FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
miejsce zlotu

kto jest za bacówką ,a kto za starym miejscem
bacówka
63%
 63%  [ 12 ]
stare śmieci
36%
 36%  [ 7 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 22 Kwiecień 2008, 14:39   

Proponuję starym sposobem uciosać dwa smreki, powiązać je liną, na tym posadzić emerytów i jakąś kobyłę z drugiej strony co za garść siana wywiezie ich na górę.

Z drugiej strony jakby tę godzinę iśc pod górę tempem na 2 godziny to nikt by się nawet nie spocił.

Zona 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 23 Kwiecień 2008, 11:41   

Ja tam mam nadzieję, że Jasiu mocno przesadził - i ta godzina okazę się jakimś 30 - minutowym spacerkiem, w którym jedyną niedogodnością będzie piwo pod pachą. Ale wiecie co... W kontekście ubiegłorocznej pogody i zapowiedzi tegorocznych - to ten kominek i dach nad głową tak mnie przekonują, że gotowa jestem nawet kuferek z kosmetykami zostawić w domu, by się na ta górę samodzielnie wtarabanić :D

I co mi teraz powiecie Panowie? :banan: :banan: :banan:

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 23 Kwiecień 2008, 12:36   

Uważam, że uprawiacie jakieś czarnowidztwo co do możliwości wniesienia dodatkowych 7-8 kg piwa na polanę.
Zaczynamy marsz już od wysokości 700 m n.p.m. Mamy do pokonania zaledwie 280 metrów w pionie i lamentujecie jakby to była wyprawa co najmniej na Giewont. Pierwsze 120 metrów przewyższenia będzie na początek i to może być jedyny powód do... wypicia pierwszego piwa po osiągnięciu wysokości 820 m n.p.m. Średnio wprawny turysta może pokonać ten odcinek za 15 minut. Po wypiciu tego piwa czeka nas spacer z bardzo łagodnym podejściem co będzie stanowiło te pozostałe 160m przewyższenia.

Uważam, że jeśli ktoś nie jest w stanie wyjść po tak banalnej trasie to nie powinien pić piwa i w ogóle najlepiej od razu na rentę.
Ja jak byłem w formie (jakies 15 lat temu ;) ) to za 30 minut wszedłem po śniegu po kolana 400m przewyższenia za 30 minut. Bez formy kilka lat temu szedłem ten odcinek latem za 45 minut - ale wyszedłem. Ostatnio wchodząc na bełchatowską hałdę zrobiłem 130m przewyższenia za kwadrans.

Przestańcie już labiedzić wapniaki!

Olo 
Super User !

Wysłany: 23 Kwiecień 2008, 13:16   

Zona napisał/a:
.....że gotowa jestem nawet kuferek z kosmetykami zostawić w domu, by się na ta górę samodzielnie wtarabanić :D
nie wierze :o

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 23 Kwiecień 2008, 23:15   

Alferek napisał/a:

Ja jak byłem w formie (jakies 15 lat temu ;) ) to za 30 minut wszedłem po śniegu po kolana 400m przewyższenia za 30 minut. Bez formy kilka lat temu szedłem ten odcinek latem za 45 minut - ale wyszedłem. Ostatnio wchodząc na bełchatowską hałdę zrobiłem 130m przewyższenia za kwadrans.

Przestańcie już labiedzić wapniaki!

Mama nie uczyła żeby sie nie przechwalać ??

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 23 Kwiecień 2008, 23:50   

Jemu się wydaje, że każdy żyje po to żeby dymac po górach :P Zwłaszcza bez wiązadeł w
kolanach i setką innych przypadłości. Zresztą ja się nie odzywam już od dłuższego czasu.
Jeśli dam w ogóle radę to stawię się tam gdzie będzie trzeba...

Olo 
Super User !

Wysłany: 24 Kwiecień 2008, 07:55   

Jasko pokazywali mi jakies foty, na ktorych widac bylo jakis samochopodobny twor obok chatki :P

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 24 Kwiecień 2008, 15:50   

[quote="Olo"]
Zona napisał/a:
.....że gotowa jestem nawet kuferek z kosmetykami zostawić w domu, by się na ta górę samodzielnie wtarabanić :D

Bez tapety to juz nie to samo.... :wink:

Olo 
Super User !

Wysłany: 25 Kwiecień 2008, 08:33   

Hakaan, ales pojechal, wstydz sie

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 25 Kwiecień 2008, 11:53   

Olo napisał/a:
Hakaan, ales pojechal, wstydz sie

Przecież wiesz ,że Kasia to czysta natura... :)
BTW Ty tak na poważnie Olo?

kofa 
Moderator

Wysłany: 25 Kwiecień 2008, 21:11   

jak wam browar za ciezki to proponuje wysokoprocentowe trunki - mniejszy ciezar :D

szymek.23
Użytkownik na 30%
Janosik

Wysłany: 25 Kwiecień 2008, 21:20   

Kurde takie cwaniaki z miasta Piwnego większośc a nie umią se sami na miejscu nawarzyc piwa :P Wziąć troche chmielu i poczekac az sie zrobi, ino trza było myslec wczesniej to na Zlot byłby jak znalazł

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 26 Kwiecień 2008, 08:39   

w takim razie Ty będziesz wyrabiał oscypki.Ot taki folklor nam zapodasz...

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 26 Kwiecień 2008, 10:05   

hakaan napisał/a:
w takim razie Ty będziesz wyrabiał oscypki.Ot taki folklor nam zapodasz...

Tańcząc zbójnickiego :banan:

MT 
Moderator

Wysłany: 26 Kwiecień 2008, 10:49   

Oooo... to muszę zobaczyć :lol: Przekonaliście mnie w końcu na tę bacówkę :P

Odpowiedz do tematu