FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MT
9 Maj 2009, 12:25
VI zlot, gdzie?

VI zlot, gdzie?
Jura
50%
 50%  [ 10 ]
Międzybrodzie (Złoty Stok)
50%
 50%  [ 10 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
kamyk 
Super User !

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 08:50   VI zlot, gdzie?

Wiecie co... Widze, ze moze byc problem z decyzja, gdzie odbedzie sie tegoroczny zlot...

W takim razie zarzadzam (bo widze, ze nie ma chetnego) głosowanie! Pojedziemy tam, gdzie bedzie chiala wiekszosc jechac! I nie przyjmuje tekstow w stylu "mi obojotne gdzie..."! Tylko jasne deklaracje prosze!!
Ankieta bedzie tylko 5 dni, bo trzeba sie juz na cos zdecydowac...

Jak pojedziemy na Jure, to organizatora nie trzeba, ten kto bedzie pierwszy, ten poprostu zajmie miejsce, a jak pojedziemy do Zlotego Stoku, to sie juz zajme wszystkim (nawet jakbym nie mialbyc od piatku, to sie tam zjawie w piatek i powitam pierwszych zlotowiczow)... Czy rezerwacjami, czy zaliczka...
Ostatnio zmieniony przez stasiu 4 Maj 2009, 16:11, w całości zmieniany 1 raz  

Zaba 
Moderator

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 10:09   

Jeśli mogę wyrazić swoją opinię jako niezlotowicza ;) to... za jurą (wolnym terenem)przemawia fakt że masę osób może dojechać na ostatnią chwilę (zdarzało się to często podczas ostatnich zlotów)... W przypadku wcześniejszej rezerwacji (jakikolwiek ośrodek typu Złoty Stok)de fakto zamykacie już listę na wstępnym etapie planowania zlotu ;)
..ale to tylko takie moje zdanie kogoś kogo żona nie puszcza na takie zloty ;)

kamyk 
Super User !

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 11:13   

dokladnie Zaba, dlatego ja zaglosowalem za Jura (sorry Andrzej :) )

Ps. I nie wsydzie sie, napiszcie kto za czym glosowal :) Zeby potem nie bylo, ze glosowal ktos, kto i tak nie ma zamiaru przyjechac...

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 11:25   

Ja się już określiłem jasno wcześniej. Wolicie Jurę... spoko, byle tylko Omena się spisała bo nie widzę tego podczas ulewy... chyba, że termin możemy przesuwać weekend w te czy wewte ;) :)

kamyk 
Super User !

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 11:30   

Andrzej, na 4 zloty na jurze, tylko raz lalo (i juz wiem dlaczego... Wy ten deszcz przywiezliscie z Janowa, zeby nam dokuczyc;) :D :P ), wiec moze teraz sie uda??

A jakby co, to schowamy sie w jeziorze ;) :D

kamyk 
Super User !

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 14:42   

w imieniu komisarza P. oddaje glos na Jure - doliczymy go na koniec ankiety

Jasiu
Moderator

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 15:26   

gdybym mial jechac to wolal bym Jure, wiecej mozliwosci, mniej zobowiazan, a jak komus cos wpyadnie i nie dojedzie na zloty to kto doplaci ?? lepiej nie doprowadzac do tego typu sytuacji atmosfera nie zgestnieje i nie bedzie trza zwolywac komisji dyscyplinarnych :D

oczywiscie nie glosuje z wiadomych powodow ...
Ostatnio zmieniony przez Jasiu 30 Kwiecień 2009, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 16:43   

kamyk napisał/a:
Andrzej, na 4 zloty na jurze, tylko raz lalo (i juz wiem dlaczego... Wy ten deszcz przywiezliscie z Janowa, zeby nam dokuczyc;) :D :P ), wiec moze teraz sie uda??

