FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Seth
16 Lipiec 2008, 18:18
Puchar Fanligi 2007/08
Autor Wiadomość
Seth 
Moderator

Wysłany: 21 Listopad 2007, 19:29   Puchar Fanligi 2007/08

Witam,

Czas najwyzszy rozpoczac Puchar FL, pierwsza runda przypadnie w najblizszy piatek 23.11.2007 godz. 17.00!!!!

Zestaw par I rundy (system tylko 1 mecz - przegrywający odpada)

11-23 Variaty - FHK Paprocany -:-
11-23 Podhale Nowy Jork - Awaria HC -:-
11-23 KTH Witnia Krynica - Oliwa Gangsters -:-
11-23 Team Kattowitz - Diablos Gdańsk -:-
11-23 Laki-Czarmsy - Najlepsi Tychy -:-
11-23 Hornets Woking - Sex Pistols -:-
11-23 Fox River - Pomorzanin Toruń -:-
11-23 AMT Kamyki - Fachowcy Tychy -:-
11-23 Colorado Avalanche - KS Oliwa -:-
11-23 Medizona Sanok - Veteran Sanok -:-
11-23 Bobry Oświęcim - Harnasie Tychy -:-
11-23 Jocelyn - Telezolylant -:-
11-23 Claret Blue Army - Krzemyk Team Tychy -:-
11-23 Slavo Tychy - THC Tychy -:-

Uwaga!

Przy wystawianu skladu prosze zwrocic uwage na sklad rezerwowy, gdyz ze wzgledu na jeden mecz - w przypadku remisu bedzie ten sklad rowniez brany przy podliczaniu(uwaga dotyczy szczegolnie bramkarzy), jesli podliczenie skladu rezerwowego nie pomoze wtedy odbedzie sie dodatkowy mecz.

kamyk 
Super User !

Wysłany: 24 Listopad 2007, 08:22   

fiu, fiu :) czolowa druzyna 1 FL, odpadła po meczu z ze slabymi ;) kamykami z 2 FL :D :D

juz widze ten komentarz, z dna Paprocan :D ze oszczedzali druzyne i grali rezerwami he he

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 24 Listopad 2007, 14:13   

Nakopales Frejzierowi? :)

Facho 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 24 Listopad 2007, 15:18   

Głos Paprocański "Krótka przygoda"
Tylko jedną rundę trwała przygoda z Pucharem Fanligi zespołu Fachowców, gdyz wczoraj ulegli oni drużynie z Oświęcimia, AMT Kamyki. Popularne "głazy" zagrały jeden z lepszych meczy w ostatnim czasie. Ostro, z zębem, atakowali rywali już w ich tercji obronnej, po prostu grali jakby walczyli o mistrzostwo. Zresztą tego można było się spodziewać, co potwierdził na pomeczowej konferencji trener tyszan. "Patrząc na tabelę, wydawać by się mogło że Kamyki to zespół środka"-mówił-"jednak my mieliśmy ostatnio ciężkie mecze z inną drużyną z woj.małopolskiego i wiedzieliśmy ze na swoim terenie Kamyki będą bardzo groźne.Na odprawie oglądaliśmy ich ostatni pojedynek i uczulałem zawodników iż mogą sie spodziewać ostrej walki, tym bardziej iż jak mi wiadomo mają oni małe szanse na awans i swoje pięć minut chcą mieć w PF. Zagraliśmy podstawowym składem co każdy widział, nawet do głowy by mi nie przyszło aby wystawić rezerwy :D .Też chcieliśmy powalczyć o puchar, a przynajmniej o parę meczy więcej i dodatkowe dochody. Nie wyszło jednaki tu pochwalę drużynę Kamyków za walkę i determinację, bo to ona zdecydowała o końcowym wyniku.Nie będę się tłumaczył tym że zawodnicy odpuścili i się oszczędzali bo każdy widział że walczyli, jednak Kamyki nas zaskoczyły swoim ofensywnym nastawieniem.raz jeszcze gratuluję prezesowi i życzę im dalszych sukcesów."

