FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 15:36
PZHL
Autor Wiadomość
SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 13:16   

http://kth.i24.pl/kth/ napisał/a:
Akuna Naprzód Janów:
Elżbieciak, od 10:20 Jakubowski

http://www.naprzod-janow.pl/Info/news.php?news_id=1038 napisał/a:
- W pierwszej tercji gospodarze oddali zaledwie pięć strzałów i straciliśmy trzy bramki, to o czymś świadczy. Niestety Michał Elżbieciak tym razem za bardzo nie pomógł drużynie stąd szybka zmiana na tym stanowisku – powiedział tuż po meczu II trener Naprzodu Janusz Imiołczyk.

http://pointstreak.com/pr...?gameid=1396528

Czy kogos jeszcze w Polsce obchodza realne statystyki? Czy po prostu bedzie git, jesli przy zawodniku bedzie pare cyferek? Jak to drugie, to po co oplacac sedziow? Prosty losowy algorytm i numerki same sie wpisza, a potem mozna sobie dogadzac sortowaniem na rozne sposoby.

Kolejny sezon, gdzie ustalenie kolejnosci w poszczegolnych kategoriach wypada przyozdobic gwiazdka *- klasyfikacja wedle zapisanych danych, a nie wedle rzeczywistosci.

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 13:58   

Jacku, do kogo - przepraszam - masz pretensje? Nie byłem na miejscu żeby liczyć strzały. Poza tym ufam relacjom Ediego i trenera, a to co nabazgrano na tej kartce to faktycznie żenada. Imiołczyk mógł się machnąć w strzałach - zwłaszcza na gorąco w 3 min. po meczu ale nie do tego stopnia! (w relacji wpisałem wartość sumaryczną). Poza tym to luźna wypowiedź, nie wpis do protokołu. A co do zmiany bramkarza... cóż, pozostawię bez komentarza.

Niestety już się przyzwyczaiłem... Ty nie...? :(

stasiu 
Moderator

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 23:20   

proponuje napisać kilka słów o tym tutaj pzhl@pzhl.org.pl na początku dostałem odpowiedz ale ostatnio cichosz na ten temat zobaczymy jak do niego napisze kilka osób o tych błędach czy wam odpisze

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 23:29   

AndRzeJ napisał/a:
Jacku, do kogo - przepraszam - masz pretensje?

Przeciez nie pije do Ciebie. Cytatami poswiadczam tylko, ze tu nie chodzi o interpretacje wydarzenia, ale o jawne jego pominiecie. Skoro relacja naocznych swiadkow rozni sie od oficjalnego zapisu, to zarowno ten zapis, jak i cale te statystki mozna wsadzic sobie... wiesz gdzie...

Oczywiscie to nic nowego, ale tak sobie pomyslalem, ze po tym dumnym ogloszeniu nawiazania wspolpracy z Poinstreakiem warto do tego tematu na publicznym forum wrocic. Ktos przeciez bierze za to pieniadze.

stasiu 
Moderator

Wysłany: 2 Październik 2010, 22:01   

napisałem do PZHL-u
i oto odpowiedz:
Witam serdecznie,

Wiem, że śledzi Pan dokładnie wszystkie protokoły i znajduje w nich błędy,
które niestety są, ale już nie w PLH. Jak zapewne Pan wie wprowadziliśmy
nowy system Pointstreak, który docelowo obejmie także Iligę/CLJ, JM i PLHK.
Doskonale zdaję sobie, że takie błędy wypaczają statystykę, dlatego właśnie
rozpoczęliśmy już w PLH używanie Pointstreaka. Mam nadzieję, że teraz w PLH
nie znajduje już Pan błędów, a z czasem znikną one także z pozostałych
rozgrywek, czego Panu i sobie życzę. Bardzo dziękuję za fachowy list. Jeśli
wychwyci Pan jeszcze jakieś rażące błędy, to proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Patryk Rokicki
główny specjalista PZHL ds. PR
tel. 509480870
napisz też Jaca bo ty tych błędów zapewne jeszcze więcej znajdujesz :) niech więdza jakie byki robią sędziowie i ci co to wpisują :lol:

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 3 Październik 2010, 03:38   

Oni dobrze wiedza, jakie byki sa na protokolach. Oni to po prostu maja w nosie. Za byki nie mozna winic PZHLu, ale PZHL ponosi odpowiedzialnosc za to, ze tego nie tepi. Na moje, to powinno lezec w gestii PLH, no ale w Polsce liga jest kontrolowana przez PZHL.

