FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 15:36
PZHL
Autor Wiadomość
SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 1 Październik 2011, 17:22   

Zarobiony... Wiesz jak to wyglada? Robisz mecz podczas live, potem po dluzszym czasie zdobywasz protokol i znow robisz ten sam mecz. Potem jeszcze Krzychu wchodzi i poprawia. Jeden mecz trzy razy robic? To sie idzie zastrzelic. A tu jeszcze dochodzi walka z robotami, ktore sie na hockey.pl po prostu uwziely. Gdy sie dowiaduje, ze gdzies tam zagrali u buka i puscili mecz, to juz sie chyba nie dziwisz, ze nerwy puszczaja. Kulminacja nastapila podczas wystepu naszych orlow na mistrzostwach swiata. Tak, ze zarobiony to ja zawsze jestem, ale z samego zarobienia, to ja sie nie poddaje. Wlasciwie to jest odwrotnie.

Ochoty odbiera podejscie ludzi, ktorym wlasciwie najbardziej powinno zalezec, aby hokej byl promowany. Po to jest zwiazek, zeby to robic. Po to jest prezes, zeby tym zwiazkiem kierowac. Nieszczesciem polskiego hokeja jest to, ze od kiedy pamietam, to na tym stolku siedza ludzie, ktorzy nie maja zielonego pojecia i tylko kase biora. Zero poczucia odpowiedzialnosci, zero wstydu, zero honoru.

Pensje tzw. "dzialaczy" i zawodnikow powinny zalezec od pozycji naszego hokeja. Jesli kadrowicze sie chca slizgac z Zambia w dywizji XVII, to niech sie slizgaja, ale za swoje zaskorniaki.

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 23 Luty 2012, 04:00   

Czuje sie calkowicie odciety. Pare miesiecy zostalo do wyborow, a ja ani jednej plotki nie slyszalem. Wezcie nie przeginajcie. :)

stasiu 
Moderator

Wysłany: 23 Luty 2012, 20:39   

Szukają jakiegoś kandydata na Prezesa w Kanadzie :P

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 26 Luty 2012, 06:51   

Stasiu, wez zrob wywiad ze Skowronskim, zeby bylo wiadomo, jaka opcje reprezentuje.

stasiu 
Moderator

Wysłany: 26 Luty 2012, 19:34   

ja to co najwyżej mogę zrobić wywiad z ojcem dyrektorem przy piwie :lol:

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 13 Lipiec 2012, 20:28   

Jak Wam się podoba nowa odsłona: http://www.pzhl.org.pl/index.php?lang=pl Jaca...? ;) IMO szału nie ma, albo się decydujemy na przełom albo zostawiamy jak jest. Taka "szlifierka dla zasady" chyba mija się z celem.

CHT 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 13 Lipiec 2012, 21:47   

Szczerze mówiąc, to poprzedni layout bardziej mi się podobał. Szata graficzna według mnie stała na bardziej zaawansowanym (?) poziomie. Od czegoś trzeba zacząć zmiany, a najprościej w dzisiejszych czasach od strony internetowej. :wink: Miejmy nadzieję, że inne zmiany (te ważniejsze) pójdą w dobrym kierunku - czego nam wszystkim i sobie życzę.

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 14 Lipiec 2012, 16:56   

Zgadzam sie z CHT. Cos zmienic wypada. Aby bylo szybko i minimalnym kosztem.

Jedno co ciekawe to, ze nowy prezes ma niby sprawowac funkcje spolecznie. No, to sie jeszcze zobaczy, chociaz juz jakis kredyt zaufania sie nalezy. Gorzej, ze w wiekszosci te same malpy tam siedza, wiec tez nie ma co sobie robic nadziei.

Wynikow, ani statystyk z poprzedniego sezonu nadal nie ma. Tam po prostu trzeba zrobic czystke.

Odpowiedz do tematu