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 24 Listopad 2007, 16:53   

PAP podał:
"Telezolylant Alferkowo bez problemów poradził sobie w pierwszej rundzie Pucharu Fanligi z amatorami Jocelyn. Prezes Telezolylanta osobiście wybiera się na losowanie drugiej rundy Pucharu"

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 24 Listopad 2007, 18:50   

"Głos Paprocański":

"Prezes F. chce podwójnej korony, ale czy to możliwe?"

"Jak donosi nasz wysłannik, prezes F. obiecał swoim zawodnikom specjalną premię za zdobycie podwójnej korony w tym sezonie. Ostatnio FHK idzie jak burza, a prezes F. zebrał spory ekwiwalent fanligowych punktów za wyprowadzenie z dołka drużyny Najlepszych (3 zwycięstwa), która ponownie ma szanse na awans do play off. Prezesa F. udało nam się namówić na krótką rozmowę w przerwie między setami:
- Cieszymy się z ostatnich sukcesów, ale najważniejsze przed nami. Chcemy trafić z formą na play offy i najważniejsze mecze Pucharowe. Kogo chciałbym w nastepnej rundzie Pucharu ? AMT Kamyki, które grają co prawa w sposób prosty, ale za to skutecznie. Typowa "włoska" drużyna, często prowokująca rywali. Ale wiem jak z nimi grać. Myślę, że w starciu z FHK trafiłaby kosa na...kamień.- zakończył rozmowę prezes F. i po chwili plasowanym serwisem umieścił piłeczkę w samym narożniku kara serwisowego przeciwnika."

thibi 
Moderator

Wysłany: 25 Listopad 2007, 11:42   

Torun Daily News
Niedziela 25 Listopad 2007

Wkalkulowana porażka drużyny Coacha Thibiego

Na mecz pierwszej rundy PucharuFL drużna z naszego miasta pojechała do Alferkowa ubrana w tzw trzeci garnitur ,czołowi zawodnicy w nagrodę za wspaniałe wyniki z ostatnich dwóch sezonów wyjechali do Pernambuko na fantastyczne wakacje pod palmami żeby naladować akumulatory przed PO II FL ..
Więc dziwi zachwyt Prezesa Alferka nad zwycięstwem z drużyną wystawioną głównie z Toruńskich Żaków ,którzy i tak długo utrzymywali korzystny wynik ,a decydujące punkty dla drużyny z Alferkowa zdobył kupiony na jeden mecz zawodnik z Nowego Targu ..
Przeciwko Toruńskim Żakom wystąpili twardzi zawodnicy ,którzy z niejednej tafli lód jedli i długo długo nie mogli poradzić sobie z naszymi tak nie bójmy sie tego powiedzieć 10 letnimi chłopcami
Puchar FL jest w tym sezonie odpuszczony przez naszą drużynę ..I tak wiadomo ze rozgrywki te wygra drużyna z Mocniejszej i bardziej wyrównanej II FL i a do półfinałów Pucharu FL wejdzie najwyżej jedna drużyna z I FL pomimo ze drużyny te starają sie o wzmocnienia nawet z dalekiej Kanady

kamyk 
Super User !

Wysłany: 25 Listopad 2007, 14:06   

Facho napisał/a:
...tym bardziej iż jak mi wiadomo mają oni małe szanse na awans i swoje pięć minut chcą mieć w PF...

Frasier napisał/a:
...Kogo chciałbym w nastepnej rundzie Pucharu ? AMT Kamyki, które grają co prawa w sposób prosty, ale za to skutecznie. Typowa "włoska" drużyna, często prowokująca rywali. Ale wiem jak z nimi grać. Myślę, że w starciu z FHK trafiłaby kosa na...kamień.- zakończył rozmowę prezes F. i po chwili plasowanym serwisem umieścił piłeczkę w samym narożniku kara serwisowego...

