FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostrzeżenia użytkowników
Autor Wiadomość
AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 8 Marzec 2009, 21:30   Ostrzeżenia użytkowników

Panowie postanowaiłem co następuje.

1. ze względu na trafiające do mnie zażalenia co do zasadności tego czy innego ostrzeżenia postanowiłem wyczyścić ostrzeżenia wszystkim użytkownikom - bez względu na to czy słuszne czy nie. Zrobiłem to z tej prostej przyczyny, że NIE MAM CZASU! wertować dziesiątek czy setek postów i oceniać czy dany warn jest słusznie dany czy też nie. Zdawało mi się, że m.in. po to są moderatorzy. Widać na tym forum niektórzy potrafią dojść do porozumienia :evil:

2. od tej chwili liczę na przemyślane "ostrzeganie" użytkowników i pilnowanie porządku na forum. Niestety z powodu modnej ostatnio "teorii obiektywności" będę monitorował każde ostrzeżenie. Jeśli uznam, że jest dane niesłusznie... skasuję je bez dodatkowych tłumaczeń.

Trudno ale jeśli nie potraficie (moderatorzy) oddzielić wypowiedzi (przytyków, żartów) jako kibice od obiektywnych wypowiedzi jako moderator, ktoś musi nad tym czuwać. Przykro mi, że padło na mnie ale dość już mam żalów i utyskiwań na PW. Poza tym wydaje mi się, że potrafię być obiektywny a emocje kibica schować do kieszeni. Poza tym właśnie zakończyliśmy sezon optymistycznym akcentem, a moje sympatie czy antypatie nie będą wiązały się z funkcją, którą sprawuję.

Jeśli kogoś rozczarowałem powyższymi decyzjami... z góry przepraszam.

P.S. Dziś na forum czas nie wiadomo dlaczego przestawił się na letni. Jest to o tyle dziwne gdyż ta sama wersja forum (by Przemo) zainstalowana jest na serwerze Naprzodu i tak wszystko chodzi bez zarzutu. Tak czy owak poprawiłem to i powinno już być w porządku

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 8 Marzec 2009, 21:57   

W Ameryce sie czas zmienil, wiec to musi miec cos wspolnego.

Andrzej, wez wymaz ze swojego postu slowa "sorry" i "przepraszam". Zanim sie ktos zarejestruje na forum, to powinien przemyslec, czy jest sobie w stanie poradzic z tym, ze ktos sie z nim nie bedzie zgadzal. Trzeba rozumiec co to jest forum. Trzeba rozumiec, ze jesli sie jeden z drugim nie zgadza, to jest to NORMALNA KOLEJ RZECZY i nie ma potrzeby dyskutantow obrazac, ani sie skarzyc adminowi. Wiekszosc to rozumie, a zagubionym trzeba to uswiadomic stanowczym wejsciem. Tak, zeby sie po nocach nie przewracali w lozku, ze ktos na forum osmielil sie miec inne zdanie. :)

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 9 Marzec 2009, 09:23   

W takim razie ja proszę o "warna" a jak się Adminowi nie podoba to jeden taki znajomy moder z miasta w którym przebywam zrobi to z nieukrywaną przyjemnością po czym zażąda postawienia sobie kolejnego "bronka" co również uczynie z nieukrywaną przyjemnością.

Olo 
Super User !

Wysłany: 9 Marzec 2009, 09:43   

zabierz temu moderowi okulary, to Ci szkody nie zrobi, a i kasy w kieszeni zostanie wiecej :P

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 9 Marzec 2009, 11:17   

Devilku,a za co ma być ten warn ? ;)
Olo,bez okularów też dam rade ;)

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 9 Marzec 2009, 12:48   

Ot tak dla poddierżenia razgowora.
Pierwszego kiedyś dostałem od Yossa za wklejenie zdjęcia Tsunami. Niestety teraz nie ma żadnej tragedii godnej uwiecznienia. A z "warnem" przy awatarze tak jakoś lżej na duchu.

Olo 
Super User !

Wysłany: 9 Marzec 2009, 12:51   

devil napisał/a:
[...]A z "warnem" przy awatarze tak jakoś lżej na duchu.
tiaa, Sus sam sobie dal, zeby mu nie bylo smutno ;) , ale wstretny ;) :P Admin skasowal wszystkie

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 9 Marzec 2009, 15:13   

W morde ale Wy jesteście pojechani :wink: :lol: Przez Was znów będę miał sajgon bo se
za punkt honoru postawią żeby mieć tę czerwoną kreseczkę jak najdłuższą... świry :P

P.S. Sam jesteś wstrętny... Aleksandrze :) :P

Odpowiedz do tematu