FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 14:49
Jakość sędziowania....

Czy uważasz, że sędziowanie w PLH i I Lidze jest:
bardzo dobre
5%
 5%  [ 2 ]
dobre
11%
 11%  [ 4 ]
przeciętne
37%
 37%  [ 13 ]
słabe
37%
 37%  [ 13 ]
naganne
8%
 8%  [ 3 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
kamyk 
Super User !

Wysłany: 27 Kwiecień 2009, 20:36   

Marcin, nie chce mi sie... nie warto i tak bedziesz lepiej wiedzial...

Ale jak to jest... Najpierw piszesz, ze Tychy placily symbolicznie za lod, a potem zazdroscisz Unii ze mieli lod od miasta... A moze placili tak samo symbolicznie?

MT 
Moderator

Wysłany: 27 Kwiecień 2009, 21:03   

K**wa m*ć... Przemek... GDZIE WAM ZAZDROSZCZĘ !?!?

Coś się tak uparł nagle, że miasto nie daje Unii pieniędzy? Jak 100 000 - 150 000 tyś. zł z miejskiej kasy to nie była spora część waszego budżetu, to jaki wy do ch*ja w*alca mieliście budżet w tej I lidze? 1 500 000 zł? 2 000 000 zł? Czy jeszcze większy?

Dla mnie jak ktoś daje klubowi 10% budżetu, to jest sporym sponsorem. W jakiejkolwiek firmie byś nie pracował, to co powiesz o kliencie, który przynosi 10% firmowego zysku? Skoro 10% to dla ciebie mało, to zgodziłbyś się na obniżkę pensji o tyle? Względnie o wydłużenie czasu pracy lub skrócenie urlopu? Albo podniesienie podatku dochodowego o takie drobne 10%?

I teraz tak szczerze, dostaliście od miasta 10% budżetu? Czy może sporo więcej?

Piszę, że chciałbym żeby GKS miał takie wsparcie ze strony miasta jak wy macie (a mimo to nie narzekacie) ale w życiu nie chciałbym żeby nasz klub znalazł się w tym miejscu co wy, więc ciężko powiedzieć, żebym wam czegoś zazdrościł... Wole, żeby GKS dostawał np. 150 000 zł za zdobyty tytuł, niż 150 000 zł żeby przetrwać.

focus 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 27 Kwiecień 2009, 21:12   

Bardzo proszę moda o podział tematu. Temat o budżetach klubów też może być ciekawy wiec proszę o wyodrębnienie postów i dodanie wątku. Pozdrawiam.

kamyk 
Super User !

Wysłany: 27 Kwiecień 2009, 21:42   

Marcin, nie dogadamy sie w tym temacie... Ja pisze o tym (przyszlym) sezonie i o tym co daje (obiecuje) miasto obecnie, a nie o poprzednim... O poprzednim sezonie, to mozemy pogadac, ale na zlocie...

a co do zazdroszczenia, to byl sarkazm...

Focus, sorry, ale ja juz tak mam, ze jakos tematy mnie nie rajcuja... I bede pisal, to co mi sie podoba, tam gdzie mi sie podoba (zawsze tak bylo tak na tym forum i dlatego tu jeszcze pisze)... A jesli komus to przeszkadza, to zawsze moge dostac ostrzezenie (tak jak na innych forach, gdzie panuje "chore" pilnowanie porzadku)...

tyle w tym temcie (jak jednym, tak i drugim)...

Olo 
Super User !

Wysłany: 27 Kwiecień 2009, 22:38   

kamyk napisał/a:
...jakos tematy mnie nie rajcuja... I bede pisal, to co mi sie podoba, tam gdzie mi sie podoba (zawsze tak bylo tak na tym forum i dlatego tu jeszcze pisze)... A jesli komus to przeszkadza, to zawsze moge dostac ostrzezenie
tak jakbys sobie sjakos sam Wasc odpowiedzial ;)
kamyk napisał/a:
To może wypadałoby zmienić nazwę działu, na np. "Rozgrywki Międzynarodowe - Reprezentacje" i wtedy nie będzie problemu? Ojciec labo moderzy, co Wy na to?
i
kamyk napisał/a:
...tyle w tym temcie ...
hi hi hi ...... :lol:

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 27 Kwiecień 2009, 22:44   

Zaba napisał/a:
Jeśli tak to odczułeś to przepraszam...

focus napisał/a:
Pozdrawiam wszystkich i jeśli kogoś uraziła moja dyskusja to przepraszam.

Bardzo przepraszam, ale co to ma byc: forum hokejowe czy Klub Wzajemnego Miłosierdzia...?
Gdzie są moderzy...?!

Olo 
Super User !

Wysłany: 27 Kwiecień 2009, 22:49   

Frasier napisał/a:
Bardzo przepraszam, ale co to ma byc: forum hokejowe czy Klub Wzajemnego Miłosierdzia...?
Gdzie są moderzy...?!
ogorki sie zaczynaja, wiec czego sie spodziewasz ;)

kamyk 
Super User !

Wysłany: 27 Kwiecień 2009, 22:52   

Olo napisał/a:
kamyk napisał/a:
To może wypadałoby zmienić nazwę działu, na np. "Rozgrywki Międzynarodowe - Reprezentacje" i wtedy nie będzie problemu? Ojciec labo moderzy, co Wy na to?
hi hi hi ...... :lol:

Olo, kto jak, kto, ale myslalem, ze ty wylapiesz (nawet bez buziek), gdzie sie podsmiechiwuje... :D :P Lepiej luknij i daj glos :D w temacie zlot..

Ps. Frasy... Moderzy maja lepsze rzeczy do roboty (ogorki kisza)... ;) :P
Ostatnio zmieniony przez kamyk 27 Kwiecień 2009, 22:55, w całości zmieniany 1 raz  

focus 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 13 Wrzesień 2009, 23:08   

Kiedy wreszcie sedziowie zaczna gwizdac zgodnie z przepisami a nie według własnego widzi-misie? Czy był dzis na meczu obserwator?

Zaba 
Moderator

Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 08:25   

Focus... a może oni gwizdają zgodnie z przepisami tylko Ty nie jesteś na bieżąco? Kiedy ostatnio przeczytałes jakiś suplement do przepisów? Czy kiedykolwiek zadałes sobie trudu i przeczytałeś (zrozumiałeś) przepisy gry? Czasami warto się z tym zapoznać...

kropek07 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 10:29   

Oj uwierz Zaba że tym razem przegięli i to mocno. Zeby nałożyć w ciągu 2 minut 4 kary na graczy jednej drużyny to coś musi być nie tak. A wszystko zaczęło się od kilku brzydkich piosenek na sędziów. A co do przepisów to owszem jesteśmy na bieżąco

Anarchista 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 11:56   

Nie przejmujcie się w Oświęcimiu było to samo. Połowa pierwszej i trzeciej tercji to gra Unii w osłabieniu.

Zaba 
Moderator

Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 14:11   

Nasi sędziowie to nic... w Europie to dopiero są nieudolni... Nasi jak jadą na jakikolwiek turniej to tamdopiero są obsypywani karami... Tak jakby kij służył tylko do prowadzenia krążka... Oj słabi ci sędziowie słabi w tej Europie...

focus 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 15:13   

Żaba w odpowiedzi na Twoje pytanie, przeczytałem kilkukrotnie zasady gry w hokeja wraz ze zmianami i częściowym komentarzem, a ostatni raz zaglądałem do tego wczoraj po meczu aby się upewni czy dobrze pamiętam.

Ale jeśli są sytuacje ewidentne na które sędzia patrzy z odległośi 2 metrów i nie reaguje np na atak kijem trzymanym oburącz a polegający złapani nóg zawodnika między ręce a kij i pociagnięciu go jak kosą lub sierpem, lub rzuca oburącz na bandę lub uderza łokciem to sie pytam co jest grane?

Podobne pytanie nasuwa się gdy sędzia reaguje na przewinienia jednej drużyny za każdym razem a drugiej co 10 raz.

Gwizdanie uwolnienia wybijanego z lini niebieskiej tercji atakowanej chyba tez nie należy do dobrych decyzji. Jeśli się mylę to mnie sprostuj.

Pozdrawiam Focus

Olo 
Super User !

Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 18:03   

Zabson jak zwykjle szuka dziury w calym :P
ch^&$%^&%*^&(@*#^*@%$#(jowo sedziuja i tyle.

Jedyne co im dobrze wychodzi, to po zmianie przepisow o wybiciu na uwolnienie, mocno pilnuja, aby nie doszlo do zmiany zawodnikow :P

Odpowiedz do tematu