Ach, te prezesy z dna Paprocan... ;) Jakies takie przemadrzale, zadufane w sobie... ;) :D Dobrze, ze chociaz jeden z nich, potrafi porazke przyjac z godnoscia... :)

A za "wloska" druzyne, to Frasy przy ewentualnym spotkaniu, moze sie spodziewac kosy, ale z kamienia... :D :D I lepiej niech uwaza, zeby nie polegl jak w pamietnym meczu w pilkarzyki... I to na swoim ternie... :D Dobrze, ze prezes Glaz mial dobry humor wtedy i kazal sciagnac bramkarza, bo bylyby dwie cyfry do zera... :)

I tak na koniec, to niech prezesi I FL wczytaja sie z uwaga w slowa prezesa Thibiego:
Cytat:
I tak wiadomo ze rozgrywki te wygra drużyna z Mocniejszej i bardziej wyrównanej II FL i a do półfinałów Pucharu FL wejdzie najwyżej jedna drużyna z I FL pomimo ze drużyny te starają sie o wzmocnienia nawet z dalekiej Kanady...

Seth 
Moderator

Wysłany: 25 Listopad 2007, 21:29   Wyniki - RUNDA I

Wyniki - Runda I:

11-23 Variaty - FHK Paprocany 1:4
11-23 Podhale Nowy Jork - Awaria HC 2:7
11-23 KTH Witnia Krynica - Oliwa Gangsters 5:0 Walkower
11-23 Team Kattowitz - Diablos Gdańsk 5:0 Walkower
11-23 Laki-Czarmsy - Najlepsi Tychy 3:2
11-23 Hornets Woking - Sex Pistols 2:5
11-23 Fox River - Pomorzanin Toruń 5:4 po dogr.
11-23 AMT Kamyki - Fachowcy Tychy 6:2
11-23 Colorado Avalanche - KS Oliwa 0:5 Walkower
11-23 Medizona Sanok - Veteran Sanok 2:3 po dogr.
11-23 Bobry Oświęcim - Harnasie Tychy 4:2
11-23 Jocelyn - Telezolylant 2:4
11-23 Claret Blue Army - Krzemyk Team Tychy 6:3
11-23 Slavo Tychy - THC Tychy 5:4 po dogr.

MT 
Moderator

Wysłany: 26 Listopad 2007, 09:55   

Ja mam jedno krótkie pytanko; w tym kontekscie:

Cytat:
...gdyz ze wzgledu na jeden mecz - w przypadku remisu bedzie ten sklad rowniez brany przy podliczaniu(uwaga dotyczy szczegolnie bramkarzy)

Slavo wystawił w składzie rezerwowym na bramce Ziaję; Ziaja nie grał, jakim cudem jest za niego -3 a nie -5 bramek?

thibi 
Moderator

Wysłany: 26 Listopad 2007, 12:16   

hmmm ..zycie kiedyś też sie temu dziwiłem,a teraz też się dziwie tylko trochę mniej ...to jest niestety luka w regulaminie FL ...
jeżeli wystawiony bramkarz nie gra to bierze minusy brmkarza z tej samej drużyny ,który grał ....dlatego nagminne jest wystawianie w drugim składzie 2 bramkarza drużyny ,który i tak nie ma szans wyjsc na lód...
to w skrócie tak wygląda ...chyba ze sie myle bo i tak zawsze mnie to dziwi..
pozdro

MT 
Moderator

Wysłany: 26 Listopad 2007, 12:55   

Wiem ze tak jest. Sądziłem, ze w wypadku, kiedy jest WYRAŹNIE zaznaczone, żeby brać pod uwagę, czy zawodnik będzie grał, czy nie, będzie to liczone inaczej. W końcu to Puchar a nie Liga...

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 4 Grudzień 2007, 13:13   

sorry MT nawet nie znalem wyniku dopiero Facho zwrocil mi uwage ze cos nie tak... Nie wiem nie znam regulaminu jesli wygrales gratuluje:) Pozdrawiam:)

MT 
Moderator

Wysłany: 9 Grudzień 2007, 23:20   

Ty wygrałeś, a ja gratuluję :wink:

Seth 
Moderator

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 22:38   

W sobote 5.01.2008 przedstawie pary natepnej rundy Pucharu FL

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi