FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 14:51
MP Juniorów (CLJ)
Autor Wiadomość
unias 
Użytkownik na 50%

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 17:55   

Witam
Mistrz,Mistrz Oświęcim...
GRATULACJE chłopaki 2 bramki strzelił Adamus i 1 Szewczyk to było po 2-ej tercji dalej nie znam
Ps. Jutro jeszcze złoto w Żakach... :wink:

kris8 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 17:59   

Alferek żeby sprawa była jasna ja wam zawsze życze sukcesów jezeli chodzi o CLJ faktycznie indywidualności zadecydowały o sukcesie Szewczyk adamus Noworyta natomiast wice mistrz w juniorze młodszym przypadkowy przyznaj nieiwele zabrakło i nie byłoby Uni w czwórce a grała bardzo słabo w całym turnieju jeden dobry mecz wygrany po loteri ze stocznią

Zaba 
Moderator

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 18:14   

Synek to jak to jest że jednym dobrym meczem i badziewiastą resztą zdobywa się srebro?
Normalnie chyba kupili....

KOS1946 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 18:20   

Super! Na to aby polski hokej jeszcze istniał pracuje się właśnie w takich ośrodkach jak Oświęcim, Nowy Targ czy Gdańsk, które szkolą młodzież i regularnie dzielą między siebie medale młodzieżowych MP.

Medalowe żniwo w Oświecimiu jak widać spore (juniorz starsi -złoto, młodsi - srebro, młodzicy - 4 miejsce, żacy też coś ustrzelą, moze i złoto?). To też karta przetargowa wobec władz miasta i potencjalnych sponsorów.

szymek.23
Użytkownik na 30%
Janosik

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 18:21   

Kurde szkoda że nie zgasiłem światła w hali :( Ale jutro to zrobię!!!!

kris8 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 18:28   

Żaba nie mów do mnie synek bo pewnie mogłbym byc twoim ojcem ja nie napadam na Unie stwierdzam jedynie fakty gdybys tak jak ja od 20 lat chdził na hokej jezdził na turnieje pasjonował sie tym sportem to pewnie wiedziałbys ze można jednym meczem zdobyc medal jak masz watpliwości sprawdz wyniki pogadaj z chłopakami a jak znasz któregos z rodziców to z nimi tez powiedza ci jak było po prostu szczescie i fuks pozdrawiam :)

JeLoN 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 19:08   

Nie będę gorszy :banan:

MISTRZ MISTRZ OŚWIĘCIM :P

kubaaa_osw 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 19:12   

Ja również nie pozostanę obojętny

MISTRZ MISTRZ OŚWIĘCIM!! :banan: :banan: :banan:

Zaba 
Moderator

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 19:41   

Po czym wnosisz że ja nie "chodzę"na hokej od 20 lat... Nie oglądam hokeja młodzieżowego i generalnie nie znam się na tym sporcie...?
To jak się będę do Ciebie zwracał pozostaw mojemu wyborowi... Po tym co napisałeś powyżej miałem do tego jak największe prawo... Poza tym zwrot ten nie jest obraźliwy... popytaj to może się dowiesz ;)
Pozdrawiam

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 19:55   

kris8 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 21:47   

Zaba polecam książke Bracławickiego Umiejetność czytania ze zrozumieniem no niestety nie udało ci sie ale walcz człowiek uczy sie całe zycie nie martw sie nie kazdy ma inteligencje wrodzoną sa eksperci którzy mówią również o nabytej byc może uda ci sie kiedys ( niepredko ) do niej dojść tego ci życze staraj sie synku :(

Zaba 
Moderator

Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 00:11   

Dziekuję bystrzaku... Mam nadzieję, że się uczę całe życie... więc chętnie skorzystam z Twoich rad :)
Ps. Umiejęstniść czytania ze zrozumieniem... po kolejnym Twoim poście... udawadniasz ze jej nie posiadasz... ale synku walcz z takiemi zuczkami jak ja a poprawisz swoje EGO :)

pablo 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 01:37   

kris, synku, to oprócz tej książki o czytaniu strzel sobie na szybko coś o interpunkcji, może się bedzie dało odczytać twoje wywody "ze zrozumieniem". pozdro.

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 08:32   

Weźcie przestańcie. Dorośli ludzie a spierają się jak nastolatkowie. Juniorska Unia mistrzem - potwierdzili na mistrzostwach to co wcześniej w rozgrywkach CLJ - i to jest najważniejsze.
Gdyby grał Paweł Połącarz to na pewno wygraliby bardziej przekonywująco. Paweł jest już po operacji, na razie chodzi z ręką na temblaku ale najgorsze już za nim.

kamyk 
Super User !

Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 10:31   

Gratki za Mistrza! :)

A Pawłowi, zycze szybkiego powrotu do zdrowia i formy, tak aby byl jednym z filarow druzyny, ktora w przyszlym sezonie wywalczy powrot do PLH!

Odpowiedz do tematu