FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dalszy rozwój serwisu -->> ??
Autor Wiadomość
KiF
Użytkownik na 0%

Wysłany: 17 Marzec 2008, 15:28   Dalszy rozwój serwisu -->> ??

Witam !

Jak każdy z nas wie że z czasem wszystko staje się stare, dotyczy to również forum. W językach programistycznych obracam się już od dłuższego czasu (PHP, Peryl, Ajax), proponuję pomoc z mojej strony na wykonanie tych czynności. Proponuję:
1. Zmianę skryptu na phpBB 3- jest on o niebo lepszy niż dwójka (zrobić konwersje tematów i użytkowników z 2 do 3), mniej zużywa transferu niż dwójka
2. Pomyśleć coś nad portalem (np:. bardzo dobry jest CMS Joomla 1.5 sam robiłem na nim kilka portali)
3. Zrobić wreszcie z tą domeną porządek (ustawić przekierowanie zewnętrznych serwerów DNSu swojego provider na adres domyślny domeny na którym posiadacie obecnie hosting)
4. O ile kasa w późniejszym czasie pozwoli proponuje zmianę hostingu na Business Starter w www.home.pl jest on lepszy od tego

Jeżeli jesteście zainteresowani piszcie do mnie

Pozdrawiam

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 18 Marzec 2008, 09:17   

Nie wiem czy to propozycja komercyjna czy nie ale z transferem sobie poradziłem.
Nie sądzę też by forma miała przerastać treść postów, z których zdarzają się typu "...".
Joomli sam używam, bo stronę Unii na niej zrobiłem. Kolejnego portalu nikt nie będzie robił. Jest jeden w miarę dobry "e-hokej", jeden na poziomie brukowca "hokej24.pl". Oprócz tego jest symbolicznie płatna baza danych "hockey.pl" i strona PZHL, gdzie poza obsadami sędziowskimi niewiele jest do czytania. Oprócz tego niezły serwis ma "interia".

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 18 Marzec 2008, 13:44   

Darek, placisz za dostep do bazy? :) Baza nie jest platna, tylko jest zamknieta. To serwis dla kumatych i chetnych do pomocy w tworzeniu tego, co robimy. To, ze niektorzy pomagaja skladka, to nie znaczy, ze baza jest platna.

Tak, gwoli wyjasnienia... :)

[Usunięty]

Wysłany: 18 Marzec 2008, 14:30   

No wiesz ja siebie traktuję jako (drobny) współtwórca bazy. Ale osoba z ulicy jak będzie chciała zobaczyć wynik meczu X-Y z sezonu ZZZZ to będzie musiała wydać kilka symbolicznych groszy za dostęp.

KiF
Użytkownik na 0%

Wysłany: 18 Marzec 2008, 16:32   

Co do propozycji była to propozycja niekomercyjna 8). Ale skoro nie potrzebne jest "ulepszanie" nie będę się narzucał :wink:

Polecam się na przyszłość

[Usunięty]

Wysłany: 18 Marzec 2008, 18:38   

to forum to nie to co kiedyś i nie ma sensu w niego inwestować.

Zaba 
Moderator

Wysłany: 19 Marzec 2008, 07:52   

Tylko mi nie mów że wpadłeś na to po tym jak Unia spadła...

[Usunięty]

Wysłany: 19 Marzec 2008, 15:53   

Żaba nie bądź złośliwy...w każdym razie w tym momencie wziąłem sobie do serca Twoją stopkę. A o tym, że forum upada merytorycznie trąbiłem już 3 lata temu, po roku działalności na tym serwerze.

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 19 Marzec 2008, 16:57   

Darek, nie jest znowu tak zle... Forum ma sie bardzo dobrze.

Olo 
Super User !

Wysłany: 19 Marzec 2008, 17:37   

Alfi, nie badz ogrodnik, nie przesadzaj :)
to, ze sie kilku gown....rzy napina nie jest jeszcze koncem swiata :)

MT 
Moderator

Wysłany: 20 Marzec 2008, 10:30   

Moim skromnym zdaniem, forum teraz ma się lepiej niż rok czy półtora temu :) A na pewno dzieje się na nim więcej :)

Zaba 
Moderator

Wysłany: 20 Marzec 2008, 11:34   

popieram przedmówcę :D

[Usunięty]

Wysłany: 20 Marzec 2008, 12:04   

Godne odnotowania, że przedmówca popiera przedprzedmówcę. Zwykle oponował :D

Odpowiedz do tematu