FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
MMKS Podhale Nowy Targ
Autor Wiadomość
Stef@n
[Usunięty]

Wysłany: 12 Sierpień 2005, 13:18   MMKS Podhale Nowy Targ

No zaczynam od nowa temat, TYLKO O PODHALU! Nowy sezon, nowy temat, nowe nadzieje. Może wreszcie cos poważniej, normalniej i bez dogryzania! Od dziś kibic Podhala to kibic Podhala, a nie grupka fanów Trenerów lub Działaczy i tym podobne. Jest jeden wspólny nasz klub i wspólnie powinniśmy się trzymać!
Ostatnio zmieniony przez Shery 28 Wrzesień 2014, 14:36, w całości zmieniany 1 raz  

Fifek
[Usunięty]

Wysłany: 13 Sierpień 2005, 02:28   

No wygrana na początek, jak dla mnie ze Stranieri najlepszy jest Jakes , bardzo mi sie podoba.Dzis Unia ja stawiam 3:1 dla Podhala

Kibic1933
[Usunięty]

Wysłany: 13 Sierpień 2005, 21:59   

Hehe! Fifcio nie udało Ci się :lol: ładny meczyk dzisiaj był, a bramkarza to mamy REWELACJA!!!! Chłopak jest niesamowity! :banan:

Bodzio 206 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 14 Sierpień 2005, 02:35   

A jaki wynik????? Pozdrowienia z USA dla kibicw PODHALA! :lol: :lol: :lol: :lol:

MarcinS 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 14 Sierpień 2005, 02:46   

A tu masz leniu: Podhale-Unia
:)

Fifek
[Usunięty]

Wysłany: 14 Sierpień 2005, 10:39   

No Rajski wczoraj zabronił dobrze, tylko niepotrzebnie ten błąd ale ogólnie spoko, i jeszcze nie grali Hajnos, Różak,Kacir, Jakes...

pnt
[Usunięty]

Wysłany: 14 Sierpień 2005, 13:39   

Wczorajszy mecz pokazałże mamy dobrych bramkarzy :)
I nadal nie mamy snajpera. Bardzo ładna gra z obu stron, szkoda tylko tych niewykorzystanych sytuacji. Ale bedzie lepiej :)

Bzik77 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 14 Sierpień 2005, 14:03   

do powyższych postów mogę dodać jeszcze jedno: w końcu jest w Naszej drużynie gra ciałem. i to mi się podoba. Ogólnie wczorajszy mecz można ocenić pozytywnie z lekkim minusem za skuteczność.

MarcinS 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 14 Sierpień 2005, 18:11   

Miejska Hala Lodowa, Nowy Targ Widzów: 300
To kibiców nawaliło... 8)

MarcinS 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 14 Sierpień 2005, 18:15   

No chyba, że chodzi o to , że tylu jest widzów + 2000 trenerów :P

NY_RANGERS
[Usunięty]

Wysłany: 15 Sierpień 2005, 02:33   

Czy nie za duzo to 9:2?

Fifek
[Usunięty]

Wysłany: 15 Sierpień 2005, 08:46   

Bzik77 napisał/a:
do powyższych postów mogę dodać jeszcze jedno: w końcu jest w Naszej drużynie gra ciałem. i to mi się podoba. Ogólnie wczorajszy mecz można ocenić pozytywnie z lekkim minusem za skuteczność.

No ale jak zawsze mnei sie podoba Ćwikła :) Jego skutecznosc sie nie zmienia od kilku sezonów :)

MarcinS 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 18 Sierpień 2005, 05:07   

HOKEJ Nowy Targ napisał/a:
... Mecz rozpoczął się z 10 minutowym opóźnieniem, gdyż podhalanie mieli kłopoty z dotarciem na miejsce spotkania. Wybrali przejście graniczne, które nie odprawia autokarów i zmuszeni byli zawrócić...

:lol: :D :lol:

Kibic1933
[Usunięty]

Wysłany: 18 Sierpień 2005, 17:39   

MarcinS napisał/a:
HOKEJ Nowy Targ napisał/a:
... Mecz rozpoczął się z 10 minutowym opóźnieniem, gdyż podhalanie mieli kłopoty z dotarciem na miejsce spotkania. Wybrali przejście graniczne, które nie odprawia autokarów i zmuszeni byli zawrócić...

:lol: :D :lol:

Ehe to jakiegoś dobrego kierowcę mają :lunatyk: :lol: :wink:

Stef@n
[Usunięty]

Wysłany: 20 Sierpień 2005, 18:38   

Oto nowe koszulki szatrotek http://www.wojas-podhale....ualnosci&id=384

Odpowiedz do tematu