FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
MŚ Niemcy 2006

Kto wyjdzie z grupy A?
Ekwador i Kostaryka
8%
 8%  [ 3 ]
Kostaryka i Niemcy
2%
 2%  [ 1 ]
Polska i Kostaryka
0%
 0%  [ 0 ]
Niemcy i Polska
51%
 51%  [ 19 ]
Ekwador i Niemcy
8%
 8%  [ 3 ]
Polska i Ekwador
10%
 10%  [ 4 ]
mam to w..... pupie :)
18%
 18%  [ 7 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 10 Grudzień 2005, 10:23   MŚ Niemcy 2006

...no to po losowaniu :D

Zlekceważymy Ekwador i przegramy 0:2, zremisujemy z Niemcami 1:1, wygramy 3:0 z Kostaryką, Ekwador wygra z Niemcami 1:0 i z Kostaryką 3:1, a Niemcy wygraja z Kostaryką 1:0.... i jesli liczą sie bramki (nie wiem jak to jest na MŚ) to wejdzie Polska z drugiego, a jesli bezpośrednie spotkania to wejda Niemcy z drugiego :D

P.S. jesli gospodarze zrobili wszystko by z Brazylią się spotkac dopiero w finale to mam rozumieć, że Polska jak będzie szła dalej to na brazylie trafi tez dopiero w finale?

Max1
Użytkownik na 60%

Wysłany: 10 Grudzień 2005, 13:20   

Bardzo dobra grupa ! Pod warunkiem oczywiscie, ze beda w optymalnej formie. Mozna nawet (tu sie zgadzam z Cola) zremisowac z Niemczuchami.
Jesli natomiast zdarza sie kontuzje, jakies kluczowe ogniwa, np. Krzynio, Zuraw, Smolar odpowiednio nie zafunkcjonuja - grupa nie ma znaczenia. Szybko pojada do domu.
Badzo podoba mi sie Janas: Teoretycznie dobre losowanie to dopiero 10 %, reszte trza zebrac z boiska... I tyle.
Ale po prawdzie, byloby grzechem z takiej grupy nie awansowac.

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 11 Grudzień 2005, 08:19   

Janas ma niebywałe szczęście...
Grupa argentyńska, angielska, włoska, czy brazylijska byłyby o niebo trudniejsze - a my trafiamy do jednej z najłatwiejszych grup - wogóle to nie wiem czy Niemcy nie są lepszym przeciwnikiem od tak pożądanego przez niektórych Meksyku który to dawno już nie jest kelnerem...
Myślę że z grupy wyjdziemy - pewnie gorzej będzie dalej...
Tym bardziej że gramy potem z grupą angielską czyli zapewne ze Szwecją bądź Anglią - obydwaj przeciwnicy nam nie leżą...

Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 11 Grudzień 2005, 16:16   

Mimo wszystko wolałbym późiej Anglię bo dumny Albion będzie zaślepiony i "uspokojony" poprzednimi 2 zwycięstwami z nami w grupie......... a Szwedów nigdy nie przejdziemy..... od czasów Potopu ;)

Iron
[Usunięty]

Wysłany: 11 Grudzień 2005, 23:43   

Jestem optymistą. Jest nawet taka możliwość że Niemcy od nas dostaną, ale chyba nie pozwwolą sobie na totalną kompromitacje u siebie.. dlatego sądze że z grupy wyjdzie Polska i Niemcy. Wiem, oryginalny nie jestem ;)

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 11 Grudzień 2005, 23:50   

Wszyscy jakos z pewnoscia sie wypowiadaja o tej grupie ... ja jakos sceptycznie do tego podchodze bo Polska w EL pokazala tak szczerze bardzo malo ... nic nadzwyczajnego 2 mecze w ktorych miala sie pokazac *wali* ...
Ale do Niemiec mam zamiar jechac :D *wali* Turasów ... ( no moze poza Hakanem)

Olo 
Super User !

Wysłany: 12 Grudzień 2005, 15:12   

przestrzegalbym przed nadmiernym optymizmem, ale i tak uwazam, ze z grupy wyjda nasi i "nasi" :wink:

Susel 
Moderator
Wodolej

Wysłany: 12 Grudzień 2005, 15:19   

Fan , może i Haakan jest Turek , ale pamiętaj że to "nasz" Turek ;)

kamyk 
Super User !

Wysłany: 12 Grudzień 2005, 16:51   

Ja sie tylko boje, zeby nie dali ciala w meczu z Ekwadorem (przez zbyt wielka pewnosc siebie i zlekcewazenie rywala)... Bo Ekwador z Barcelony (z meczu na wodzie) a Ekwador na MS to beda dwie rozne druzyny... I to raczej ich bede podjezewal o zagrania w stylu Smolarka...

A co do meczu z Niemacami to jestem pesymista (a raczej realista) i bedzie w plecy! Byle bez pogromu...

Ale mimo wszystko jestem optymista i mysle, ze wyjdziemy z grupy :) Ale na tym chyba poprzestaniemy...

Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 12 Grudzień 2005, 17:34   

kamyk napisał/a:
...jestem pesymista (a raczej realista)... ale mimo wszystko jestem optymista...

:D:D:D:D:D

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 12 Grudzień 2005, 19:21   

raz się żyje bileciki na Niemcy - Polska zamówione - ciekawe czy dostaniemy z Ojcem te bileciki...

Lider 
Użytkownik na 50%

Wysłany: 12 Grudzień 2005, 19:24   

Przy dobrych wiatrach: Niemcy wygrywają z Kostaryką 2:1 i z Ekwadorem 1:0. My wygrywamy z Ekwadorem 2:0 i z Kostaryką 1:0 a Mecz z Niemcami będzie na remis 2:2 (bramki Klose i Podolski oraz Smolarek i Frankowski) i awansujemy z 1 miejsca :D :D :D :D :D :D

kamyk 
Super User !

Wysłany: 13 Grudzień 2005, 09:32   

Cola Ty powinienes pracowac w Bildzie, albo co najmniej w Fakcie... :D Niezle z kontekstu potrafisz wyrwac... :)

Pozdrowka od pesymistyczno realistycznego optymisty ;) :D:D

Zaba 
Moderator

Wysłany: 13 Grudzień 2005, 10:40   

Karv to Ty te bileciki zamawiałeś w Toruniu? ;)

Kamyk Bild i Fakt to prawie jedno i to samo.

kamyk 
Super User !

Wysłany: 13 Grudzień 2005, 11:50   

Zaba, a myslisz czemu te dwa "tytuly" wymienilem? :) Ale chyba (pisze chyba, bo ani jednego ani drugiego nie czytam) temu drugiemu jeszcze troche brakuje do tego pierwszego... :)

Ps. Z tego pierwszego to kiedys mi spodobal ;) tytul "Hash bomber" :) To o mlodym smolarku bylo..

Odpowiedz do tematu