FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
MŚ Niemcy 2006

Kto wyjdzie z grupy A?
Ekwador i Kostaryka
8%
 8%  [ 3 ]
Kostaryka i Niemcy
2%
 2%  [ 1 ]
Polska i Kostaryka
0%
 0%  [ 0 ]
Niemcy i Polska
51%
 51%  [ 19 ]
Ekwador i Niemcy
8%
 8%  [ 3 ]
Polska i Ekwador
10%
 10%  [ 4 ]
mam to w..... pupie :)
18%
 18%  [ 7 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
Zona 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 09:19   

Ja sie z Toba nie zgadzam, ale zakladam, ze moge, bo chyba nie osmielisz sie nazwac mnie Va... :wink:
Fakt, ze nie oni i nie Francuzi powinni znalezc sie w spotkaniu finalowym, druzyny znacznie lepsze odpadaly juz wczesniej i w efekcie - w czwroce byl tylko jeden faworyt, ale z dwojga zlego - wloskie zle smaczniejsze, a i dla oka przyjemniejsze :) Wlosi pokazali sympatyczny kawalek pilki, ktorego nikt sie po tej druzynie nie spodziewal - nie byla najlepsza, nie byla pozbawiona bledow, wpadek czy meczow calkowicie bezplciowych, ale bilans przyjemnosci z ogladania ich spotkan wyszedl jednak dodatni. Francuzi rozegrali piekne spotkanie z Brazylia, w ktorym pokazali swa klase, ale to styl i nieustanna wlaka, ktora przyczynila sie do zwyciestwa z Niemcami mogla zachwycic... Finalowe spotkanie, moze i lepsze bylo w wykonaniu Francji, ale ... czy Mistrz to zwyciezca jednego spotkania? [/center]

kamyk 
Super User !

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 10:08   

Kasia, ale dalej sie nie rozumiemy... :)
Ja nie podwazam, Twoich merytorycznych uwag, ale do mnie zadne, nawet najbardziej racjonalne argumenty nie trafiaja... makaroniarze i tak beda vafanculo... :)
A Ciebie moge nazwac va... lentynka :D :D (tylko nie wiem czy mnie ktos o to nie bedzie scigal ;) ), a reszta niech uwaza, jesli sie ze mna nie zgadza ;) :)

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 14:27   

Kamyk zgadzam sie z Toba w 100 % .... VAFANCULO :D

Kasiu ale w ktorym meczu Wlosi pokazali piekny football ? To ich cale smierdzace Catenacio to jest parodia a nie pilka nozna ... jakbym chcial opgladac taka pilke to bym sie przrzucil na bierki ... Wlosi graja najbrzydszy football ... jedyne 2 minuty meczu mi sie podobaly ... 2 minuty dogrywki w ktorych strzelili 2 bramki ...

Druga sprawa najwieksi cwaniaki ... jesli sie nie umi wygrac na boisku trzeba zastosowac jakies inne poza sportowe chwyty ... Materazzi jak dla mnie kawal wrrrr .... Jak mozna obrazac kogos ze wzgledu na narodowosc .. czy czyjąs siostra ? Przeciez takich tekstow nie slychac juz u dzieci w piaskownicy .... nawet Polacy z tego wyrastaja ... A Zidane to mogl mu przypieprzyc po zebach ... i przestawic szczęke:D

Co by nie bylo VAFANCULO !!

kamyk 
Super User !

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 15:03   

Fan i za to Cie lubie :) makaronarze grali najbardziej "brudny" futbol na mundialu i chocby za to nie nalezalo im sie to mistrzostwo...

a tu przyklad jak oni pieknie graja, na przykladzie bardzo delikatnego materaca...
http://www.youtube.com/wa...earch=materazzi

klonnik 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 16:20   

I wlasnie wychodzi cala polska mentalnosc, szukania dziury w calym... Włosi choć ich nie lubie wygrali ten mundial i są najlepszą druzyną z tych mistrzostw! Koniec. Kropka. A jezeli ktos uwaza inaczej (Kamyk :) ) to ja juz nie wiem co musi zrobic druzyna zwyciezajaca taki turniej aby uznano ja faktycznie za bezapelacyjne thebeściaki. Przy takim poziomie decyduja szczegoly, tych widocznie wlosi mieli najwiecej.... Szczescie sprzyja lepszym...pozdro Vafanculo czy jak to sie tam pisze ;)

[ Dodano: Wto Lip 11, 2006 4:29 pm ]
fajny byl ten kop w jajka hehe pierwsza klasa :D

kamyk 
Super User !

