FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 15:33
Precz z PSEUDOKIBICAMI!!!!!
Autor Wiadomość
bax
Użytkownik na 0%

Wysłany: 28 Luty 2009, 02:05   

dobra - napisze krotko - bo mam gdzies czy nazwiecie mnie pseudoikibicem - czy jak tam chcecie.

Wszyscy w Opolu - mozecie byc wdzieczni tym jak to piszecie "pseudokibicom" z UNII ze dzis nie widzieliscie prawdziwej walki na hali - moze nie wiecie ale dosc pokazna ekipa innego opolskiego klubu stala pod lodowiskiem.

na meczu faktycznie kilka krzeselek polecialo - ale gadalismy z waszym prezesem i sam stwierdzil jaka jest ich trwalosc - zapewniam Was - ze nie byly celowo lamane...

co do ochrony i wspolpracy z policja - to sami sa sobie winni - to co oni zrobili to szczyt wszystkiego... - najpierw psy wpuszczaja Uniie nie na ta strone co trzeba - pozniej sami przechodzimy tam gdzie mielismy sektor i znow byly zale, ze przechodzimy za bandami...
a juz niech poszkodowany ochroniarz sie nie robiu taki nie winny - bo po co aplikowal "wypie...... cwele"

od IKS-u panowie to tak z daleka - bo to MY JAKO KS UNIA 1946 OŚWIĘCIM DOBIERAMY SOBIE BRACI...

acha - nie musicie sie bac - bo "pseudokibice" tez maja honor i nie atakuja kobiet i dzieci, ani nikogo kto nie jest taki sam...

dzis na meczu nie bylo nikogo z NASZYCH braci z Olkusza

pjetja 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 28 Luty 2009, 08:24   

Kibice/pseudokibice * Unii pokazali wczoraj naprawdę srogą dzicz... Byłem w OSW na meczu i nie było na meczu afery. A jak Unia przyszła to pierwsze co to była prowokacja miejscowych, wulgaryzmami, obscenicznymi gestami i agresywnym zachowaniem... później afera z ochroną... kilka wyłamanych krzesełek i generalnie strasznie zła opinia w mieście. Spodziewałem się po was czegoś więcej... do końca pierwszej tercji była ekipa która chciała dostać się na naszą stronę na kolejną aferę. A o ile dobrze wiem Toropol nie może przyjmować kibiców przyjezdnych bo nie spełnia wymagań. Więc kibice Unii nie mieli w teorii prawa wejścia na obiekt, a weszli o ile dobrze wiem bez biletów i jeszcze przed wejściem na trybuny ponoć też była jakaś bójka...

* - niepotrzebne skreślić...

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2009, 08:45   

wczoraj nas bylo dokladnie 90 osob nie 40. Nikt z kibicow z Opola nie ucierpial, nie bylo zadymy, nikt nie wyrywal krzeselek. Ja wogole nie rozumiem o co ta cała gadka... rozumiem ze jestescie w szoku ale to raczej wina ochrony i policji ktora nas zle wprowadzila na obiekt... i tyle. nic wielkiego sie nie stalo... Z Olkuszem mamy zgode a nie uklad... w tym roku awans 3 liga nie ma opcji. Jesli mowisz ze to podrzedny klub o nie chce nic mowic o Orliku.. 8) 8) 8) 8) 8)

Olo 
Super User !

Wysłany: 28 Luty 2009, 09:36   

bax napisał/a:
[…] Wszyscy w Opolu - mozecie byc wdzieczni tym jak to piszecie "pseudokibicom" z UNII ze dzis nie widzieliscie prawdziwej walki na hali[…]
tia jestem ci bardzo wdzieczny, bo ja chodze na mecze, aby oglądać i uczestniczyc w zadymach

bax napisał/a:
[…]moze nie wiecie ale dosc pokazna ekipa innego opolskiego klubu stala pod lodowiskiem.[…]
chcesz powiedziec, ze nie widzieliśmy najważniejszego, może waszego pogromu? pewnie zalosny bylby to widoc ogladac jak sie grupa niedorozwinietych emocjonalnie ludzi naparza miedzy soba

bax napisał/a:
[…]na meczu faktycznie kilka krzeselek polecialo - ale gadalismy z waszym prezesem i sam stwierdzil jaka jest ich trwalosc - zapewniam Was - ze nie byly celowo lamane... […]
a co miał wam powiedziec, byliscie w przewadze, a ich trwalosc jest tak jak waszych krzeselek, nie uzasadnia to jednak ich lamania, sluza do siedzenia, a nie skakania po nich

bax napisał/a:
[…]co do ochrony i wspolpracy z policja - to sami sa sobie winni - to co oni zrobili to szczyt wszystkiego... - najpierw psy wpuszczaja Uniie nie na ta strone co trzeba - pozniej sami przechodzimy tam gdzie mielismy sektor i znow byly zale, ze przechodzimy za bandami...
a juz niech poszkodowany ochroniarz sie nie robiu taki nie winny - bo po co aplikowal "wypie...... cwele"[…]
napisałem wczesniej, ze nigdy nie było podobnej sytuacji na TORORPOLU, ale nawet takie zachowanie nie upowaznia zadnego do atakowania i bicia ochroniarzy, on był jeden a rzucilo się na niego min 10 waszych

bax napisał/a:
[…]od IKS-u panowie to tak z daleka - bo to MY JAKO KS UNIA 1946 OŚWIĘCIM DOBIERAMY SOBIE BRACI...[…]dzis na meczu nie bylo nikogo z NASZYCH braci z Olkusza[…]
a to już jakas sekta się zawiazala

bax napisał/a:
[…]acha - nie musicie sie bac - bo "pseudokibice" tez maja honor i nie atakuja kobiet i dzieci, ani nikogo kto nie jest taki sam...
to wy macie honor, zastanow się człowieku co ty mowisz, podobnym zachowaniem spowodowano, ze na Heizel zginęło kilkadziesiąt osob[‘], ale nie to nie wina "kibicow", ci co nie chcieli uczestniczyc w bojce sami się stratowali, tak dla świętego spokoju, aby nie być pobitym

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2009, 09:40   

no torpol pekal w szwach... takiej padliny na Polskich Lodowiskach dawno nie widzialem.

Olo 
Super User !

Wysłany: 28 Luty 2009, 09:43   

oj Damiano, Damiano,....

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 28 Luty 2009, 09:47   

no popatrzcie ze ta Unia tak kozaczy po Opolach i NT....czemu nie spróbujecie w Sosnowcu albo Krakowie ew w Gdańsku :lol:
Szkoda ze trafiło na Orlika bo ludzie tam na lodowisku sa naprawde z "innej bajki" niż na większosci lodowisk w Polsce

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:08   

Do Tychow nas niestety nie wpuszcza do Krakowa tez do Sosnowca rowniez :) jedziemy tam gdzie nas wpuszczaja.... Chociaz Ty bys ro zrozumial ale widze ze jednak niebardzo.

No Olo mi tez przykro.. ale ja tam zasypialem

W Opolu jeszcze dluga droga do Extraligi... musicie bardziej promowac ten sport i same mecze... bo naprawde kiepsko.

Cytat:
no popatrzcie ze ta Unia tak kozaczy po Opolach i NT.

Taka? tj niby jaka?
Ostatnio zmieniony przez Damiano 28 Luty 2009, 10:15, w całości zmieniany 3 razy  

Matti 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:09   

Slavo najpierw musimy zagrac z wymienionymi przez Ciebie druzynami ;-)

Olo z tego co Ty tutaj piszesz nasuwa mi sie jeden wniosek... Jestes kibicem Małysza z trąbką w mordzie i slonecznikiem w rece w dodatku konfidentem, szczycisz sie tym ze jestesmy nagrani... no i co z tego? aha...jak jestesmy nagrani to sobie policz ilu Nas bylo chlopcze...Naprawde macie jakies wielkie klopoty z liczeniem...

Idac na mecz powinienes sie liczyc z tym, ze moze sie cos dziac...i nie kibice Unii to wymyslili..tak jest od dawna i jeszcze dluuuuuugo "na szczescie" bedzie. I czy Tobie podoba sie czy nie zadymy sa wszedzie, nie tylko na meczach Unii. Jestes strasznie ograniczony (Olo)

I jeszcze jedno...jezeli to co dzialo sie wczoraj nazywacie wielka awantura to gratuluje wyobrazni... bo wg. Nas nic wielkiego sie nie stalo.

ILU WAS BYLO NA UNII ILU WAS BYLO? :d :d:d

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:15   

prosze Cie, nigdy nie graliscie z zadna wymienionych druzyn :lol:
Ostatnio zmieniony przez Slavo 28 Luty 2009, 10:20, w całości zmieniany 2 razy  

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:18   

za To wy jezdzicie wszedzie od lat :D :banan: :banan: :banan: :banan:

Matti 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:18   

Gralismy ale to bylo dawno...Teraz jest troszke inaczej...a poza tym zagwarantujesz Nam wejscie na tamte obiekty?

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:21   

Matti wiec w waszej klasie nie ma druzyn z Gdańska Sosnowca i Krakowa ?? :lol:

Damiano odpowiedz sobie sam na to pytanie :roll:

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:22   

No Ty mi odpowiedz gdzie ten Gks jezdzi?

Olo 
Super User !

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:35   

Matti,
poprawiles mi humor z samego rana (chociaz i tak sie obudzilem w dobrym humorze), ubawilem sie do lez, z tego co wywnioskowales o mnie z moich wpisow. Nie obchodzi mnie to co o mnie myslisz, juz dawno wyleczylem sie z reagowania na podobne teksty.

Idac na mecz chce ogladac to co sie dzieje pomiedzy zawodnikami, a nie rozruby na trybunach. Moze i mamy mala wyobraznie, ale szczycenie sie tym, ze to byl pikus i na cale szczescie nie skoncza sie zadymy na stadionach jest wlasnie ograniczone.

Aha, w niedziele na Unii bylo 10 kibicow na trybunach, oprocz tego bylo jeszcze kilka osob, ktore przyjechaly z zawodnikami. Wielki szacunek dla nich, za to ze tam byli - i nie zrobili awantury, bo sa normalni. Slavo okreslil opolskich kibicow bardziej kolorystycznie :) .

O jeszcze jedno, obowiazkiem organizatora jest rejestrowanie calego meczu. Masz zapis wideo z kamer na lodowisku, ale rowniez musi byc przynajmniej jedna kamera rejestrujaca ogolny widok. I tyle w temacie konfidenta.

Damiano napisał/a:
Do Tychow nas niestety nie wpuszcza do Krakowa tez do Sosnowca rowniez :) jedziemy tam gdzie nas wpuszczaja.... Chociaz Ty bys ro zrozumial ale widze ze jednak niebardzo.
to teraz pewnie was nie wpuszcza i do Opola, a z drugiej strony nie ma sie co dziwic, skoro na dzien dobry obrazacie i zachowujecie agresywnie. A jak tak dalej bedziecie robic, Matti pisze, ze tak, to za niedlugo hokej bedziecie ogladac u tylko siebie, albo przed TV.
Ostatnio zmieniony przez Olo 28 Luty 2009, 10:40, w całości zmieniany 2 razy  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi