FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ważne dla użytkowników forum!
Autor Wiadomość
Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 20 Marzec 2004, 12:55   Ważne dla użytkowników forum!

W związku z pojawieniem się po raz kolejny kłótni na forach (podczas mojego kilkudniowego wypoczynku) chciałbym, jako administrator poinformować, że nie zezwalam na tego typu dyskusje.

Zabraniam wzajemnego obrażania kibiców oraz drużyn przeciwnych. Propagowania nienawiści do innych drużyn, podsycania konfliktów, itp.
Niniejsze forum jest miejscem dla kibiców a nie dla pseudokibiców, ktrórzy lepiej niech zakładają sobie własne fora.

Jednocześnie przypominam, że niniejsze forum jest PUBLICZNE i wszelkie wypowiedzi naruszające prawo (pomówienia, znieważenia, groźby) mogą być traktowane jako PUBLICZNE i być przedmiotem spraw sądowych.

Osoby nie dostosujące się do ogólnie pojętego dobrego obyczaju oraz norm prawnych będą automatycznie powiadamiane o naruszeniu regulaminu a w drastycznych przypadkach wyrzucane z forum bez ostrzeżenia i bez prawa powrotu (blokada adesu IP).

Musimy wspólnie dbać o dobre imię tego forum by było ono miejscem rzetelnych debat, wymiany informacji oraz zawierania znajomości osób związanych z hokejem na lodzie, którym na sercu leży dobro tej zaniedbanej dyscypliny.
Ostatnio zmieniony przez Alferek - konto nieaktywn 19 Wrzesień 2004, 14:39, w całości zmieniany 2 razy  

Kaziu 
Użytkownik na 50%
Mściciel z 3city

Wysłany: 20 Marzec 2004, 16:09   

<brawo> trza się wziąść za chamstwo!!!

RESET 
Użytkownik na 70%
Kibic Mistrza Polski

Wysłany: 20 Marzec 2004, 20:23   

tak ja za to twoje
patrz twój avatar :lol:

Kibic1933
[Usunięty]

Wysłany: 20 Marzec 2004, 21:15   

Jestem za,a nawet przeciw :D

macias88 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 21 Marzec 2004, 22:46   

przepraszam to forum stalo sie "poprawne politycznie"?

bo ja nie lubie.....**** i ******* i wogule ich ******** a tak na marginesie to **** wam w **** love A.Sz i co mi zrobicie?

Aha Alferek mozesz mi zrobic ***** ...................................... a teraz do sadu z chamem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dańcyl
[Usunięty]

Wysłany: 21 Marzec 2004, 22:56   

Forum jest od prowadzenia dyskusji i zamieszczania własnych spostrzeżeń a nie od kłócenia się (chociaż to jeszcze ewentualnie może być - byle w odpowiednim tonie) i obrzucania innych stekiem wyzwisk.

macias88 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 21 Marzec 2004, 23:33   

aha jak by ktos nie kumnal to moj wpis dotyczyl tego ze nienawidze (tak jestem nietolerancyjny zbanujcie mnie za to!!!!!!!!!) jak ktos ogranicza swobode mej wypowiedzi!!!!!!!!!!

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 21 Marzec 2004, 23:47   

"Panowie pi.....licie jak pokreceni 6 lat temu to bym dal se reke uciac za 4 miejsce. "

Kurcze,trzy miejsca wyzej i bylby spokój...

dańcyl
[Usunięty]

Wysłany: 22 Marzec 2004, 17:26   

Macias88 całkowicie sie z Tobą zgadzam. rónież nienawidze ograniczania jakichkolwiek swobód, ale chyba zgodzisz sie z faktem, że czasem po prostu sytuacja tego wymaga. nie można pozwolić na wszystko na forum internetowym z tego względu, że takie forum długo by nie pożyło, gdyż z czasem zacząłby się tu panoszyć zwykły internetowy element. miałeś kiedyś okazję przeglądać forum kibiców Piotrcovii?? zrozumiałbyś o co chodzi :) pzdr

[Usunięty]

Wysłany: 23 Marzec 2004, 00:29   

Nadmiar swobód w polskim wydaniu prowadzi do anarchii.
Niestety mentalnie do demokracji nie jesteśmy przystosowani dlatego trochę dyktatury trzeba i pewien zamordyzm co do przeginających pałę czas zacząć stosować.
A jak się komuś nie podoba - to niech się sam wyprowadzi. Droga wolna. 95% myślę, że i tak zostanie.

Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 25 Marzec 2004, 15:12   

Jacek już poszedł ;)

Smiglo 
Moderator

Wysłany: 27 Marzec 2004, 13:54   

Powiem tak....cenzura, komuna itp...

Zamkniecie tematu Damisu tylko dlatego, ze nie dyskutowano na temat tego klubu wydaje mi sie smieszne. Alferek, nie wiem jak to teraz wszystko dziala, kto za to placi, kto jest tu szefem, ale wydaje mi sie, ze forum to my wszyscy a nie tylko poszczegolne osoby...

[Usunięty]

Wysłany: 27 Marzec 2004, 14:11   

Śmigło forum nie jest moim prywatnym wymysłem, choć w sumie to mój upór sprawił, że to forum istnieje, skoro stare padło właśnie z braku admina. :?

Jest dwóch adminów, ja i Lord, i obaj zgodziliśmy się co do chwilowego zamknięcia tematu Damisu. :? Temat ten robił się w treści totalnie off topic i dotyczył kolejnych pomyj międzyklubowych to lepiej było to chwilowo przymknąć.

Nie bój się: do nabijania kolejnych 570 postów masz jeszcze sporo niezamkniętych tematów :lol: :lol:. Damis odblokuję wieczorem albo jutro rano.

To forum i tak jest baaaardzo liberalne. Spróbuj napisać coś nie na temat w Usenecie to zj... Cię jak psa po kwadransie.

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 27 Marzec 2004, 15:16   

ech powinienem się wypowiedzieć - miałem na to szczerą ochotę ale znowu potem będzie na mnie...
Ja swoje zdanie wyraziłem Ci Alferek na GG dzięki że jest to forum ale...

Smiglo 
Moderator

Wysłany: 28 Marzec 2004, 21:24   

Dzieki Alf, ze uratowales to forum bo stanowi ono czesc mojego zycia od chyba juz ponad 4 lat...Ale mam nadzieje, ze moge miec swoje zdanie?

Karvin, czyzbys mial znowu podobne zdanie do mojego???
Cholera...cos trzeba z tym zrobic:):)

Odpowiedz do tematu