FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 15:33
nowy miesięcznik hokejowy ?
Autor Wiadomość
Tosko 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 24 Listopad 2007, 21:28   

www.magazynhokej.pl
Strona już działa. Co prawda jest jeszcze dużo do poprawienia ale najwazniejsze, że dzaiła:))) :lunatyk:

szymek.23
Użytkownik na 30%
Janosik

Wysłany: 24 Listopad 2007, 21:50   

Rozi napisał/a:
Tak zgadza sie. Miesięcznik powstaje. Pierwszy numer już sie drukuje i za kilka dni będzie w naszych rękach. Redakcja jest otwarta na współprace z każdym kto ma coś ciekawego do przedstawienia. Kontakt najlepiej nawiązać mailowo redakcja@magazynhokej.pl lub zadając pytania na forum.

A cos ma wspólnego z poprzednim Magazynem Hokejowym?

Tosko 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 24 Listopad 2007, 22:42   

Nie ma nic wspólnego:) Tylko nazwa podobna:)) :lunatyk:

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 25 Listopad 2007, 00:05   

Tosko napisał/a:
www.magazynhokej.pl
Strona już działa. Co prawda jest jeszcze dużo do poprawienia ale najwazniejsze, że dzaiła:)))

Nie tyle do poprawienia co do uzupełnienia merytoryczną zawartością.
Ważne, że jest inicjatywa i ktoś się tego podjął. 3mam kciuki.

thibi 
Moderator

Wysłany: 25 Listopad 2007, 14:52   

kamyk napisał/a:
Rozi, nie chce mi sie pisac meili (za duzo ich w robocie pisze, i jak slysze tekst: "meilika prosze" to az mnie trzepie... nawet bardziej niz po Waszym slynnym "taak?" :D ), ale jestem zainteresowany prenumerata... Napisz mi na PW szczegoly (koszta, nr konta, i takie tam...)

mam podobne zdanie jak mój netowy friends Kamyk .a ze strony internetowej poza mailem nic więcej nie można się dowiedzieć..
Rozi jak wysłałeś (hmm wysłałaś) dane Kamykomi zrób kopiuj wklej i cyknij to do mnie ...
na pewno wezmę ....

Hanys1960 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 26 Listopad 2007, 00:33   

Szanowni,
bardzo jestem ciekaw zawartości i treści nowego miesięcznika. Zależy mi na niusach polskiej reprezentacji i wiadomościach zza granicy. Czy macie może jakieś swoje sugestie co do zawartości tego magazynu ? Wysłałem na wskazany adres deklarację o chęci współpracy. Nie mam jeszce odpowiedzi.
Ciekaw jestem opinii forumowiczów. jakie są ich oczekiwania co do zawartości pisma.
Pozdrawiam Fanki i Fanów hokeja.

Hornet 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 26 Listopad 2007, 00:51   

Jak dla mnie redakcja powinna skupic sie na wlasnym podworku ( czyt. PLH oraz reprezentacja ). Mam nadzieje, ze w magazynie znajda sie na prawde ciekawe felietony oraz wywiady. Nie ma co sie skupiac na zagranicznych ligach, redakcja chyba nie posiada w swoich szeregach korespondentow ( chyba ze sie myle :wink: ) z przeroznych zakatkow Europy, a samych wynikow i tabeli nie warto umieszczac na lamach miesiecznika.

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 26 Listopad 2007, 01:47   

Ja zaryzykowałem (zresztą jak zawsze) i zamówiłem prenumeratę. Poznałem
osobiście pewne osoby związane z tym wydawnictwem i jestem pewien, że się
nie zawiedziemy :D

P.S. Rozi dawaj jakieś szczegóły co do prenumeraty, zgłoszenia poszły :)

waskol 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 26 Listopad 2007, 09:18   

Rozi, Ty chłopie pisz. Ujawnij się jednoznacznie, bo biorą Cię za pannę :mrgreen: (strzałka przy ksywie nie znaczy nic).
A tak poważnie, faktycznie strona jeszcze uboga. Za to w tej chwili dobrze się po niej nawiguje.
Też jestem zainteresowany prenumeratą.

Tosko 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 26 Listopad 2007, 13:22   

Mam zdjęcie Roziego:)))
Mogę podesłać zainteresowanym:)
:lunatyk:

Rozi 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 26 Listopad 2007, 14:50   

Panie i Panowie,
Strona jest na bieżąco uzupełniana, można juz zobaczyc co bedzie w pierwszym numerze.
Informacje o prenumeracie sa na bieżaco wysyłane do osob które złozyly zapytanie.
Ogólnie sprawa wyglada tak:
Prenumerata półroczna (6 egzemplarzy) w cenie 36zł koszt wysyłki po stronie wydawcy.

Egzemplarze wysyłane za granice 6zł za numer plus koszty wysyłki.

W środe odbieramy Magazyn Hokej z drukarni i wysyłamy do zainteresowanych

Rozi 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 27 Listopad 2007, 15:38   Kalendarz

Dodatkowo w grudniu będzie możliwość zakupu kalendarza o tematyce hokejowej. Duży format (A2 - 42x60cm), profesjonalne zdjęcia z meczów hokejowych. Cena 30 zł. Dostępny będzie na lodowiskach oraz w sprzedaży wysyłkowej.

Informacje i wzor kalendarza na www.magazynhokej.pl

Zamówienia można składać na prenumerata@magazynhokej.pl

Smiglo 
Moderator

Wysłany: 27 Listopad 2007, 17:48   

Ciekawe kiedy sie doczekamy jak Polskie lodowiska beda otaczaly czyste bandy, a na zdjeciach bardziej bedzie widoczny zawodnik niz brudna siatka na bramce i obgryziona banda:)

Tosko 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 27 Listopad 2007, 20:23   

Doczekamy się:)))))

unias 
Użytkownik na 50%

Wysłany: 3 Grudzień 2007, 18:35   

Witam
Jestem ciekaw tego nowego magazynu,faktycznie brakuje kibicom takiego pisma,tym bardziej,że już podobny był parę lat temu,tylko ciekawi mnie czy w dobie internetu w którym jest sporo na temat hokeja,będzie zainteresowanie na tyle ile oczekują wydawcy.Pozdrawiam autorów pomysłu i życzę powodzenia. :)

Ps. jest nawet możliwość kupna tego magazynu na Allegro: http://www.allegro.pl/166...&view=gtext&p=5

Odpowiedz do tematu