FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
miejsce zlotu

kto jest za bacówką ,a kto za starym miejscem
bacówka
63%
 63%  [ 12 ]
stare śmieci
36%
 36%  [ 7 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
stasiu 
Moderator

Wysłany: 21 Kwiecień 2008, 14:44   miejsce zlotu

widzę że jest dużo malkontentów co do nowego miejsca zlotu ,wiadomo trzeba wszystko wnieść na plecach i to pod górę ładny kawałek.Więc głosujcie kto co woli

szymek.23
Użytkownik na 30%
Janosik

Wysłany: 21 Kwiecień 2008, 17:35   

Tylko jest 1 problem , starych smieci w Gorcach jest duzo wiec trzeba było napisać dokładnie o którą kupe Ci chodzi. :P

kamyk 
Super User !

Wysłany: 21 Kwiecień 2008, 18:47   

szymek.23 napisał/a:
...wiec trzeba było napisać dokładnie o którą kupe Ci chodzi. :P

Twoją...?

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 21 Kwiecień 2008, 19:34   

dla mnie w tej ankiecie brakuje jeszcze jednej odpowiedzi: bez względu gdzie i tak się pojawię

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 21 Kwiecień 2008, 20:03   

To było by chore, nie sądzisz? Przecież 99% stałych bywalców zaznaczyła by właśnie to. Pozostałych i tak to nie interesuje ;)

RESET 
Użytkownik na 70%
Kibic Mistrza Polski

Wysłany: 21 Kwiecień 2008, 21:28   

stasiu nie gadaj ze skrzynki piwa nie wniesiesz !! !
chop ze slaska a se teraz miesiac przed zlotem jaja robi

AndRzeJ 
GodFather

Wysłany: 21 Kwiecień 2008, 23:32   

On może wniesie ale ja niekoniecznie... cóż zdrowie docenia się dopiero jak wycieknie między
palcami... ale przecież nie Stasiu czy tym bardziej ja będziemy ustalali miejsce zlotu. Poza
tym myślę, że decyzję i tak powzięto. Zresztą mnie nie wypada wybiegać taki szmat czasu
naprzód... cóż życie lubi płatać figle RESECIK ;)

Zona 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 22 Kwiecień 2008, 09:42   

Stare miejsce było super, nowe też będzie super. Dla nas - to kawał drogi dalej. Aletak jak ktoś tu nadmienił... Nie ważne gdzie, i tak będziemy :)

RESET 
Użytkownik na 70%
Kibic Mistrza Polski

Wysłany: 22 Kwiecień 2008, 11:03   

AndRzeJ napisał/a:
On może wniesie ale ja niekoniecznie... cóż zdrowie docenia się dopiero jak wycieknie między
palcami... ale przecież nie Stasiu czy tym bardziej ja będziemy ustalali miejsce zlotu. Poza
tym myślę, że decyzję i tak powzięto. Zresztą mnie nie wypada wybiegać taki szmat czasu
naprzód... cóż życie lubi płatać figle RESECIK ;)

pamietam nasza rozmowe w Janowie jakis czas temu. deklarowałe pomoc w "trudnych" chwilach i dalej ja podtrzymuje.

Jasiu
Moderator

Wysłany: 22 Kwiecień 2008, 11:14   

Ja tylko chcialbym wczesniej wiedziec czy ta ankieta ma doprowadzic do zmiany miejsca zlotu, ja nie namawiam do wyjscia w Gorce tylko zapraszam, jezeli miejsce wydaje sie zbyt klopotliwe to nie mam nic przeciwko temu aby odbylo sie na "starych smieciach" :)

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 22 Kwiecień 2008, 11:44   

Jasiu ! Czy można byłoby wysłać jakiegoś "szpiega" na miejsce Zlotu w Gorcach i zrobić kilka fotek oraz krótki opis. Czy w tej bacówce jest prąd, bieżąca woda, ile jest do najbliższego sklepu ? Z góry wielkie dzięki

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 22 Kwiecień 2008, 13:37   

Devil a po co Ci prąd i bieżąca woda skoro na żadnym Zlocie nie było takich luksusów.

Nie róbmy już zamieszania. Ja na Jurę mogę jechać w każdej chwili ale po to zostało wybrane nowe miejsce i nowy organizator - Jasiu by zrobić nieco odmiany.
Poza tym dzięki zmianie miejsca jest szansa na poznanie nowych znajomych, bo ekipa z NT, której nigdy na Zlotach nie było na pewno zawita w znacznej sile.
A tak jak zmienimy na tradycyjne miejsce to są nikłe szanse, że się tam zjawią w tym roku.
W przyszłym roku możemy powrócić na Jurę i wtedy łatwiej będzie, by ktoś z NT tam dojechał, bo będzie czuł "te klimaty".

Tak więc ja obstaję za Gorcami.

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 22 Kwiecień 2008, 14:04   

Alferek napisał/a:
Devil a po co Ci prąd i bieżąca woda skoro na żadnym Zlocie nie było takich luksusów.
Prąd był w okolicy a pod pojęciem bieżącej wody rozumiem jezioro/staw/strumień w którym można się umyć po całonocnym wyrębie lasu i pilnowaniu ognia. Mi osobiście zmiana miejsca nie przeszkadza ale jak słyszę "stare p.ierdoły" że to za daleko że pod górkę że .... to wymiękam

Zaraz mi się dostanie za ten cudzysłów.
Ostatnio zmieniony przez devil 22 Kwiecień 2008, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  

Jasiu
Moderator

Wysłany: 22 Kwiecień 2008, 14:04   

Kurde to jest bacowka a nie pensjonat SPA, pradu brak, biezaca woda z ujetego strumienia ok 50-70 m od bacowki, WC tzw wygodka (serduszka w drzwiach brak) jakies 20 m od bacowki, w bacowce "salon" z kominkiem + aneks kuchenn, w tym 4-palnikowa kuchenka gazowa, oraz kilka pokoi z lozkami.
Zabrac ze soba mozna spiwory (zalecane) na bacowce lozka sa "uzbrojone" ale swoj spiwor to swoj spiwor, obok bacowki palenisko z rusztem wiec zarelko mozna bedzie upiec na ogniu lub ugotowac na kuchence, w razie niepogody mozna w kominku kielbase zrobic. Jakies latarki mozna wziasc szczegolnie gdyby ktos chcial wieczorem spacerowac. To sa gory wiec raczej polecam dobre buty.

Jasiu
Moderator

Wysłany: 22 Kwiecień 2008, 14:09   

a co do sklepu to sa dwie opcje:
pierwsza w dol, odleglosc rowna odleglosci zaparkowanego samochodu, czas zejscia 30 min (na pusto), powrot (na pełno) obstawiam 1 godz.
druga w gore, czyli na schronisko na Turbaczu wyjscie "na pusto" bedzie 1 godz. 30 min powrot zajmie okolo 1 godz.

Odpowiedz do tematu