A jakby co, to schowamy sie w jeziorze ;) :D

Nie filozuj, nie filozuj Głaz :P Ja miałem na myśli deszcz... jak walenie żabami (bez urazy Droga Zabo ;) ) a nie że pokapało jak akurat my byliśmy na Jurze. Co jeśli w połowie tygodnia wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiedzą piździel, zawieruche i kilkudniową ulewę? Jeśli macie możliwość wszyscy skorygowania terminu o tydzień później to nie ma problemu, ale jeśli nie? Wiem, wiem, że to mało prawdopodobne ale ostatnimi czasy bywały takie anomalia, że i powódź mnie tam nie zdziwi ;) :D

Jeśli faktycznie będzie lało non stop to co ? Każdy rozpali sobie grilla w zatęchłym namiociku?

Dobra niech będzie, że truję ale to jest życie... i nikt nie powiedział że ma być łatwe, po co jeszcze utrudniać ;)

P.S.
Powtarzam jeśli jest możliwość na 3 dni przed planowanym zlotem przesunięcia terminu o tydzień to nie ma problema.

P.S.2
Jak widać nie tylko ja jestem podobnego zdania... szkoda, że się nie określili ;)

Tyle od doświadczonego optymisty po przejściach ;)

kamyk 
Super User !

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 17:07   

Ok, Andrzej co ja poradze ze ja taki nie zyciowy ;) :P

aha, w kwestii formalnej... Zrobile ja ta ankiete, to ja uscisle... Nie uznam wynikow, jesli ktos nie sie nie przyzna na co glosowal... Sorry, ale tak jak pisalem wczesniej, nie mozemy dopuscic do tego, ze bedzie glosowal ten, kto nie ma zamieru jechac na zlot!!!

Głosowanie ma byc jawne (nikt nie musi podawac swoich powodów) i tyle te glosy zostana uznane!

I wcale nie chodzi mi o to, ze wiecej osob glosuje na Miedzybrodzie...

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 18:34   

Tu masz racje... i wynik z góry jest jasny. Pozostaje modlić się o pogodę. Tyle. Widocznie ja jestem jakiś nienormalny... i nie przemawia do mnie tekst pod tytułem - "każdy będzie w swoim domku siedział". to chore! W swoim domku to ja cały rok siedzę, a wszyscy ubiegłoroczni zlotowicze wiedzą, że nawet w "integracyjnej" bacówce i tak pewna ekipa chodzi swoimi drogami więc nie opowiadajcie bajek...

W ośrodku mamy przynajmniej jakieś pole manewru... knajpka z browarem (ZIMNYM!), zadaszenie, i chyba każdy woli napić się piwka w miłym towarzystwie niż siedzieć w pokoju... co jest dla mnie nie do pomyślenia. Na Jurze w razie niepogody nie mamy żadnego pola manewru... no chyba tylko to które słusznie zauważył Kamyk - "schować się pod wodę". :evil:

kamyk 
Super User !

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 22:44   

Andrzej, masz racje w tym co napisales! Tak naprawde minusem Miedzybrodzia jest to co napisal Jasiu... I tyle... A i tak zadecyduje wiekszosc...

Oczywiscie jawna wiekszosc... Dlatego, jeszcze raz prosze tych którzy oddali glos w ankiecie, aby o tym napisali... Inaczej glosy beda niewazne!

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 23:10   

kamyk napisał/a:
...Dlatego, jeszcze raz prosze tych którzy oddali glos w ankiecie, aby o tym napisali... Inaczej glosy beda niewazne!

...i zlot odbędzie się na Dolinie Trzech Stawów ;) :D

P.S. Baca w tym roku nie ma prawa głosu... z wiadomych względów :P

kamyk 
Super User !

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 23:13   

prosze, tylko nie tam... :D :P

stasiu 
Moderator

Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 23:56   

Kamyczku cały Janów za Międzybrodziem 8) bo będą mogły być rozrywki akwafluwialne --> ten co oglądał serial pt "Co ludzie powiedzą " to wie o co chodzi :P :mrgreen:

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 1 Maj 2009, 12:02   

oddałem swój jeden malutki głos na Jurę. Powód bardzo prozaiczny. Ścięte drzewo nie będzie marudzic natomiast za porąbany domek trzeba będzie zapłacic. Zresztą jak pamiętam to zaplecze na Jurze z roku na rok wyglądało lepiej.

Uwielbiam wstawac przy dżwiękach: " Wsadż mi, wsadż mi aj łonna fil jor bady"

Haakan jak miała na imie ta laska od barszczyku ??

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi