FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 14:36
Żenada w TVP...
Autor Wiadomość
MT 
Moderator

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 11:54   

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Dziwny zbieg okoliczności ;) Dzisiaj jak pisałem posta (a było to już po północy) miałeś 22 lata, teraz (i to akurat dziś) masz już 23 urodziny, i wytykasz mi, że nie potrafię liczyć ;) Cuda, normalnie.

Co do meczu, Kieca grał w Tychach trzy sezony, od jesieni '99 do wiosny '02. W tym czasie reprezentacja zagrała w Tychach jeden mecz. Właśnie z Ukrainą, przegrany 1:3.

Torres90 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 13:28   

FC ARSENAL napisał/a:
hakaan napisał/a:
Dramatem to jest ta reprezentacja.Laszkiewicz i Borzęcki to jedyni zawodnicy,którzy prezentują przyzwoity europejski poziom.

Niestety jest Laszkiewicz i długo, długo nic. Borzęcki napewno imponuję grą ciałem czego nasi tez powinni się nauczyć chłop gra 2 lidze Niemieckiej,

Dokładnie ;/ Potwierdzeniem tego może być wczorajsza mina naszego "hammera" Czerkawskiego we wczorajszym meczu...

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 14:43   

"hammer" Czerkawski ?? ????????? :roll: :roll: :roll:

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 15:04   

Mina Czerkawskiego mówiła chyba wszystko o grze Polaków A nasz Hammer miał czarodziejski pierścień obyśmy sie doczekali jeszcze kilku z takimi sygnetami. Ogólnie fajne trasmisje robi Polsat i Pełka. Szkoda że niechcą sie wziąść za PLH bo TVP Sport nie prezentuje się najlepiej.

kubaaa_osw 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 15:19   

heh fajnie wczoraj Mario podpisali "Polish legend" :D :D
szkoda że po meczu z Holandią nasz Hammer Oliwa taką gafę trzasnął
"z kim to ostatnio sparingi graliśmy,Ukrainą;tak"

Ale ogólnie rzecz biorąc świetne są transmisje moim zdaniem studio przed meczowe po meczowe jakiś materiał o drużynie przeciwnej a tvp 2 min przed rozpoczęciem meczu zaczyna transmisje i 2 po meczu kończy;/

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 17:29   

kubaaa_osw napisał/a:
Ale ogólnie rzecz biorąc świetne są transmisje moim zdaniem studio przed meczowe po meczowe jakiś materiał o drużynie przeciwnej a tvp 2 min przed rozpoczęciem meczu zaczyna transmisje i 2 po meczu kończy;/

Bo robią to ludzie którzy na hokeju sie znają i są profesjonalistami jak Pełka. Ogólnie strona techniczna jest lepiej zrobiona niż w TVP. Są ludzie jak Czerkawski którzy mają coś do powiedzenia w hokeju a nie jak to w TVP mr. Krzoska.

Oby dziś Zborowski bądz Radziszewki zagrali życiówe w tym widze jedyną szanse dla nas.

kubaaa_osw 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 18:09   

na którym kanale jest dzisiaj meczyk na sopie?? tak jak wczoraj?

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 18:48   

woocash napisał/a:
To był mój pierwszy mecz kadry poza Oświęcimiem , więc jakoś uchował się w mojej głowie.

Też pamiętam swój pierwszy mecz na Stadionie Śląskim z Anglią w '93...:P

A ten mecz z Wahą i Kiecą to był w 2002 bodajże, i Polacy grali wtedy z Włochami. To było wtedy co Czyżyk pół osiedla zbudził ;)

PS Jakoś ten z Ukrainą mi wyleciał z głowy, bardziej pamiętam ten z Turnieju o awans do Nagano ("Chcemy hokeja, a w Tychach chcemy hokeja!" ;) )

PS2 Marcin, zrzucisz się na dwudziestometrową biało-czerwoną flagę "PAPROCANY"...? ;) :)

michael 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 19:21   

kubaaa_osw napisał/a:
na którym kanale jest dzisiaj meczyk na sopie?? tak jak wczoraj?

56947

woocash 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 20:44   

MT napisał/a:
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Dziwny zbieg okoliczności ;) Dzisiaj jak pisałem posta (a było to już po północy) miałeś 22 lata, teraz (i to akurat dziś) masz już 23 urodziny, i wytykasz mi, że nie potrafię liczyć ;) Cuda, normalnie.

Co do meczu, Kieca grał w Tychach trzy sezony, od jesieni '99 do wiosny '02. W tym czasie reprezentacja zagrała w Tychach jeden mecz. Właśnie z Ukrainą, przegrany 1:3.

Może forum zamula i coś nie zaskoczyło odrazu ;) ale tak się składa ,że mam dzisiaj urodziny więc dzięki za życzenia :) Licze ,że szczere.

MT 
Moderator

Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 22:38   

Pewnie, że szczere... ;) Cóż, od repry prezentu dziś nie dostałeś ;)

Frasy, po ile zrzuta? :D

P.S. Ale nie będzie "FHK" na fladze? :P

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 16 Kwiecień 2009, 07:42   

dzis tez na kanale 56947

FC ARSENAL 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 16 Kwiecień 2009, 19:04   

Coz kolejna porazka:( Na soapcascie tylko dwie tercje byly.

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 17 Kwiecień 2009, 18:29   

Dobra, bez zartow. Za chwile transmisja, a 56947 nie chodzi...

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 18 Kwiecień 2009, 13:37   

dobrze ze nie ogladalem tego wczoraj bo pewnie bym dostal padaki... zawsze mozna jeszcze szukac na justinie..

Odpowiedz do tematu