FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MT
9 Maj 2009, 12:25
VI zlot, gdzie?

VI zlot, gdzie?
Jura
50%
 50%  [ 10 ]
Międzybrodzie (Złoty Stok)
50%
 50%  [ 10 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
MT 
Moderator

Wysłany: 6 Maj 2009, 00:02   

...... tam, "no nie Devil"...

Ostatnie duże drzewo w lesie zostało ścięte wcześnie, no nie, Susel ;) ?

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 6 Maj 2009, 02:44   

Ja biore 6 ziomkow z osiedla zapaleni kibice hokeja glosuja na jure ... ;)

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 6 Maj 2009, 02:50   

To może zamiast 6-ciu weź 26-ciu i poszukajcie na mapie co można wykarczować, tudzież spalić i urządźcie drugi zlot piromanów... palaczy :P ;)

kamyk 
Super User !

Wysłany: 6 Maj 2009, 08:47   

Pierwsze podliczenie...

Międzybrodzie:
- Andrzej
- Andrzej
- Stasiu
- Juchas
- Zona
-Rozi
-Michał
-Jacek
--Kolega Jacka
-----------------------------------
razem: 9 głosy

Jura:
- kamyk
- Devil
- Fan
- MT
- Hakaan
- Motur
- Suseł
- Reset (tak mysle... :) jesli sie myle, to mnie popraw)
- Komisarz P. czyli były Wielebny (myślę, ze jego głos tez powinniśmy zaliczyć..)
--------------------------------------------
razem: 9 głosów

Jak widzidzicie zaliczam tylko jawne głosy (jak coś przeoczylem, to proszę o litość ;) :P)... jezeli ktoś głosował, a nie opisał głosu, to prosze to zrobić...

Prosze również o głosowanie maruderów... ;) Kofa, Olo, to m.in. do Was :D :P

zaktualizowałem dane - stasiu

Stasiu, nie zeby bylo ze mam cos przeciw komukolwiek, ale sorry... Majac doswiadczenie z poprzednich lat, wielu bylo takich co mialo jechac i nie pojechalo... Nikomu nie odbieram mozliwosci glosowania, ale glosy w stylu ja i kolega (ktorego nikt nie zna i nie wie czy pojedzie), sa dla mnie malo powazne.... A kolega Jacek, moglby sie okreslic do konca... Bo 70% to jakos za malo... Ale zeby nie bylo:

Miedzybrodzie: 8
Jura: 9

squillo 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 6 Maj 2009, 16:27   

A mój głos to gdzie? Myślałem, że się ewentualnie wybiorę, jak czas pozwoli, dlatego wybrałem Jurę, bo nie trzeba na 100% się deklarować i robić przedpłat. W sumie nikogo nie znam jeszcze... a to że rzadko piszę to chyba nie powód by nie zaliczać głosu.

kofa 
Moderator

Wysłany: 6 Maj 2009, 16:30   

nie jestem pewien na 100% czy będę więc nie będę komuś ustalał gdzie ma jechać! Dlatego nie zagłosowałem i nie zagłosuje! co nie zmienia faktu że gdzie by zlot się nie odbył a sytuacja pozwoli to się pojawię!

kamyk 
Super User !

Wysłany: 6 Maj 2009, 20:24   

squillo napisał/a:
A mój głos to gdzie? Myślałem, że się ewentualnie wybiorę, jak czas pozwoli, dlatego wybrałem Jurę, bo nie trzeba na 100% się deklarować i robić przedpłat. W sumie nikogo nie znam jeszcze... a to że rzadko piszę to chyba nie powód by nie zaliczać głosu.

Nie bylo uznanego glosu, bo nie napisales posta, ze glosowales... :) Teraz jest zaliczony...

Czyli mamy:
Miedzybrodzie: 8
Jura: 10

Ps. Jesli ktos chce, aby jego glos byl wazny, to prosze zaglosowac, a potem napisac posta... I prosze nie glosowac w imieniu kolegow... Kazdy moze sie na forum zerejstrowac i zaglosowac...
Wiem, wiem, komisarz P. nie jest zalogowany, ale sami wiecie dlaczego go tu juz nie ma... A poza tym, to przeciez to on głownie organizowal wczesniejsze zloty i wyjatek mu sie nalezy...

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 6 Maj 2009, 21:51   

Kamyk proponuję już zakończyć to coś. Ogłoś, Jurę i po sprawie. Od początku było jasne, że wystarczy jedna (4 osobowa) ekipa żeby przeważyła ;) Oni mają swój las (i nie tylko... do spalenia) a Ty święty spokój z jakąkolwiek organizacją... i tyle w temacie :)

RESET 
Użytkownik na 70%
Kibic Mistrza Polski

Wysłany: 6 Maj 2009, 23:06   

kamyk napisał/a:
RESET napisał/a:
bede.

a dokladniej, to gdzie? :P

tam gdzie reszta. mnie to rybka

stasiu 
Moderator

Wysłany: 6 Maj 2009, 23:14   

ja jestem za ogłoszeniem nowego miejsca(miedzybrodzie) ileż można jeździć w jedno i to samo miejsce bez nowych niespodzianek atrakcji itp.Czy nie podobała sie wam zeszłoroczna odmiana od jury 8) to i w tym roku zrób my odmiane .co wy na to

Olo 
Super User !

Wysłany: 7 Maj 2009, 08:31   

kamyk napisał/a:
Prosze również o głosowanie maruderów... ;) Kofa, Olo, to m.in. do Was :D :P
ze co? :o maruderow :twisted: Glazaldo, jak ja Cie dorwe, to obaczysz :P
sorry, ale wiecej mnie nie ma, niz jestem. Moge napisac to samo co Kofiasty.

kamyk 
Super User !

Wysłany: 7 Maj 2009, 09:29   

GŁOSOWANIE ZAMKNIĘTE!

WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW WYGRAŁA JURA!

Ale to jest wolny kraj...
I jezeli sie jednak zdecydujecie na Miedzybrodzie, to tak jak obiecalem pozalatwiam co trzeba... Tylko kase musielibyscie mi przeslac (po 100 zl za domek) na zaliczke i okreslic sie juz na dzisiaj, kto bedzie, a kto nie...

To tyle z mojej strony na temat zlotu na forum... Sami sie juz musicie zdecydowac, co tak naprawde chcecie...

Ps. Olo juz się boję ;) :P

Zaba 
Moderator

Wysłany: 7 Maj 2009, 11:28   

Panowie... i Kasia ;)
Spokojnie z tą rezerwacją... Czerwiec nie jest jeszcze tak zatłoczonym miesiącem czy to w Międzybrodziu czy innych górskich miejscowościach... Wydaje mi się ze spokojnie będzie można znaleźć miejsca jeszcze w czwartek na piątek, wiec nie widzę większego problemu z potrzebą rezerwacji... Poza tym jak nie Złoty Stok to jest jeszcze kilkaset innych punktów w samym Między nie mówiąc o innych ;) To tak dla tych co by chcieli wygodniej ale... nie chcą rezerwacji

Jeszcze jedno... Kamyk Wam podał taką półprawdę ;) (prawdę pisowską) Otóż rzeczywiście można dojechać samochodem pod sam ośrodek, ale... to jednak jest na lekkiej górce i każde zejście na dół (po zakupy browar fajki etc) będzie Was kosztowało trochę wysiłku, a pamiętajcie że samochody będą zablokowane ze względu na promile :P więc ;)
Co do samego Międzybrodzia... fajna i tania mieścina. W ostatnich latach dzięki zainstalowaniu kolejki na Górę Zar mocno się ożywiła i rozbudowała wiec można ją polecić...

kamyk 
Super User !

Wysłany: 7 Maj 2009, 12:40   

Zaba...

Po pierwsze... Termin zlotu, przypada juz na wakacje... I kobitka z recepcji mowila, ze z doswiadczenia wie, iz wtedy moga juz nie miec tyle wolnych domkow (na 20 - 30 osob)... A pozatym rozmawiales z nia?? Chyba nie... :P

Po drugie... Poczytaj dokladnie moje posty w tym temacie i tam mozesz znalezc, ze w razie czego trzeba schodzic na dol... I ze nie sadze, aby sie komus chcialo schodzic...
I kto tu stosuje polprawde (pisowska)?? :D :D :P

Zaba 
Moderator

Wysłany: 7 Maj 2009, 12:50   

Kamol... jest kryzys ;) Gwarantuje Ci że na pewno bedą wolne miejsca jak nie u Budzika to gdziekolwiek indziej ;)
Co do zejscia w dół... to może i pisałeś ale... nie wiem czy ktoś sobie to wyobraził ;)
Weź pod uwagę że dziś jesteś o kilka kilogramów starszy niż w czasach jak szalałeś w tym ośrodku wiec wyjscie na nóżkach na górę i w dół bedzie odczuwalne ;)
Ps. Masz racje nie rozmawiałem z Panią w ośrodku ;) Byłem tam w zeszłe wakacja kilka razy przypadkowo prze weekend i wydaje mi się ze były wolne domki...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi