FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Questions about Polonyia Bytom and Janow
Autor Wiadomość
vaporizzle 
Użytkownik na 0%

Wysłany: 30 Grudzień 2014, 07:37   Questions about Polonyia Bytom and Janow

Hello Mates,
first of all i would like to introduce myself. I am Paul from germany and i habe polish basics. My grandma is from Krakow, and now i am in Hamburg.
Now it is very difficult for me to find some news about My favourite icehockeyleague.

Whats going on with Polonyia? I read, that they gave theirs best players free and that they cancelled the contracts? My last standining was that they played with a short bench now and that they dont have the money for new players? Changed sth in the last week?

Same financial issues at Jarnow, but here all the players are still there. I read that they protested the last match, and didnt come out on ice? Will this be today the same? I cant imagine that they can focus ffull on Hockey. Especially not in such a difficult away game like today.

Maybe you could give me some updates. Would be perfect. :)

SuperJ 
Moderator
Sciemniacz

Wysłany: 30 Grudzień 2014, 18:00   Re: Questions about Polonyia Bytom and Janow

vaporizzle napisał/a:
Cze ludziska!,
Najpierw sie przedstawie. Jestem Pawel z Niemiec i znam jedynie podstawy polskiego. Moja babka pochodzi z Krakowa, a ja obecnie mieszkam w Hamburgu. W tej sytuacji, trudno mi jest dokopac sie do jakichs njusow o mojej ulubionej lidze hokejowej (autor nie podaje, co pali, ale w porcie Hamburga jest dostep do ziol z calego swiata - przyp. tlumacza).

Co sie dzieje w Polonii? Czytalem, ze anulowano zawodnikom kontrakty i rozpuszczono ich do innych klubow za friko. Rozumie, ze graja krotka lawka i nie maja kasy na nowych zawodnikow. Czy cos sie w tej kwestii zmienilo ostatio?

Jakies problem finansowe w Janowie. No, ale cala druzyna nadal na miejscu. Czytalem, ze w protescie nie wyszli na ostatni mecz. Czy to sie tez zdarzy dzisiaj? Nie wydaje mi sie, ze moga sie w takiej sytuacji skoncentrowac w pelni na hokeju. Tym bardziej, ze maja przed soba trudny mecz.

Moze zapodalibyscie jakies wiesci. Byloby super. :)

Odpowiedz do tematu