Dziwie sie, ze Poinstreak jest tu podany, jako lekarstwo. Domyslam sie, ze mecze sa klepane w Warszawie, a wiec z protokolow. Jesli na protokolach sa bzdury, to i w Poinstreaku sa bzdury i cala ta inicjatywa przestaje miec sens. Przyklad z meczu, o ktorym mowa - brak tego wpisu:
10:20 JAN Zmiana w Bramce: Schodzi Michał Elżbieciak Wchodzi Piotr Jakubowski
<iframe src="http://pointstreak.com/prostats/iihfgamesheet.html?gameid=1396528" width=600 height=600"></iframe>

Ja widze tylko tyle, ile widze. Moj system nie pozwala wprowadzic tego samego zawodnika do skladu dwa razy. Nie pozwala tez klepnac bramki z zawodnikiem, ktorego nie ma w skladzie. Tak, jak nie pozwala dac asysty zawodnikowi, ktory nie byl na lodzie podczas bramki. Tak, wiec pewne rzeczy wyskakuja same. Ale to tylko bledy logiczne, ktore wylapuje algorytm. Jak pogadasz z Krzyskiem, Edim, kofa, albo Andrzejem, to sie dopiero nasluchasz co sie dzieje.

Od czasu do czasu czytam jakies publikacje z historii. Pisze tam, ze ktos byl np. krolem strzelcow w danym sezonie, albo zajal powiedzmy... trzecie miejsce. Naiwny kibic czyta i mysli, ze tak bylo. Niestety, jakiekolwiek statystyki ktos sobie podliczyl, to robil to, albo w oparciu o protokoly, albo o relacje w prasie. Ani jedno, ani drugie nie stanowi zrodla na tyle wiarygodnego, zeby sie cieszyc, ze sie taka klasyfikacje ma. I nie mysl, ze ja podaje tu jeden przyklad i robie afere. Bledy sa na porzadku dziennym.

Po tym, jak szlag trafil e-hokej i hokej24.pl, statystyki beda dostepne w trzech miejscach. Na hockey.pl, na hokej.net i na poinstreaku. Beda to trzy rozne wersje tego, co powinno byc wersja jedna. Te, co na poinstreaku uznane beda oczywiscie za oficjalne i teraz wez mi powiedz gdzie tu jest sens? Ja bym sekretarzy wzia za dupe i sypal kary finansowe, za bledy. To jest ich praca. Ci, co nie potrafia wypelnic arkusza, powinni sie wstydzic.

Olo 
Super User !

Wysłany: 3 Październik 2010, 09:25   

niech przyjezdzaja na szkole do Opola :P

stasiu 
Moderator

Wysłany: 3 Październik 2010, 14:14   

jak tak samo opisałem sytuację z tego protokołu
http://www.pzhl.org.pl/pr...%2028.09.10.pdf
przy KKS NAPRZÓD JANÓW LINIA GRACZY "B" przy drugiej bramce dwa razy wpisany zawodnik 74

kropek07 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 3 Październik 2010, 23:23   

A w meczu I ligi Sielec Sosnowiec : Orlik Opole według protokołu bramkę zdobył zawodnik, który siedział na ławce kar w tym czasie.

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 4 Październik 2010, 00:29   

Zapodalbys ten protokol... :)

stasiu 
Moderator

Wysłany: 5 Październik 2010, 21:41   

Panowie kolejna odpowiedz od Patryka Rokickiego w sprawie tego protokołu gdzie nie był wpisany ela że zszedł w 10.20 min

Witam,

Niestety takiego ewidentnego błędu, jaki Pan podał, nie wyeliminuje nawet
Pointstreak, który docelowo ma być używany przez sekretarzy zawodów.
Dziękuje serdecznie za tę uwagę, zaraz poprawię to w systemie. Ale na razie
dzięki Pointstreakowi nie ma już błędów, które bardzo często Pan wychwytywał,
typu 2x ten sam numer przy bramce czy numer z "kosmosu", który strzelił
gola albo był na lodzie. Wiem, że nam obojgu bardzo zależy, żeby te
statystyki były jak najrzetelniejsze, dlatego jeszcze raz dziękuję za
wszystkie uwagi i jeśli będą jeszcze jakieś "kwiatki" to proszę o
bezpośredni kontakt ze mną: p.rokicki@pzhl.org.pl , tel. 509 480 870

:)

zuraw 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 25 Listopad 2010, 16:55   

Związek zdobył nowego partnera medialnego - chwali się tym w newsie na stronie nawet:
http://pzhl.org.pl/pl/new...1652398647a0615
tymczasem (co najmniej od 2 tyg) logo tego radia, w prawym górnym rogu strony związku po kliknięciu prowadzi na złą stronę, bo zabrakło jednego 'x' w domenie.

Profesjonalny początek współpracy

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 23 Marzec 2011, 00:18   

Czy PZHL respektuje własne przepisy…?

Olo 
Super User !

Wysłany: 23 Marzec 2011, 17:49   

No co Ty Łociec, przeca im wsio wolno.
Najgorsze jest to, że nie potrafią zapanować nad bałaganem, a bzdurnymi decyzjami poglebiaja poczucie krzywdy tych, których konsekwencje tych decyzji dotykaja.

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 23 Marzec 2011, 18:07   

Tylko co my biedne żuczki.... Możemy co najwyżej krzyczeć.

Odpowiedz do tematu