FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kuracja odchudzająca transfer
Autor Wiadomość
MT 
Moderator

Wysłany: 22 Luty 2008, 11:00   

Ostatnio to nie on Cię zaczepiał, ale Ty jego, choćby w powyższym poście - przekręcając nicka z MaLkin na Mał(p)kin... ale może to ja się czepiam szczegółów, a Ty jesteś w tej sprawie tylko ciągle atakowany.

P.S. A akcja nie była w "obronie wolności słowa", tylko w ramach pomocy kumplowi który sam tego tu nie mógł (przypadkowo) napisać.

Zaba 
Moderator

Wysłany: 22 Luty 2008, 11:29   

Ok... przyznam się to ja wyrzuciłem Sawika...

Alfer... chyba się zreflektowałem, że nie zauważyłem przesunięcia tematu Unii na dól... Myślałem, że wątek został skasowany całkowicie... ale wyjaśniliśmy sobie to chyba na gg... ale widze że za wszelką cenę szukasz wrogów... Tylko po co? W temacie Unii pomyliłem się... zadziałałem za nerwowo... ale Ty tym wiedziałeś wiec po co to powyższe?

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 22 Luty 2008, 11:57   

Żaba po prostu Twój post nadal wisi i przy okazji odniosłem się dla ogółu. A że sobie wyjaśniliśmy na privie to insza inszość.

Naprawdę mi się nie chce już nic robić z tym forum. Ja wiem, że co jakiś czas mam podobne kryzysy, kiedyś głosowaliście nawet na moją prośbę w temacie czy mam dalej "prowadzić to forum". Ale jestem już tak wypalony i do tego Unia wisi na włosku że coraz bliższy jestem temu by powiedzieć dość. Moderatorów jest już tak wielu, że myślałem, że administrator ograniczy się tylko do opłacania forum (zresztą z Waszej ściepy i datku Devila) oraz do pilnowania transferu. Adminem mogę zrobić nawet samego Małkina albo Frasiera by nie musiał odgadywać mojego hasła i przy okazji blokować mojego konta. Małkin przecież ma większe zasługi jeśli chodzi o staż więc chyba się nadaje. Poza tym ja się przecież g... na hokeju znam i moje opinie nic dla nikogo nie znaczą.
Widzę, że zaczynam Wam po prostu przeszkadzać. W sumie Małkin jako admin miałby guzik , który mnie wyrzuci z forum tak więc widzę tu same plusy i nie musiałbym nic w tej sprawie robić.
Wystarczy, że podam hasło do konta "sat5" i będzie po sprawie. Kto chętny do przejęcia tej jak się okazuje p..... roli?

W zasadzie mogę tylko nieśmiało prosić Małkina czy innego rzyszłego admina by nie ruszać wątku ukrytego - niech chłopaki dalej sobie ustawiają live i prace z bazą danych - tego nie wolno im zabierać.

Oczywiście na Zlot przyjadę i to tym bardziej chętnie, że nie będę w męczącej roli organizatora.

Zaba 
Moderator

Wysłany: 22 Luty 2008, 12:32   

Alfer przestań się mazać... Duży jesteś... Trochę dystansu... Myślisz że jakby np Sawik został adminem to pierwszym jego krokie byłoby zbanowanie Cię? Można się nie lubieć czy podp.ierdalać... ale na boga zachowajmy zdrowy rozsądek... Podchodzisz to tego zbyt emocjonalnie... Kiedyś forum było poletkiem do żartów pod.pie.rduch czy kubłów zimnej wody... Wchodziło się na niego z przyjemnością. Człowiek od niego zaczynał dzień, bo wiedział że cokolwiek zobaczy to i tak się ucieszy... Dziś młodym (nowym) brak tego dystansu, brak poczucia humoru... Jak coś nie jest po ich myśli to co... bluzgi bo tak najłatwiej... Brak innego stylu... Mam dziś w miarę dobry humor... wiec nie próbuj go popsuć... Ok godz. 20 obaj będziemy w wyśmienitych nastrojach i ja w to wierzę pomimo tego kogo widzę na balkonie i w boksie za ławkamizawodników... Unia przetrwa... Ci ludzie niekoniecznie... Pamiętaj o tym...

Miałem przeczucie z tym humorem po 20... no może przyszedł trochę później...
Ostatnio zmieniony przez Zaba 22 Luty 2008, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  

[Usunięty]

Wysłany: 22 Luty 2008, 13:06   

...ale mam prawo czuć się zmęczony tym wszystkim. Nie wiem czy to wina przedwiośnia, czy to wisielczy nastrój przed meczami o utrzymanie. Brakuje mi na forum ludzi pokroju Trytona. Paru ludzi nowych na tym forum jest sensownych ale poziom forum i tak coraz bliższy komentarzom u Seby. Dlatego nie chce mi się dalej w to bawić i moja propozycja pozbycia się tego forum jest jak najbardziej aktualna. Mogę oddać zarządzanie tym forum nawet największemu pajacowi, ktokolwiek by to nie był.

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 22 Luty 2008, 13:58   

Darek, tez tak sie nie dawaj lapac. Chlopaki Cie podbieraja, a Ty takie chlopisko i sie spowiadasz. :)

Frasier kiedys podskakiwal, to mu sie zalozylo odpowiedniego avatarka i od tego czasu jest spokojny. :lol:

Olo 
Super User !

Wysłany: 22 Luty 2008, 15:51   

Alfi, wrzuc na luz :lol:
reszte moze na priv, ale w niedziele - jak bedziesz mial lepszy humor :wink:

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 22 Luty 2008, 20:19   

SuperJ napisał/a:

Frasier kiedys podskakiwal, to mu sie zalozylo odpowiedniego avatarka i od tego czasu jest spokojny. :lol:

O ile sobie przypominam, to raczej wygrał za dużo razy (o jeden mecz za dużo?) z Veteranem Sanok...;)

Żaba wstrzelił się w "10" jeśli chodzi o ten tekst z poczuciem humoru. Posty Admina to jak zwykle strzaly kulą w płot.

Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 22 Luty 2008, 21:00   

Ty Daruś, a z tym organizatorem zlotu to poleciałeś :)

nie wiem czy cos się zmieniło, ale pierwsze dwa zloty to "ORGANIZATOR" robił ankiete na temat KIEDY i GDZIE :) ...ot cała robota :D

[Usunięty]

Wysłany: 22 Luty 2008, 22:00   

ech Konrad

Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 22 Luty 2008, 23:06   

co ech Darku?

PS gdzie jest mój avatarek?

[Usunięty]

Wysłany: 23 Luty 2008, 09:20   

a napisałem coś ale skasowałem.

Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 23 Luty 2008, 10:51   

jak się mówi A to trza powiedziec B ...nie mozna byc trochę w ciąży, bo to taka nieudolna próba socjotechniki : "coś ci napisałem i mam cos do ciebie, ale nie dowiesz się co"

kofa 
Moderator

Wysłany: 23 Luty 2008, 10:54   

Cola napisał/a:
jak się mówi A to trza powiedziec B ...nie mozna byc trochę w ciąży

Cola ale Alf jest ino nie chce i tu jest ten hunt pograben :D jak to godajom niemce :D
chociaz po wczorajszej wygrane moze juz chce ;)

Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 23 Luty 2008, 11:05   

Alf jest kibicem sukcesu, bo nie wierzy w naszych :)

na gg przed meczami u nas napisał do mnie : "chodz na mecz zobaczyc ostatki hokeja ligowego w Oswięcimiu" ....cytat niedosłowny, ale sens zachowany

Odpowiedz do tematu