FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shery
28 Wrzesień 2014, 14:55
Limit obcokrajowców

Czy powinien zostać zwiększony limit obckorajowców ????
a) Tak
35%
 35%  [ 33 ]
a) Tak
35%
 35%  [ 33 ]
b) Nie
14%
 14%  [ 14 ]
b) Nie
14%
 14%  [ 14 ]
Głosowań: 47
Wszystkich Głosów: 94

Autor Wiadomość
elber #20
[Usunięty]

Wysłany: 25 Marzec 2005, 11:02   Limit obcokrajowców

Głosujcie - ja jestem za :lol:

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 25 Marzec 2005, 11:07   

ja też za, ale nasz głos nie zmieni tego. 5-ciu graczy to optimum.

MT 
Moderator

Wysłany: 25 Marzec 2005, 11:29   

Ja jestem przeciw. Elber, jeśli jesteś za, to zastanów się, jakich Sanok bedzie miał we wrześniu pięciu obcokrajowców...

sim
[Usunięty]

Wysłany: 25 Marzec 2005, 12:13   

some ukrainians players maybe ;)

MT 
Moderator

Wysłany: 25 Marzec 2005, 12:30   

No, Rosti i Bubu czuja się pewnie jak u siebie w domu ;-)

A na powaznie, skoro Sanok w połowie sezonu pozbierał ściepy z innych klubów (tzn, nie obrażając nikogo, bo to sympatyczni ludzie - tych, którzy się nigdzie indziej nie załapali, bo po prostu byli zbyt słabi), to trudno się spodziewać, że nagle wykorzysta szansę, znajdzie i zatrudni 5 zaje..stych stranieri, którzy zmienią oblicze drużyny i podniosą poziom gry. Nie wspominając o tym, że KH po prostu nie bedzie stać na zawodników tej klasy, jakiej będą grali w czołowych klubach. Chyba, że stanie się cud. Ale to juz trzebaby zaczynać się o niego modlić.

elber #20
[Usunięty]

Wysłany: 25 Marzec 2005, 13:49   

MT napisał/a:
No, Rosti i Bubu czuja się pewnie jak u siebie w domu ;-)

A na powaznie, skoro Sanok w połowie sezonu pozbierał ściepy z innych klubów (tzn, nie obrażając nikogo, bo to sympatyczni ludzie - tych, którzy się nigdzie indziej nie załapali, bo po prostu byli zbyt słabi), to trudno się spodziewać, że nagle wykorzysta szansę, znajdzie i zatrudni 5 zaje..stych stranieri, którzy zmienią oblicze drużyny i podniosą poziom gry. Nie wspominając o tym, że KH po prostu nie bedzie stać na zawodników tej klasy, jakiej będą grali w czołowych klubach. Chyba, że stanie się cud. Ale to juz trzebaby zaczynać się o niego modlić.

I tu się mylisz, ale póki co nic nie mówie żeby nie zapeszyć !! !! Jedno jest pewne w przeszłym sezonie napewno nie będziemy walczyć o utrzymanie.....

MT 
Moderator

Wysłany: 25 Marzec 2005, 14:35   

Niecały roku temu twierdziłeś, że na play-off i spartakiadę młodzieży będzie gotowe nowe lodowisko w Sanoku. Coś mi sie widzi, że z walką nie tylko o utrzymanie będzie tak samo. Nie chcę zapeszyć ;) ale miejsca w pierwszej czwórce są tylko cztery.

Olo 
Super User !

Wysłany: 25 Marzec 2005, 14:45   

Ja rowniez jestem za :D

BTW: eMTi - a kto powiedzial, ze kazdy klub musi miec maksymalny limit zagraniczniakow?

Przemas 
Super User !
sympatyk-entuzjasta

Wysłany: 25 Marzec 2005, 14:48   

jak kogos nie stac to po prostu nie zatrudnia 5, jak kogos stac to zatrudnia 5 dobrych, a jak ktos chce wyrzucac pieniadze w bloto to zatrudnia 5 przecietnych. To bedzie zalezec od prezesów danych klubow. I tyle...

Jestem za zwiekszeniem do 5...

elber #20
[Usunięty]

Wysłany: 25 Marzec 2005, 14:55   

A, jak myślisz dlaczego zbieraliśmy odbadki z innych klubów ?? ? - ponieważ żadnen klub nie chcił puścić lepszego zawodnika do Sanoka ! Gdybuyśmy awansowali w play off z Cracovią to.......