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 22:31   

Klon, ja prosze... :) nie dorabiaj ideologii do takiej bzdury (co tu ma do rzeczy polska mentalnosc? :) )... Ja wiem, ze zwyciezcow sie nie sadzi, ale nie makaronow... Oni nigdy nie beda najlepsi, nie te wyzelowane cwaniaczki :) Kazdy inny, nawet Niemcy, czy Francuzi, ale oni? Ja prosze o litosc... Ja blagam o litosc... :) A poza tym, glupi ma zawsze szczescie (to dotyczy makaronow, oczywiscie) ;) :D
I prosze nie nie mow pozdro vafanculo, bo to nie jest rzecz, a tylko ostre (?) wloskie przeklenstwo... :)

Ps. Kop w jajka moze byl i fajny, ale jak taki koles gralby przeciw mnie to obaj nie dokoczylibysmy meczu... albo dostalibysmy po czerwieni, albo by nas wyniesli...

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 22:31   

klonnik napisał/a:
I wlasnie wychodzi cala polska mentalnosc, szukania dziury w calym... Włosi choć ich nie lubie wygrali ten mundial i są najlepszą druzyną z tych mistrzostw! Koniec. Kropka.

Prawda, którą ciężko obalić :lol:
klonnik napisał/a:
A jezeli ktos uwaza inaczej (Kamyk :) ) to ja juz nie wiem co musi zrobic druzyna zwyciezajaca taki turniej aby uznano ja faktycznie za bezapelacyjne thebeściaki.

Wygrać z Włochami conajmniej 4:0 :lol: Reszta meczów się nie liczy :lol:
kamyk napisał/a:
Ps. Kop w jajka moze byl i fajny, ale jak taki koles gralby przeciw mnie to obaj nie dokoczylibysmy meczu... albo dostalibysmy po czerwieni, albo by nas wyniesli...

Najpierw by Was wynieśli po otrzymaniu czerwieni i w ten sposób obaj nie dokończylibyście meczu :lol:

kamyk 
Super User !

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 22:39   

Devil, zapomnialem dodac, ze na noszac wyniesli... Ale ja bym go jeszczez nosz probowal dobic ;) :D

do tezy "4:0" pelna zgodnosc :D :D

devil 
Użytkownik na 40%

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 22:43   

kamyk napisał/a:
Ale ja bym go jeszczez nosz probowal dobic ;)

Obuwiem piłkarskim czy przepoconą getrą ?? :lol:

kamyk 
Super User !

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 22:55   

workiem pelnym lodu i plastikowym bidonem :D :D

Frasier 
Użytkownik na 100%
F. symbolem Fachowca

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 23:24   

Italia, Italia !! ! :)
Rzuty karne w ich wykonaniu w finale to mistrzostwo świata.
Gra obronna w całych mistrzostwach to mistrzostwo świata.
A że te mistrzostwa nie należały do wirtuozów (vide Rafał Stec- GW), ale obrońców (Cannavaro!) , bramkarzy (Buffon!), czy pomocników wypruwających żyły (Gattuso!), aby inni (Pirlo!) mogli stworzyć coś z niczego, to raczej nie podlega dyskusji.

Wygrali najlepsi, a każdy kto twierdzi, że tak nie było lub narzeka na styl (każdy wygrywa takim stylem jaki ma opanowany), może sobie oglądać pięknie grających Czechów (0:2) lub zachwycać się Ghaną (0:2) czy ofensywnie grającymi Niemcami (0:2). Bez kropki , bo i po co :)

Motur 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 11 Lipiec 2006, 23:40   

Szczera prawda Frasier!!!

A Kamyk ,TY już przestan p..... te brednie :banan: :banan: :banan: :banan:

kamyk 
Super User !

Wysłany: 12 Lipiec 2006, 08:46   

w jakim Wy zyjecie bledzie... szczerze Wam wspolczuje... ;) :D :D he he, zadne argumaenty Wam nie pomoga! :D :banan:

a makarony i tak vafanculo!

Zona 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 12 Lipiec 2006, 12:00   

Ja mysle, ze Kamykowi z uwagi na jego ciezkie doswiadczenia zyciowe (hehehe, brzmi prawie jak ”mezczyzna po przejsciach” :P ) nalezy przyznac bezgraniczne prawo krytykowania makaronow za wszystko i pomimo wszystko :D I tyla, a co do Mistrzow to sa Mistrzami i czy sie to podoba czy, skoro sa to zanczy ze byli skuteczni, Ba! najskuteczniesi!

kamyk 
Super User !

Wysłany: 12 Lipiec 2006, 22:06   

he he Kasia, ale to zabrzmialo... :D :D
a co do tego, ze sa mistrzami, to nie przecze... Grecy 2 lata temu tez byli (co nie oznacza, ze pilkarsko sa lepsi od Portugali, Holandii, Czech, itd, itd) i gdzie teraz sa? I mam nadzieje, ze makaroniarze tez tak skoncza... :D :D

a tak na koniec, to jestem poruszony tym jak Was poruszyla moja "milosc" (i nie tylko moja) do makaronow... :D :banan:

Odpowiedz do tematu