FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 13:49
Jakość sędziowania....

Czy uważasz, że sędziowanie w PLH i I Lidze jest:
bardzo dobre
5%
 5%  [ 2 ]
dobre
11%
 11%  [ 4 ]
przeciętne
37%
 37%  [ 13 ]
słabe
37%
 37%  [ 13 ]
naganne
8%
 8%  [ 3 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
focus 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 26 Wrzesień 2009, 22:54   

Od kiedy można włożyć kij hokejowy pomiędzy czoło i kask zawodnika drużyny przeciwnej nie dostać kary i patrzeć dumnie na sędziego jak rozkłada ręce w geście czysto?

Albo zostać rzuconym na bandę i dostać za to karę?

Albo prowadząc krążek przed sobą i wjeżdżając pierwszy w tercje obronną sam na sam by na spalonym?

Żaba od kiedy to wszystko jest dozwolone?

Naprawdę, wstyd, wstyd, wstyd.

Następny kiepski liniowy, który uczy się sędziować. Nie wierzycie spójrzcie w ranking liniowych z zeszłego roku. Smutne, Smutne, Smutne.

Zaba 
Moderator

Wysłany: 27 Wrzesień 2009, 14:53   

Focus... masz szanse wykazania sie... Domyślam się ze jesteś na tyle młodym człowiekiem że możesz się zapisać na kurs sędziowski i... pokazać nam za kilka lat klasę... Mamy marny poziom wiec szybko sie wybijesz.... Twoja znajomość przepisów, bystrość, obycie z wszelkimi nowinkami i suplementami na bieżąco... Masz naprawdę duże możliwości... Wykorzystaj to....

Olo 
Super User !

Wysłany: 27 Wrzesień 2009, 18:05   

Zaba,
nie badz cyniczny.

tego nie trzeba nikomu udowadniac, ze nasze czerne pasy to....., do dupy gwizdaja.
Nie drwij z kogos kogo to denerwuje. Sam nie raz pewnie narzekales, ze "Ónijka" przgrala przez sedziego.
Zdaje sobie sprawe z tego, ze ocena pracy sedziego jest zawsze subiektywna, ale opolskich kibicow nie mozna posadzic o "nacjonalizm", wrecz przeciwnie, cechuje nas duza tolerancja do tego co ogladamy na lodzie i jak to jest interpretowane. Ale oczywistych i jednoznacznie blednych decyzji nie potrafimy puscic plazem. Stad nasze oburzenie, na wypatrzanie obrazu i co za tym idzie, wyniku meczy.

Na meczu z Polonia nie bylem, ale z Krynica i owszem. I uwazam, ze Kateheci nieslusznie wygrali w regulaminowym czasie. I z tego co slyszalem, to i Polonia nie powinna wygrac. Mecz byl na styku, ale jakos dziwnie przepuszzcza sie bledy 'faworytow', natomisat w druga strone to juz nie.

focus 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 27 Wrzesień 2009, 18:43   

Zaba masz mistrza:)

Nie za Twoja analizę mojej osoby gdyż pewnie byś się rozczarował gdybyś poznał mnie na żywo. Nie jestem już najmłodszy, ale też nie najstarszy. Na łyżwach jeżdżę słabo, ale na każdych studiach które ukończyłem (kilka kierunków) uczono mnie, że sprawiedliwość, uczciwość i robienie tego co się robi najlepiej jak się potrafi to norma.

Nie mogę wiec patrzeć jak ktoś wykonuje swoją pracę jak partacz, krzywdząc przy tym tych którzy wkładają w to co robią serce.

A wracając do Twojego "mistrza". Na kilkanacie pytań jakie Ci zadałem odpowiedziałeś na jedno dotyczące awansu sędziów. Jednak Twoja teoria dotycząca tych awansów, chyba ni jak się ma do rzeczywistości. Bo jęsli by bylo tak jak pisałeś, że awansują najlepsi to chyba jakiś oszukany ranking sędziowski jest za zeszły rok. Przynajmniej tak wynika ze strony sędziowskiej.

Uważam, że jako kibice mamy święte prawo protestowac przeciw partactwu. Lub specjalnie zlemu sedziowaniu jak to nazywasz pod obserwatora. No chyba ze chcecie wszystko ustalac jak w PZPNie poza rywalizacją.

Zaba 
Moderator

Wysłany: 27 Wrzesień 2009, 20:12   

Olo a gdzie ja jestem cyniczy? Masz rację każdy z nas narzeka na sedziów czasami ale... są pewnie granice... Nie czytam ostatnio innych postów kolegi niż o sędziach... Przesada... Każdy wie jakie jest u nas sedziowanie i... trzeba się nauczyć z tym żyć...
Olo jeśli chcesz mi wmówić, że sędziowie zawiązali koalicje na Opole to... osłabisz mnie na maxa... Oni sędziują słabo ale... zawsze w dwie strony...

Olo 
Super User !

Wysłany: 27 Wrzesień 2009, 20:20   

Zaba, nie mam ambicji oslabiac Cie na maxa, ale nie pisz, ze ktos ma cos wziac w swe rece, a zwlaszcza wziac sie za sedziowanie, bo to jest oslabiajace.

Nigdzie nie napisalem, ze czarne pasy zawiazaly koalicje przciwko Orlikowi. Nie pieprz glupot, ze do dupy sedziuja i zawsze na dwie strony jednakowo. Do kitu sedziuja i swoimi decyzjami krzywdza jedna i/lub (z naciskiem na lub) druga ekipe.

Nawet po wygranym meczu z rezerwami Podhala napisalem, ze pier$^%$^%$^%$^le takie sedziowanie.

Dyletantow mamy za sedziow i tyle.

focus 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 27 Wrzesień 2009, 20:35   

Bo zamiast mówić ze tak jest i tyle to może ktoś za to odpowiedzialny wziąłby się za te układy i układziki. W ostatnim czasie po prostu oglądam najgorsze psucie widowiska odkąd chodzę na mecze. No może poza jednym meczem z MPJ.

Ja nie mówię o żadnym spisku, ale jeśli Żaba coś takiego sugeruje to może jako lepiej obeznany ma rację.

focus 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 3 Październik 2009, 23:26   

Widze jednak, że Żaba miał rację. Opole nie ma szczęścia do sędziów a to co pokazał Strzempek to powinni obejrzec na wideo wszyscy sedziowie.

Krótko mówiąc hańba.

Odpowiedz do tematu