FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 15:36
Żenada w TVP...
Autor Wiadomość
kamyk 
Super User !

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 20:34   Żenada w TVP...

Zakładam nowy temat, bo juz troche draznia mnie tylko tematy klubowe...

Dzisiaj w Teleexpresie i głownym wydaniu Wiadomości TVP1 znawcy sportu pokazali urywki z niedzielnego meczu Sosnowca z Cracovia... Ale żeby bramki, wynik pokazac...
Nie, oni zrobili wiadomość dnia z tego, że Da Costa stoczył wlake z Laszka...
W Teleexpresie to jeszcze podeszli do tego żartobliwie, porownujac tą akcje do NHL...
Ale widomościach to juz pojechali... Zrobili z tego oratorium na brak zachowan czysto sportowych, dodajac urywki jeszcze z innych dyscyplin... Zapominajac, ze na lodzie taka akcja jak w walka wyżej wspomnianych to nic dziwnego i to częśc elementu hokeja...
A w sporcie po wiadomościach, to nawet wyników nie podali... Nie mowiac o bramkch, które maja (bo w Teleexpresie bodajże jedna pokazali z tego meczu)... Wazniejszy byl nowy bolid makaroniarzy z F1...

Uff, ale sie wkurzylem..

Olo 
Super User !

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 20:38   

pierwsi byli goscie z WP, ale tez o wyniku zapomnieli.
Jezeli wyznacznikiem profesjonalizmu komentatorskiego w kopanej jest szpak, to co sie dziwic. Do pozostalych dyscyplin rowniez podchodza po macoszemu.

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 20:39   Re: Żenada w TVP...

kamyk napisał/a:
Zakładam nowy temat, bo juz troche draznia mnie tylko tematy klubowe...

Takie rzeczy to się w temacie Unii załatwia ;)

Swoją drogą trochę dziwne, że dwóch najlepszych zawodników z obu drużyn załatwia takie coś między sobą. W efekcie L4 moze dostac 3 miesiece dyskwalifikacji :shock:
Ale pewnie nie dostanie, bo to bylby koniec Cracovii w temacie play off '09 :lol:

MaLkin 
Użytkownik na 20%

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 20:40   

Głaz ja sie zgadzam że to było żenujące ale czemuz to sie tak nerwujesz przeciez to normalka jesli chodzi o polska telewizję .
Nagadali sie o jakims słoneczniku i polewaniu wodą a pokazali tylko bójkę która jest tak naprawde atrakcja.

kamyk 
Super User !

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 20:46   

Frasy, w temacie to Unii, to jak w Erze... ;) :P

A propos Cracovii, to z tej relacji wynikalo, ze bracia staneli w swojej obronie... A reszta kolegow z druzyny nie ma "jaj"? :shock: Jesli obaj dostana cos wiecej niz kary meczu, to faktycznie moga miec nieciekawie... Zwlaszcza, ze Rohaczka sedziowie tez wywalili...
Ciekawe co tam sie dzialo, bo z urywkow które widzialem, to sedziowie w ogole nie radzili sobie z sytuacja na lodzie... Przykladem moze byc sytuacja, jak to jeden z zawodnikow Cracovii klol kijem w plecy z Da Coste, gdy ten stal do niego tylem i podnosil rece po walce, jakby ja wygral...

Savik, denerwuje sie na telewizorow z TVP, bo zadko ich ogladam, ale jak juz ogladam to jakos zasze tak wychodzi, ze mnie denerwuja... Wiem, ze to u nich norma i powiniem sie przyzwyczaic, ale jakos nie potrafie...

A ztym ich Itvp, to w ogole porazka... Moja zona to sie ze mnie smieje, po co ja to ogladam, skoro tam nic nie widac jak daja live z PLH...

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 20:56   

Krążka tylko nie widac. Zawodnikow mozna rozpoznac...

kamyk 
Super User !

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 21:01   

Frasier napisał/a:
Krążka tylko nie widac.

taa... i ten ich komentarz... Ale czasmi jest wesolo, bo mam tak uwalony monitor na lapie, ze mam kilka krazkow na raz... ;) :P

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 21:07   

Podczas finalu PP na kamerze byla taka czarna zabrudzona kropka i caly czas myslalem,ze to krążek.

MT 
Moderator

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 21:25   

To nie była kropka, tylko nieobecny kapitan Tychów Artur Parzyszek... ;-)

Kamyk, jeszcze się do tego poziomu nie przyzwyczaiłeś? Do relacji z meczów kręconych jedną kamerą, z ręki? Do tego, ze jeden facet w wiadomościach sportowych zdaje sprawozdanie z 3 lodowisk, oddalonych od siebie po np. 100 km, i wie wszystko najlepiej? :) Ehh... ten młodzieńczy idealizm :P

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 21:27   

A kto pamieta, jak na Tysovii krecili z tvp katowice pierwsza tercje, i gdy bylo kilka bramek, to wychodzili i puszczali urywki tylko z tego co mieli ? :)

kamyk 
Super User !

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 22:03   

Wiesz Mt, do takiej a nie innej TVP nie moge sie jakos przyzwyczaic... Bo ciagle mam przed oczami relacje live na Wizja Sport (pamietacie?) i porownujac to sprzed kilku (!) lat do tego co dzisiaj robi TVP, to mi sie noz w kieszeni otwiera!

Kurcze strasznie zaluje, ze PZHL nie dogalal sie z Polsatem (Sport), zeby tam zrobic magazyn hokejowy i live z kilku meczy (zwlaszca w z Play-off i finalow)... A jakby jeszcze sie za to wzial Przemek Pelka z Grzeskiem Michalewskim, to juz bylbym w niebie (hokejowym :)) :P ) Wiem, wiem marzenia...

A TVP, niech sobie skoki puszcza...

J.Ruutu 
Użytkownik na 20%
hokejarz-amator

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 22:06   

Nie tak dawno temu i Stocznię pokazali w Teleexpressie - gdy Urbanowicz lał Śmiełowskiego bodajże.
Przecież wiadomo że tylko taki news się sprzeda, podobnie jak z politykami. Narzekamy że nic mądrego nie robią - bo jeśli nawet robią to i tak nikogo to nie zainteresuje, w przeciwieństwie do tego co palnie jakiś Kurski czy inny Palikot.

fanhokeja
Użytkownik na 0%
Kandydat do Draftu

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 22:12   

Podstawowa sprawa, że w Polsce nie ma kultury sportu. Ludzi interesuje polityka, wydarzenia ze świata , a nie sport klasy C jakim jest hokej w Polsce. Smutne realia. Może za parę lat wyrośnie nasz naród z gorących newsów baranów z Wiejskiej i zajmie się naprawdę emocjonującymi sprawami jak właśnie hokej.

kofa 
Moderator

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 22:22   

fan nie ma kultury ogladania bo nie nie ma co ogladac!! na ogolnodostepnej tv (tvp1, 2, info polsat i tvn) jest tyle sportu ze szkoda gadac wiec jak ma byc kultura ogladania jak nie ma co ogladac!!

fanhokeja
Użytkownik na 0%
Kandydat do Draftu

Wysłany: 12 Styczeń 2009, 22:26   

Kofa, nie oszukujmy się , ale jakikolwiek sport byłby puszczany na tych kanałach oprócz kopanej , siatkówki, troche dalej żużla i ręcznej, marnie by wyglądał na słupku oglądalności, hokej już nie jest zaraz po piłce w Polsce niestety, jest teraz na poziomie unihokeja, nawet gorzej czasami bo społeczeństwo w większości nie kojarzy w ogóle tego sportu.

Odpowiedz do tematu