Poza tym wzmocnienia KH Sanok wcale nie były takie złe jak się z początku wydawało:

Rostislav Saglo - bardzo szybki napastnik , mający dobry przegląd sytuacji , ma świetne podania - jedyną jego wadą jest słaba skuteczność choć na cztery egzekwowane przez niego karne strzelił trzy.

Tomasz Połącarz - dysponuje zdecydowanie najmocniejszym strzałem w KH Sanok ! Jest dobrym obrońcą znakomicie grającym ciałem - czasem popełnia błędy, ale to młody perspektywiczny zawodnik ,którego chciałbym widzieć w przyszłym sezonie w Sanoku.

Krzysztof Secemski - Z początku miał sporą nadwage lecz z czasem uległo to zmianie. Nie zapomniał swojej techniki . Nieźle nagrywa do kolegów z ataku.

Przemysław Piekarz - dobry obrońca świętnie grający ciałem lecz za często wdaje się w bójki - bardziej myśli o "skasowaniu" przeciwnika niż przejęciu krążka :lol: Nie ustrzegł się kilku szkolnych błędów ,ale generalnie wypadł nieźle.

Mykola Woroshnov - świetny bramkarz , miał ogromny wkład w play -off . Bardzo szybki. Wybronił mnóstwo"setek" - niech Podhale żałuje ,że tak szybko się go pozbyło.

Tomasz Koszarek - ten zawodnik niestety zagrał poniżej oczekiwań .......

Reszta to sami wychowankowie.....

RESET 
Użytkownik na 70%
Kibic Mistrza Polski

Wysłany: 25 Marzec 2005, 15:56   

elber #20 napisał/a:

Mykola Woroshnov - świetny bramkarz , miał ogromny wkład w play -off . Bardzo szybki. Wybronił mnóstwo"setek" - niech Podhale żałuje ,że tak szybko się go pozbyło.

:lol: :lol:

elber #20
[Usunięty]

Wysłany: 25 Marzec 2005, 21:07   

RESET napisał/a:
elber #20 napisał/a:

:lol: :lol:

Razdko się zdarza żeby bramkarz mierzący 196 cm i wazrzący 100 kg był szybki jak Mykola.

Reset nie byłeś na meczach Sanok - Gdańsk czy Sanok - Katowice ,a w pierwszej rundzie play -off bronił nie wiele. Tak więc nie masz prawa go oceniać ponieważ praktycznie nie widziałeś go w play off...... :lol:

Gdy Bubu przyjechał do Nowego Targu był kompletnie nieprzegotowany do rozgrywego - w dodatku ze sporą nadwagą ! Teraz sytuacja się drametralnie zmieniła. Na bramce wyprawiał cuda- w meczu z Gdańskiem uratował zepół przed utratą bramki gdy równo z koncową syreną wyłapał krążek na lini w świetnym stylu.

Bodzio 206 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 25 Marzec 2005, 21:35   

O ile się nie myle, Voroschnow jest do Sanoka tylko wypożyczony.

MT 
Moderator

Wysłany: 26 Marzec 2005, 13:22   

Bodzio206, jak każdy obcokrajowiec grający w PLH, zresztą. Nasze kluby nie kupują zawodników z zagranicy.

Elber#20, tylko po co Mykoli takie warunki? To nie piłka nożna, żeby dyzy wzrost i masa były atutem. Martin Brodeur, Nikolai Khabibulin, Milan Hlinicka czy wielu innych bramkarzy z NHL ma ok. 180 cm/80 kg. I to całkowicie wystarcza, żeby byc bramkarzem z najwyższej śwtowej półki. Sobecki ma ~175 cm i ~65 kg. I jest o parę klas lepszy od Voroshnova, nie wspominając o tym, że właśnie dzięki "małemu rozmiarowi" jest bardzo szybki. Radziszewski tez nie ma 180 cm, a jak broni... Waha i Jawa mają po ok 180...

To, że jak na swój rozmiar Bubu jest dobry, nie znaczy nic. Za to na swoją ligę nie jest dobry, tylko co najwyzej przeciętny...

sim
[Usunięty]

Wysłany: 26 Marzec 2005, 13:31   

Ja bym zostawił po staremu niech bogaci nie mają takich ułatwień :)

Odpowiedz do tematu