FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 15:36
Żenada w TVP...
Autor Wiadomość
kubaaa_osw 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 23:09   

A oglądał ktoś sportową niedzielę?? to dopiero była masakra pieprzyli pół programu o wyborach w PZLA potem o piłce ręcznej a na końcu wspomniano o hokeju a dokładniej podali TYLKO wyniki grupy silniejszej...........dobrze że oglądnąłem wcześniej kronikę bo by mnie chyba szlag trafił... Wizja Sport ,była cudowna pamiętam jeszcze jak latałem do sąsiada oglądać mecze :D :D
Cóż TVP myśli że jak puści kilka meczy w sezonie na programie który mało kto ma i zrobi jakiś najłagodniej mówiąc nie najlepszy program hokejowy trwający 20-kilka minut to wszystko będzie OK a hokej w Polsce tak się rozwinie że za kilka lat to My będziemy potęgą...Wogóle dziwi mnie czemu np wywiady w czasie przerw prowadzą ludzie wogóle nie znający się na hokeju!!

A o jakości transmisji to lepiej się nie wypowiadać....szkoda słów

Anarchista 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 13 Styczeń 2009, 13:47   

Kofa, nie ma się czemu dziwić, że na ogólnodostępnych kanałach nie ma sportu ponieważ to społeczeństwo pragnie programów typu "K jak Kupa", Brzydula i inny syf. Na TVP zrobili z tej walki afere jak by ktoś kogoś zastrzelił. Jaki ten hokej jest be! Tak jak by te młoty nie wiedziały, że tego typu spięcia w hokeju są normalne. Nie rozumiem tylko czemu miał służyć ten "reportaż". Co do live na tvp sport to mimo, że realizacja tego jest tragiczna to mnie tam osobiście pasuje bo sam mam eNkę ;) No, ale Wizja Sport biła ich na głowę.

manjaro 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 13 Styczeń 2009, 17:25   tu można oglądać ten materiał, faktycznie żanada pana Kusia

http://www.tvp.pl/sport/m...andal-na-lodzie

szymek.23
Użytkownik na 30%
Janosik

Wysłany: 13 Styczeń 2009, 19:19   

Pewnie wiecie czemu juz nie ma magazynu hokejowego? Obcieli bo brak funduszy a i hokej niedochodowy

kofa 
Moderator

Wysłany: 14 Styczeń 2009, 20:50   

fanhokeja napisał/a:
Kofa, nie oszukujmy się , ale jakikolwiek sport byłby puszczany na tych kanałach oprócz kopanej , siatkówki, troche dalej żużla i ręcznej, marnie by wyglądał na słupku oglądalności, hokej już nie jest zaraz po piłce w Polsce niestety, jest teraz na poziomie unihokeja, nawet gorzej czasami bo społeczeństwo w większości nie kojarzy w ogóle tego sportu.

no i super, niech zaczną od popularnych dyscyplin niech ludzie sobie przypomna co to sport bo tak jak zniknął on z ogolnodostepnej tv i skonczyła sie sportowa niedziela to sam słabo sie orietuje np co za druzyny graja w I lidze ręcznej

KALU 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 15 Styczeń 2009, 14:03   

Mają w dupie polski hokej stacje telwizyjne nawet wyników niepodadza moze sie przytrafi jedna stacja która poda ale tak to cisza i jak sie ma stac hokej polski popularny :?: :roll:
A bym zapomniał na koniec sezonu podadza kto zdobył Majstra PLH i tyle :twisted:

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 16 Styczeń 2009, 00:30   

Święta słowa. Niech mi ktoś wyjaśni po co TVP (katowickie) dyma po całym województwie i jest na większości meczów regionu tylko po to żeby pokazać 90 sekundowy skrót z całej kolejki!!! Przecież nawet relacja bramkowa z jednego meczu NHL pokazywana na TVN24 jest dłuższa :?

...aaa zapomniałbym muszą mieć podkład filmowy pod dyskusję w magazynie "po bandzie", gdzie całe 20 min programu jest łatane tymi właśnie bramkami... brak słów.

Attu 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 16 Styczeń 2009, 09:34   

czy jest możliwość odbierania tvp sport przez cyfrę + ?

KALU 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 16 Styczeń 2009, 10:20   

AndRzeJ napisał/a:
Niech mi ktoś wyjaśni po co TVP (katowickie) dyma po całym województwie i jest na większości meczów regionu tylko po to żeby pokazać 90 sekundowy skrót z całej kolejki!!! Przecież nawet relacja bramkowa z jednego meczu NHL pokazywana na TVN24 jest dłuższa :?

Bo dostają za to kase chyba tylko dla tego. :bambam:

kamyk 
Super User !

Wysłany: 25 Luty 2009, 20:31   

tvp sport malo gdzie dostępne... na itvp, zamiast meczu jest napis: "materiał jest niedostępny z powodu zbyt dużej liczby jednoczesnych polączeń... spróbuj ponownie za chwilę..."
a gdzie indziej meczu z polfinalu PLH nie można zobaczyć...

żenada, żenada, żenada... normalnie jak za komuny, kiedy w telewizji zamiast programu, była tablica "przepraszamy za usterki, za chwilę dalszy ciąg programu"... i tak przez pół dnia...

Widać przez 20 lat w tym nedznym tvp nic sie nie zmieniło!!

unias 
Użytkownik na 50%

Wysłany: 25 Luty 2009, 20:46   

kamyk napisał/a:
tvp sport malo gdzie dostępne... na itvp, zamiast meczu jest napis: "materiał jest niedostępny z powodu zbyt dużej liczby jednoczesnych polączeń... spróbuj ponownie za chwilę..."

Kamyku,jak by to ująć, ja wczoraj też oglądałem w itvp mecz i pojawił się na początku ten komunikat o którym piszesz,ale odświeżyłem stronę i juz do końca meczu nie miałem problemów z oglądaniem meczu w necie.Mało? dziś w ogóle nie było tego komunikatu że za duża liczba połączeń i oglądam obecnie mecz Podhala bez problemów.Może łącze masz za słabe? ja mam 2Mb/s może to jest klucz do sukcesu? pozdrawiam

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 25 Luty 2009, 20:47   

Popieram w 100% Już pisałem co myślę o tej TVPorażka Sportowa. Strasznie w kablówce miała być i co? Jest jak masz pakiet cyfrowy, pajace :x

Głaz ja się połączyłem ale może dlatego, że już po 19-tej, acha i mimo, że pisze o możliwości używania FF 3.0... można zapomnieć, klikasz i nic. Trzeba użyć "jedynie słusznej" przeglądarki :evil:

...a jak się już połączysz, noo too jakość fuul wypaas :P Normalnie haj definyszyn ;)

kamyk 
Super User !

Wysłany: 25 Luty 2009, 21:13   

Andrzej (Unias), łącze mam podobne, a i odswierzalem kilka razy, i dalej dupa... chociaz teraz na jest... Ale łaska...

Andrzej (Ociec), fakt, jakosc ful wypas...

Ps. Ale na jakość mam pewien sposób... :) Podpinam lapa, po tv i wtedy to smieszne male okienko robi sie wielkości kilkunastu cali :)

Anarchista 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 26 Luty 2009, 00:57   

Nie marudźcie na TVP sport bo przynajmniej pokazują hokej. Poza tym moim zdaniem eNka jest obecnie najlepszą telewizją.

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 26 Luty 2009, 01:02   

Nie marudzimy na nią tylko na to, że jej nie ma 90% kibiców, których i tak jest już jak na lekarstwo :?

Odpowiedz do tematu