprocańskiej można sądzić, że chyba tak. Brak woli walki, ambicji, roszady w poszczególnych piątkach, ogólny chaos.Co sprawiło, iż po kilkudniowej przerwie Fachowcy nie zdołali strzelić nawet bramki? Czy to już ich koniec w finałowej przygodzie? Odpowiedzi na to pytanie udzieli nam dzisiejszy wieczór, kiedy to po raz kolejny na lodowisku w NT sędzia rzuci krążek.I tylko 1500 kibiców z Paprocan wciąż wierzy, że karta się jeszcze odwróci. Oni wciąż wierzą i dopingują, nawet mimo tego, iż już dziś do NT wybiera się delegacja Fanligi z medalami....

Głos Paprocański "SEX PISTOLS MISTRZEM FANLIGI !! ! "

I stało się to, czego wszyscy w Nowym Targu pragnęli. Miejscowy zespół prowadzony przez prezesa Teda pokonał dziś wieczorem 9:3 Fachowców i sięgnął po raz pierwszy po tytuł mistrza Fanligi. Mecz od początku ułożył się po myśli Pistols, szybki prowadzenie 4:1 dalo do zrozumienia przyjezdnym, że o piątym meczu nie ma mowy. Potem gospodarze tylko kontrolowali przebieg spotkania, na niewiele pozwalając drużynie z Paprocan. Prezes Facho wychodząc z hali krótko skomentował: "Serdecznie gratuluję sukcesu prezesowi Tedowi oraz tej wspaniałej publiczności, której tytuł też się należał. Będę wspominał ten finał, jako mecze niezwykłe, które dały nam mnóstwo doświadczenia. Wiem, że Fachowcy zrobili ogromny postęp, uczyniliśmy kolejny duży krok, aby znaleźć się tam, gdzie dziś jest drużyna Sex Pistols. Raz jeszcze gratuluję!"

Ted
Użytkownik na 0%

Wysłany: 16 Luty 2008, 23:23   

Az się zarejestrowałem żeby to napisać ;)
Dzięki za gratulacje! Dziękuje wszystkim przeciwnikom z play-off za zaciętą walkę, kilka razy myslalem, ze już po Sex Pistols!
Mialem szczęście , bo przecież z 8 miejsca po play off kompletnie nie mając pojęcia o hokeju to tylko szczęście mogło dać mi wygraną w finale ;)
Dzięki dla Jasia za odstąpienie drużyny w FL2 rok temu, jak widać nie zawiodłem Prezesa ;)
Oficjalne wręczenie Pucharu za Mistrzostwo Fanligi planowane jest na wtorek z rąk Prezesa Hockey.pl ;) Szampan będzie lał się strumieniami.
Jeśli jeszcze ktoś z tych i tamtych chce mi zlozyc gratulacje to proszę pisać niżej ;)

MISTRZ, MISTRZ Sex Pistols !!
MISZCZ, MISZCZ Sex Pistols !!
Ostatnio zmieniony przez Ted 17 Luty 2008, 01:03, w całości zmieniany 1 raz  

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 17 Luty 2008, 00:41   

Bravo, Ted! Wziales mnie w cwiercfinalach i rozlozyles. Potem juz Ci poszlo latwo ;)

Pamietaj, ze w Fanlidze tytul piszemy "Miszcz". :)

Seth 
Moderator

Wysłany: 17 Luty 2008, 01:11   

Stan Play-Off z dnia 15.02.2008

Miejsca 1-2

Fachowcy Tychy - Sex Pistols 0:3

Miejsca 3-4

Pomorzanin Toruń - FHK Paprocany 1:2

Miejsca 5-6

Susel Wodolejs - Harnasie Tychy 2:1

7. Veteran Sanok
8. Telezolylant Oświęcim

Oficjalne wyniki kolejki sobotniej przedstawione zostana w niedziele

szymek.23
Użytkownik na 30%
Janosik

Wysłany: 17 Luty 2008, 13:03   

Ted napisał/a:

Oficjalne wręczenie Pucharu za Mistrzostwo Fanligi planowane jest na wtorek z rąk Prezesa Hockey.pl ;) Szampan będzie lał się strumieniami.
Jeśli jeszcze ktoś z tych i tamtych chce mi zlozyc gratulacje to proszę pisać niżej ;)

Ino obyś zdąrzył na mecz Podhala (ostatni w tym sezonie) w miarę jako takim stanie!!!!!!

Co prawda mam blade pojęcie o jakiejś Fanlidze i nie jestem ani z Tych ani z TamTych ale z TamTąd to gratulacje no i teraz , poskaładaj druzyne by w przyszlym roku obronic tytuł. Ino dobra rada nie bierz przykładu z prezesów Wojasa, bo daleko nie zajdziesz. :lajkonik: :lajkonik: :banan: :mrgreen:

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 17 Luty 2008, 13:13   

Gratulacje za miszczostwo. Wygrać w finale 4:0 to wielka sztuka. Ale jak się sam przekonałem, jeszcze większą jest obrona tytułu.

Prezesi z uliczki mimo wszystko tez mogą być zadowoleni. Dwa medale w jednym sezonie dla małej uliczki w Paprocanach ! Gratulacje dla prezesa Facho. W przyszłym roku finał. ;)

A drużyna FHK Paprocany zdobyła swój piąty medal (!) w sześcioletniej historii Fanligi. Sorry Czubel ;)

Dzieki dla wszystkich za zabawę. Sukcesem tego sezonu jest także wyplewienie chwasta i ci, którzy bawić się nie potrafią już nie grają w Fanlidze. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się jeszcze wyeliminować drużyny,które notorycznie oddawają mecze walkowerami, a będzie naprawdę super.

Na koniec podziękowania dla organizatorów. :) Brawo Seth.

Czubel
Użytkownik na 40%

Wysłany: 17 Luty 2008, 21:31   

Frasier napisał/a:
A drużyna FHK Paprocany zdobyła swój piąty medal (!) w sześcioletniej historii Fanligi. Sorry Czubel ;)

Na koniec podziękowania dla organizatorów. :) Brawo Seth.

Nie ma problemy Frasier, ja się nie gniewam:) Szkoda że tak szybko zakończyła się walka o brąz, walkower był pochodną roczku mojego młodego:) Przegrać z tak utytuowanym przeciwnikiem żaden wstyd, w dodatku z pozycji beniaminka. W przyszłym sezonie nadciąga fala drużyn z Twojego kochanego Torunia:) Nie będę osamotniony.

Seth wielki szacunek za to co robisz, dzięki.

p.s.: Frasier, mam nadzieje, że meczami w Krakowie TKH zaskarbiło sobie u Ciebie choć odrobinę sympatii?:)

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 17 Luty 2008, 22:15   

Wszystkiego najlepszego dla juniora :)

Na drużyny z Torunia nie mogę się doczekać. Jeśli ich właściciele będą lokalnymi patriotami, to mecze z nimi będą czystą przyjemnością i- jak to się mówi często o bekhendzie przeciwnika w tenisie- "kopalnią punktów" ;) ;)

PS Prawie wszystkie moje posty na tym forum są pisane w konwencji z przymrużeniem oka, więc z tym Toruniem to nie do końca tak jak myślisz ;)

Seth 
Moderator

Wysłany: 17 Luty 2008, 23:30   

Stan Play-Off z dnia 17.02.2008

Miejsca 1-2

Fachowcy Tychy - Sex Pistols 0:4

Miejsca 3-4

Pomorzanin Toruń - FHK Paprocany 1:3

Miejsca 5-6

Susel Wodolejs - Harnasie Tychy 3:1

1. Sex Pistols
2. Fachowcy Tychy
3. FHK Paprocany
4. Pomorzanin Toruń
5. Susel Wodolejs
6. Harnasie Tychy
7. Veteran Sanok
8. Telezolylant Oświęcim

Sytuacja w FL 1 juz wszystko wiadomo, teraz zostaly tylko baraze o ktorych bedzie widomosc pozniej przedstawiona.

Rowniez dziekuje wszystkim uczestnikom FL1 za sezon 2007/08 i trza zbierac sily na nowy sezon powoli. Nie przesadzajcie z tymi komplementami bo ja jeszcze widze ze swojej strony kilka niedociagniec :) wiec jest spoko, nad tym bede sie koncetrowal na nowy sezon

Dla niektorych jeszcze jest Puchar FL wiec sezon jeszcze trwa

Jasiu
Moderator

Wysłany: 18 Luty 2008, 16:05   

Gratulacje Miszczu, a zwyciestwo cieszy podwojnie gdy wygrywa kontynuator druzyny ktora przecierala szlaki w FL ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi