FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 15:36
Żenada w TVP...
Autor Wiadomość
kubaaa_osw 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 20:08   

widzieliście?? :D przy bramce Łopuskiego było świetnie widać flagę Unii:)

marwood 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 20:13   

No i gdzie ten mecz?????

MT 
Moderator

Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 21:08   

kubaaa_osw napisał/a:

No normalnie nie wierzę, że są jeszcze takie burki, które na mecz repry zabierają klubowe flagi...

Jeśli jednak są, to mam nadzieję, że obudzą się klubowe klimaty i Apator / Elana wytłumaczy im, że się tak nie robi...

kubaaa_osw 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 21:24   

MT dziwny jesteś...
BIAŁO-CZERWONA!! z napisem Unia Oświęcim

Dawid 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 21:32   

Jakiego Wy macie neta, że Wam na sopcascie śmiga mecz?

Bo u mnie głos się włącza raz na pół minuty a obraz raz na minute się aktualizuje i choćbym jak chciał oglądać to się nie da...

MT 
Moderator

Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 22:18   

kubaaa_osw... może i jestem dziwny. Ale na klubowe barwy / flagi / szaliki / piosenki na meczach reprezentacji mam swój pogląd. Dla mnie to totalna wieś, słoma z butów i tyle. Ludzie, którzy nie potrafią rozróżnić meczu Polski od meczu klubu to po prostu głąby i burki.

Flaga biało-czerwona "Unia" a flaga biało-czerwona "Oświęcim" na tym samym meczu to dla mnie dwie różne rzeczy. Ta druga jest jak jak najbardziej OK., i chwała tym oświęcimianom, którym chciało się te 500 km jechać na mecz z Rumunią. Ta pierwsza świadczy tylko o jej właścicielach i raczej nie jest powodem do dumy. To nie Unia pojechała na mecz, tylko oświęcimianie. I nie pojechali tam kibicować Unii, tylko Polsce. Mam nadzieję.

P.S. W cywilizowanych krajach jest zakaz wnoszenia symboli klubowych na mecze reprezentacji.

Dawid 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 23:13   

MT napisał/a:
kubaaa_osw napisał/a:

No normalnie nie wierzę, że są jeszcze takie burki, które na mecz repry zabierają klubowe flagi...
\

http://www.ull.webd.pl/im...ho/polcho_1.jpg

Burki mówisz? ;)

MT 
Moderator

Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 23:35   

Tak mówię. Bez znaczenia, czy na fladze pisze ŁKS, GKS czy Unia to na meczu reprezentacji nie powinno takiej flagi być. To mecz reprezentacji kraju.

BTW. O ile potrafię czytać, a sądzę ze i wy potraficie, to kubaaa_osw napisał:

Cytat:
było świetnie widać flagę Unii:)

...na co ja odpisałem, jak odpisałem. I nie zmienię zdania a propos flagi Unii czy jakiegokolwiek innego zespołu na takim meczu.

woocash 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 01:07   

Kilka lat temu byłem w Tychach na Polska-Ukraina ( jeszcze Kieca bronił w reprezentacji) . Ostatnie 10 minut ze strony młyna szły tylko kawałki o GKSie. Wtedy myslałem ,że jedna z lepszych ekip w kraju jest u siebie to się bawi ( Polska przegrywała 3-1 to co się będą wysilać dla biało-czerwonych) teraz wiem ,że to było ponad 1000 wiejskich głąbów i burków którym wystawała słoma z butów*)

PS. Dzięki MT za wyjasnienie . Najgorzej żyć w nieświadomości.

*)
MT napisał/a:
kubaaa_osw... może i jestem dziwny. Ale na klubowe barwy / flagi / szaliki / piosenki na meczach reprezentacji mam swój pogląd. Dla mnie to totalna wieś, słoma z butów i tyle. Ludzie, którzy nie potrafią rozróżnić meczu Polski od meczu klubu to po prostu głąby i burki.

MT 
Moderator

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 01:43   

woocash napisał/a:
Kilka lat temu byłem w Tychach na Polska-Ukraina ( jeszcze Kieca bronił w reprezentacji) . Ostatnie 10 minut ze strony młyna szły tylko kawałki o GKSie.

Najwidoczniej kibice z sąsiednich miast nie byli zainteresowani pojawieniem się na meczu reprezentacji Polski, stanięciem w młynie i dopingowaniem drużyny swojego kraju... ;)

A tak na poważnie, to też byłem na tym meczu. Dopingu dla GKS nie przypominam sobie, choć być może moja pamięć jest wybiórcza. Natomiast przypominam sobie personalny doping dla grającego wtedy w GKS Kiecy, pomimo iż na bramce stał wtedy Waha ;)

P.S. Dobrą masz pamięć, skoro pamiętasz mecz sprzed ponad 8 lat (29.12.2000r.), a zwłaszcza kto i co wtedy śpiewał. Naprawdę, niezły wyczyn biorąc pod uwagę, że miałeś wtedy 13 lat... Cóż, ten doping dla GKS musiał być straszną traumą dla szóstoklasisty...

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 08:47   

MT,ja Cie proszę.......

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 09:50   

Też macie problem o flag zobaczcie sobie flagi na meczu np. reprezentacji Anglii w noge.

Lepiej napiszcie coś o grz naszych w MŚ bo jak narazie to nie napawa to optymizmem i czuje że nas Ukraina dziś zmiażdzy.

EMTE napisałbyś co o grze Proszkiewicza jak dlamnie to dramat :) ponoć w Pucharach macie zagrać w następnym sezonie:|

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 10:22   

FC ARSENAL napisał/a:
Też macie problem o flag zobaczcie sobie flagi na meczu np. reprezentacji Anglii w noge.

Lepiej napiszcie coś o grz naszych w MŚ bo jak narazie to nie napawa to optymizmem i czuje że nas Ukraina dziś zmiażdzy.

EMTE napisałbyś co o grze Proszkiewicza jak dlamnie to dramat :) ponoć w Pucharach macie zagrać w następnym sezonie:|

Dramatem to jest ta reprezentacja.Laszkiewicz i Borzęcki to jedyni zawodnicy,którzy prezentują przyzwoity europejski poziom.

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 10:39   

hakaan napisał/a:
Dramatem to jest ta reprezentacja.Laszkiewicz i Borzęcki to jedyni zawodnicy,którzy prezentują przyzwoity europejski poziom.

Niestety jest Laszkiewicz i długo, długo nic. Borzęcki napewno imponuję grą ciałem czego nasi tez powinni się nauczyć chłop gra 2 lidze Niemieckiej,

woocash 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 11:42   

MT napisał/a:
woocash napisał/a:
Kilka lat temu byłem w Tychach na Polska-Ukraina ( jeszcze Kieca bronił w reprezentacji) . Ostatnie 10 minut ze strony młyna szły tylko kawałki o GKSie.

Najwidoczniej kibice z sąsiednich miast nie byli zainteresowani pojawieniem się na meczu reprezentacji Polski, stanięciem w młynie i dopingowaniem drużyny swojego kraju... ;)

A tak na poważnie, to też byłem na tym meczu. Dopingu dla GKS nie przypominam sobie, choć być może moja pamięć jest wybiórcza. Natomiast przypominam sobie personalny doping dla grającego wtedy w GKS Kiecy, pomimo iż na bramce stał wtedy Waha ;)

P.S. Dobrą masz pamięć, skoro pamiętasz mecz sprzed ponad 8 lat (29.12.2000r.), a zwłaszcza kto i co wtedy śpiewał. Naprawdę, niezły wyczyn biorąc pod uwagę, że miałeś wtedy 13 lat... Cóż, ten doping dla GKS musiał być straszną traumą dla szóstoklasisty...

Chyba rzeczywiście pamięć Cię zawodzi , albo mowimy o innych meczach , bo dam sobie rękę uciąć ,że wtedy bronił właśnie Kieca a w rezerwie był Jaworski( ciągłe wrzuty na Jawe ze strony dziadków i "pouczenia" żeby uczył się grać od Mariusza)

Druga sprawa. 23-8 = 13 ? Jakaś nowa matematyka chyba . Nie wiem jak do tego doszedłeś , ale gratuluje , tylko nie pomagaj dzieciom w odrabianiu lekcji , bo się mogą zdziwić :wink:

A co do mojej pamięci. Ty nie pamiętasz jakiś ciekawych sytuacji które wydarzyły się jak byłeś w 8 klasie sp( nie 6 ;) ) ? To więcej orzechów musisz spożywać , dobrze działąją na kore mózgową i pamięc . To był mój pierwszy mecz kadry poza Oświęcimiem , więc jakoś uchował się w mojej głowie.

Odpowiedz do tematu