FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 15:33
Precz z PSEUDOKIBICAMI!!!!!
Autor Wiadomość
Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:38   

Pewnie przez nastepne lata nie bedziemy mieli okazji. zreszta nie ma po co tam jezdzic.

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:47   

Kluczbork 280 osób
Bydgoszcz 200 osób
Jarocin 29 osób
Elana Toruń 203 osób
Kotwa Kołobrzeg 170 osób
Lechia zielona Góra 35 osób
Zagłębie Sosnowiec 750 osób
Viktoria Koronowo 235 osób

Nie wliczam wyjazdów zgodowych..

Przed nami wiosna i takie wyjazdy jak np. Pogoń Szczecin.

A Wy gdzie jeździcie??
Ja Ci odpowiem,do koziej dupy robic awantury z wsiurami.

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:48   

moim zdaniem to jest temat o hokeju.. wiec podaj liczby wyjazdowe na hokej :) procz tego co dostaliscie oplep od Lechii.

Fajny macie wyjazd... chcesz sie moze na ligi zamienic?

PS: INWAZJA na ZG wam sie udala
Ostatnio zmieniony przez Damiano 28 Luty 2009, 10:51, w całości zmieniany 1 raz  

Matti 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:51   

Hakan Ty matole... Jasno napisal Ci ze nie jezdzicie na hokej!! A Ty podajesz liczby z pilki... My dobrze wiemy, ze na pileczke jezdzicie i to w niezlych liczbach, ale na hokeju nie byliscie od bardzooo dawana na wyjezdzie

Max1
Użytkownik na 60%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:52   

AndRzeJ napisał/a:
Tak czytam i czytam....a dziś wyjątkowo jest co ;) i mam wrażenie, że żaden z Was nie był np. na Zimowym w Sosnowcu... i to nie w okolicach młyna. Wystarczy siedzieć wśród "dorosłych kibiców" (40-50 lat) i zostać zdemaskowany (zresztą nas tam już od dawna rozpoznają) jako obcy kibic.

Niech Wam Ewcia napisze jak dziewczyny ewakuowały się przed ostatnią tercją bo grozili im, że nie wyjdą żywe stamtąd. A że kibice przyjechali pijani? Nie widzę nic dziwnego ;)

Może w Opolu takie zjawisko jak dziś było dla Was szokiem... nie dziwię się - zmierzam tylko do tego, że jest jeszcze sporo takich miejsc w Polsce, że z synami Olo nie pójdziesz spokojnie (dlatego ja chodzę tylko ze starszym - zaprawiony w "bojach"

Nie no, Andrzej, Kamyk, sorry, ale troche nie kumam...
Z zasady mnie te tematy nie ruszaja, ale nie moge sie nadziwic reakcji wiekszosci na wczorajsza akcje. Jesli dobrze rozumiem, trzeba nad tym przejsc do porzadku dziennego, bo to norma, a kibice z Opola sa z innej bajki i powinni jak najszybciej przywyknac...:)
No ja to widze tak, ze banda frajerow zadymila w Opolu na Orliku i nalezy to bezwzglednie potepic na takim forum jak nasze, a nie tlumaczyc, ze w Sosnowcu jest jeszcze wieksze bydlo. Ostastnio, pomimo, ze nie szukam takich info, ciagle wpadam na relacje z ekscesow oswiecimski pseudokibicow. Nowy Targ, teraz Orlik ( :shock: ), u siebie tez rozrabiaja, a tu czytam, ze wlasciwie nic sie nie stalo (?!) Bydlo to bydlo - trza to nazywac po imieniu i jednoznacznie oceniac.
Swoja droga, tu pisze do przedstawicieli oswiecimskich pseudo, w przyszlym sezonie, zapraszam na tyskie lodo. Mamy duzo, swiezych, blyszczacych krzeselek - bedzie co dewastowac... Przyjedzcie i zaprezentujcie swoje mozliwosci, liderzy pierwszoligowej hooliganki( :lol: ), ale koniecznie tam gdzie was odpowiednio ugoszcza... Orlika zostawcie juz w spokoju.

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:54   

Lepiej dostac oklep od konkretnej bandy Lechii niż byc bykiem i kozakiem na aklasowym stadionie gdzie krowy walą kupy w polu bramkowym.
Nie zasłaniaj się ciepły wyjazdami hokejowymi bo jeździ się za klubem a nie za dyscyplina.
Dla nas ważniejsza jest piłka i chęć pokazania się i sprawdzenia swoich możliwości z najlepszymi.Dlatego Damianku zawsze będziecie gnić w kibicowskiej klasie D....

woocash 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:54   

hakaan napisał/a:

A Wy gdzie jeździcie??
Ja Ci odpowiem,do koziej dupy robic awantury z wsiurami.

A co to nasza wina ,że gramy w tak niskiej lidze ? Nie pamiętasz już jak GKS jeździł do Dankowic , Krzanowic czi innych takich dziur ?

hakaan 
Użytkownik na 90%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:57   

Pamiętam...Doskonale pamietam bo to bagno trwało 10 lat.

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:57   

nikomu z Orlika sie nic nie stalo... nikt nie wyrwal krzeselka! JESTESMY TYLKO WYKOLEJENI ! A dobrze wiesz ze nas do Tychow nie wpuszcza...

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 28 Luty 2009, 10:59   

hakaan miałes mu nie podpowiadac miałby chłopak rozkminke na cały dzień ;)

to jak to u was jest sa dwie Unie ?? Ty jestes fajnieszjy bo jestes hoolsem na hokeju a Twój chłopak na piłce ?? :lol:

Co do Lechii nie wiem jak było i nie interesuje mnie to zbytnio... ale sam sobie odpowiedz jakbyscie wy tam wygladali. Polecam nastepnym razem zamiast Orlika.

Damiano Ty to powinienes jezdzic na mecze z sierpem........ bo sierp zawsze dobrze wyglada z młotem.

Nie mam zamiasru dyskutowac z Toba na ten temat kto ma lepszych hools bo sie na tym nie znam. Zreszta Ty pewnie sam dobrze to wiesz. Z mojej strony tyle

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2009, 11:03   

Oczywiscie ze bardzo dobrze o tym wiem... wogole nie ma dyskusji... Chodzi o to ze robi sie w tym temacie igly widly. nastepnie podjazd ze gramy na okregowce... oczywiscie ze jezdzimy. bo to nie od nas zalezy gdzie gramy. A to byl temat o hokeju a przeniosl sie na pilke.

Olo 
Super User !

ale zachowaliscie sie jak bydlo
Max-iu pierwszy, nareszcie glos rozsadku, bo do tej pory nikt poza kibicami Orlika, nie wypowiedzial sie tak jednoznacznie, ze chamstwo nalezy tepic

squillo 
Użytkownik na 0%

Wstyd mi za ten temat. Kiedyś to forum było hokejowe a teraz jest kibolowe. Tak głupiej dyskusji dawno nie czytałem. Jeden się szczyci, że wyrwał kilka krzesełek a drugi podaje liczby z ilością bandytów na wyjeździe. Jedno jest pewne: przybycie na lodowisko w Nowym Targu, Oświęcimiu, Tychach, Krakowie i Sosnowcu grozi śmiercią lub czymś jeszcze gorszym póki nie pozamyka się kilkuset debili.

Damiano
Użytkownik na 40%

Wysłany: 28 Luty 2009, 11:05   

jeszcze raz proszę o USUNIECIE TEGO TEMATU.

JeLoN 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 28 Luty 2009, 11:06   

oj tyszanie nie napinajcie sie tak.... :lol: :lol: :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi