FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 15:36
Żenada w TVP...
Autor Wiadomość
Torres90 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 26 Luty 2009, 09:15   

TVP Sport powinien mieć cyfrowy polsat, chyba najwięcej ludzi w Polsce ma ten odbiornik.

Olo 
Super User !

Wysłany: 26 Luty 2009, 09:20   

Anarchista napisał/a:
Nie marudźcie na TVP sport bo przynajmniej pokazują hokej. Poza tym moim zdaniem eNka jest obecnie najlepszą telewizją.
to zalezy ci sie lubi, ja nie mam az tak dobrego zdania o TV Nie, zreszta Syfra tez jest do d......., o Polshicie nie mam zdania, wiem jedynie, ze stosunek abonementu do kanalow w pakiecie podstawowym jest chyba najlepszy.
Torres90 napisał/a:
TVP Sport powinien mieć cyfrowy polsat, chyba najwięcej ludzi w Polsce ma ten odbiornik.
jak sie nie chce placic za programy, to co sie dziwic, nie mozna zadac mercedesa za cene syrenki. Polshit musialby zaplacic TVP za kanal sportowy, a abonenci jego cyfrowki wiecej za abonament.

Zaba 
Moderator

Wysłany: 26 Luty 2009, 11:50   

Olo Zanegowałeś wszystkie istniejące platformy... a co masz w zamian? Co nam możesz zaproponować skoro wszytsko to kicz? Klasyfikacja platformy pod kątem ilość programów do ceny to... nie ma się chyba nijak do jakości...

robert 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 26 Luty 2009, 12:25   

Panowie, dla TVP Sport i dodatkowo nsport wystarczy wykupic tzw telewizje na karte. wychodzi w zaleznosi od okresu na jaki wykupujemy 10-16 zl na miesiac. TnK to mlodsza siostra telewizji n. Popatrzcie tu: www.telewizjanakarte.pl

Olo 
Super User !

Wysłany: 26 Luty 2009, 12:56   

Zaba,
przeciez napisalem, ze zalezy co sie lubi.

Mialem Syfre - korzystanie z ich uslug o malo nie skonczylo sie sadem,

Teraz mam TV Nie - pod wzgledem programowym jest OK, inaczej poukladalbym pakiety, ale to juz bajka na inny temat,

Polshit, jak przeczytasz uwaznie moj post, to wyroznilem go z posrod pozostalych :) . To ze nie ma w pakietach NSport i TVP Sport to kwestia czysto finansowa.

Odnioslem sie raczej ogolnie do wszystkich platform, patrzac szerzej nie tylko przez pryzmat upodoban.
Kwitem z esencji ;) dla kibicow (Łojciec napisalby - waryjotow) hokeja jest odpowiedz RobertSana :)

kamyk 
Super User !

Wysłany: 26 Luty 2009, 13:04   

Panowie, ale co my rotrzasamy?? Temat dotyczy TVP, a nie innych platform!!! TVP jest oplacana niby z abonamentu, to jako publiczna z jakiej okazji ma platne kanaly tematyczne??? Dopuki beda na sile wymagac abonamentu, to ja nie zamierzam za to placic!! Wole zaplacic za kablowke, bo tam mnie nikt nie sciemnia, ze jest to free... i palce za to co chce ogladac...

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 26 Luty 2009, 14:02   

Co z tego że TVP Sport jest hokej wszystko fajnie jak telewizja jest kodowana w Oświećimiu np. jest kablowka z Vectry gdzie nie ma TVP sport i jest lipton. A na ITVp meczy się nie da oglądać bo zamulają. Więc co mi z takiegfo hokeja.

Nie mówiąc już o komentarzach pana Krzoski które są żenująco słabe i stronnicze. Pan Solecki jedeynie widać zna się na rzeczy. A krzoska tylko jedno Cracovia i Cracovia rozumiem że jest z Krakowa ale jak można być aż tak Kur... stroniczym jak na dziennikarza masakra.

Kiedyś hokej był na Polsacie i jak do tej pory dlamnie tam był najlepszy kometatrz Pana P.Pełki którego aaż miło było posłuchać.

unias 
Użytkownik na 50%

Wysłany: 26 Luty 2009, 14:16   

A dla mnie WizjaTV, to było to coś,co przypominało profesjonalne transmisje z hokeja,do tej pory puszczam sobie kasetkę VHS z tamtych lat i się czuję jak na meczu live... :)

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 26 Luty 2009, 14:28   

To prawda Unias zapomniałem o Wizji była o wiele lepsza niż TVP Sport. Szkoda że byla tak krótko z hokejem.

Parowoz
Użytkownik na 30%

Wysłany: 26 Luty 2009, 14:36   

FC ARSENAL napisał/a:

Nie mówiąc już o komentarzach pana Krzoski które są żenująco słabe i stronnicze. Pan Solecki jedeynie widać zna się na rzeczy. A krzoska tylko jedno Cracovia i Cracovia rozumiem że jest z Krakowa ale jak można być aż tak Kur... stroniczym jak na dziennikarza masakra.

chyba sobie jaja robisz. krzoska to fan milicyjnego towarzystwa sportowego i lubuje sie (lubowal) w dosrywaniu Cracovii. skrajny przypadek - mecze z Podhalem chyba 2 lata tamu (gdzie w jednej akcji Slaboniowi wybito kijkiem zeby, a komus tam innemu od nas zlamano nos) - kolega krzoska wypatrzyl "zderzenie sie" hokeistow Pasów.
no chyba, ze spotkal kogos na miescie i sie uspopkoil, nie wiem, nie slucham go.

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 26 Luty 2009, 16:09   

Jeśli on według ciebie nie jest stroniczy to spoko bo ja widziałem kilka meczy na ITVp z jego komentarzem to było albo Cracovia to Ctracovia tamto Lesiu najlepszy i wkóllko to samo. Nie da sie go słuchac jeszce z Wieiem Jobczykiem jak sie spotakają to już jest duet nie do pobicia pier... tak od rzeczy ze szok.

Posłuchaj sobie kiedyś Pełki zobaczysz co znaczy dobry solidny komentarz a nie p........ gupot.

MT 
Moderator

Wysłany: 26 Luty 2009, 16:18   

Wczoraj Krzoska tez dał popis z Samolejem. Gdyby wyłączyć obraz, można by było pomyśleć, że Podhale to juniorska drużyna która rozgromiła leżący na lodzie TKH Tychy, w którym jedynymi godnymi wymienienia byli Paciga, Bakrlik i Jakes.

A co do Przemka - na meczach się pojawia, ostatnio kręcił się kolo stanowiska dla TV - może będziemy mieli okazję wkrótce po usłyszeć? Trzeba by spytać...

Parowoz
Użytkownik na 30%

Wysłany: 26 Luty 2009, 16:21   

FC ARSENAL napisał/a:
Jeśli on według ciebie nie jest stroniczy to spoko bo ja widziałem kilka meczy na ITVp z jego komentarzem to było albo Cracovia to Ctracovia tamto Lesiu najlepszy i wkóllko to samo. Nie da sie go słuchac jeszce z Wieiem Jobczykiem jak sie spotakają to już jest duet nie do pobicia pier... tak od rzeczy ze szok.

Posłuchaj sobie kiedyś Pełki zobaczysz co znaczy dobry solidny komentarz a nie p........ gupot.

pewnie ze jest stronniczy - kibicuje GTS Wisla, a w hokeju Podhalu. bylo posluchac relacji z meczow Podhale - Cracovia, dodatkowo jako ekspert Chadzia byl, to byl popis obiektywizmu antycracoviackiego (obaj z Krakowa, co ciekawe).
wiec jestem chyb aostatnim, co bedzie bronil Krzoski.
Tyszanie chyba pamietaja: Jaroslaw Krzoska - najwieksza.... zomowska! :)

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 26 Luty 2009, 16:43   

Może kibicuje Wiśle ale w hokeju według mnie Cracovi ale lepiej by bylo jakby to zachował dla siebie.

Już wolałem pana Zydorowicza z Katowic można sie było pośmia przynajmniej.

Natomiast fajnie jakby P.Pełka komentował hokej. Jestem jak najbardziej za aż sie fajnie ogląda zawsze sypnie jakąś ciekawostką o zawodniku.

Wiesiu Jobczyk i jego opowieści z 67 kur... :) i Krzoska wychodzi se swoją puentą niczym niedzwiadek w barci.:) :D

kofa 
Moderator

Wysłany: 26 Luty 2009, 16:59   

AndRzeJ napisał/a:
Popieram w 100% Już pisałem co myślę o tej TVPorażka Sportowa. Strasznie w kablówce miała być i co? Jest jak masz pakiet cyfrowy, pajace :x

Głaz ja się połączyłem ale może dlatego, że już po 19-tej, acha i mimo, że pisze o możliwości używania FF 3.0... można zapomnieć, klikasz i nic. Trzeba użyć "jedynie słusznej" przeglądarki :evil:

...a jak się już połączysz, noo too jakość fuul wypaas :P Normalnie haj definyszyn ;)

w jakiej kablowce? bo napewno nie w naszej!! Jedyna duża kablówka która ma TVP Sport to Multimedia, u mnie na dzielnicy nie dostępna :)

Odpowiedz do tematu